Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

but my servertime is set to GMT

____________

NU vins uzbruks apmeram ar 300 lidz 600 teonick knight ;)

Bet domaju pec si pasakuma izjutissu vinja dusmas :D :D

KAroche neuzbruukat ffh, no saakuma parunaashu ar desp un tad domaasim ko dariit :) Galvenais ir sasuutiit reinforcment lai vins uzbruukot atraujaas... Ja mees saakism uzbrukumu ffh visas manas parrunas buus kakim zem astes :( Ja veel juus neesat informeeti, tad pazinoshu... Briest tada doma -ac- apvienoties ar ffh vai arii buut aliansee, tapeec jebkurs nepareiz solis izpostiitu visus plaanus !!!

Suutam tikai reinforcment techam kopaa ar cropu, bet dieva deelj neuzbruukat !!!

Link to comment
Share on other sites

em WTF ?? skatos ka gribu miera ligumos un aliances bet ar ffh neko neredzu ! :D vel no rita tie musejos tirija araa! :S bet nu ja ta ir tad zaibis ! beidzot varesiet mierigi attistities,taka esat cita pasaules mala saku jus :D vnk pirms registrejos nebiju iemetis aci foruma! :D lap jaiet tikt skaidriba ar vieniigo maitu kas mani reido 3-4 reizes diena ! :D laigan neko nevar man nospert,tas gan apstadinaja resursu attistibu,bet ar normalu armiju tiskhu ar vinju skaidriiba :D jo viens dzekss kas ari ir tireshi blakam un jaurunaja ar benciku kad bija problemas apsolijas lauzt diplomatiju ar vinju ja es saksh karu...protams no skauma vajadziga armija lai vinju atsistu...jo no 5:00 lidz 7:00 suka visu laiku atsuta cieminjus :@

Edited by blacKnight
Link to comment
Share on other sites

karoch ja tu benciks neapstiprini sho uzbrukumu lidz ritdienas plkst. 13, tad es pass shaj uzbrukumaa :o

JA tu doma to eugene tad tur nav variantu vinjam ir jaauzbruuk es domaju neuzbrukt ffh... Un r&r nekur oficiali nav teikts, kad mees apvienojamies, ir tikai sarunas par to, tikai sarunas....

Link to comment
Share on other sites

Kurs tad ir staraa :) Es domaju, kad jaapiekriit vinituu, bet pagaidaam vinji ir stipraakie, tapeec liekas probemas mums nevajag, ja viss -ac- kaross tad mees to dariisim... savadaak pashi neko labaak nesakam :)

Techa izlasiiju to igm, par to neuztraucies neviens vinjam tik loti neuzticaas, vnk pastaav tada iespejaa kad maybe mees nesaiesim ragos ar ffh. Un ja arii saiesim pie laba teamwork mees vinjus iznestu, jo mums pievienojas veel viens wings, ta ka esam jau veraa nemams speeks.

Ja jums apkaart ir jebkrs no -AC- wingiem jums taja 7x7 laucinja ir jabuut komandai, jo tie ir jusu tuvakie sabiedroti, nosledziet sava starpaa kadu vienoshanos, jo ja jums uzbruks juus zinasiet, kad ir apkart cilveki, kas palidzees :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Ja jums apkaart ir jebkrs no -AC- wingiem jums taja 7x7 laucinja ir jabuut komandai, jo tie ir jusu tuvakie sabiedroti, nosledziet sava starpaa kadu vienoshanos, jo ja jums uzbruks juus zinasiet, kad ir apkart cilveki, kas palidzees :)

Šis ir viens no visprātīgākiem pēdējā laika postiem. Vai FFH ir dabiskie pretinieki? Kas notiekas ar Scarface?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...