Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

(tas pa to uzbruceju)

manaami chalitim sakapis galva un vinsh uzprasas...dotaja bridi tiksu ar savu armiju galaa...un tad kad atttistisos shito varetu apspriest par mazu ataac ! :D ...ne nu no atbildes secinu ka dzeks vai nu dzeris vai galigi debils :D

Edited by blacKnight
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tataad shovakar izrunajos ar Despondency, kas ir FFH liideris. Tiri sakariigs peec sarunas izkalausiijas. Aprunajam esosho situaciju par to, kapeec vinji uzbruuk un reali mums ir probleemas ar vieniem :( Un vins man skaidri un gaishi deva savu vaardu, tikliidz mees paarstaasim but fermas, alianse paarstaas mums uzbrukt. Tas nozimee, kad nekaadi taadi uzbrukumi ar catas, kas planoti lai iznicinatu nebuus. Vins nevar liegt aliansei fermot, jo tas ir vinja aliansei svariigi. Bet vins var liegt mums uzbrukt ar izniicinoshiem priekshmetiem, kaa catas. Tie kas ir bijushi ir bijushi un tie uzbrukumi, kas mums ir no FFH puses ir tikai tapeec, kad mees dodam viniem bounty :(Kaameer mees nespesim nodedzinat savus resursus un uzbuveet cranny mums uzbruks !!!

Tapeec ir svariigi izdarit vienu lietu - sitteri !!! Tieshi tapeec kad mums katram taadu nav, musu resursus nozog un naak peec tiem atpakal, tieshi tapeec mees esam veel tur kur esam un nevis augstaak :( Tapeec ir letaali svarigi lai mums katram butu 1 sitters, aks speetu izlietot resursus.

Taapeec es gribeetu saakt akciju Atrodi siteru !!! Un neraudat, kad no alianse neviena nav, tieshi tas kaadas attiecibas juus esat uztureejis ar apkartejiem tagad var naakt atpakal, un vinji var jums palidzeet ! Tas tieshaam ir loti svariigi lai mums butu siteris un veel svarigaak lai tev ir ko siterot, jo tas nozime, kad tu jau kadam paliidzi :)

Happy New Year !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Hmm, ar mani pagaidaam nav probleemu - chetri cranny lvl 10, resursu maksimums pie 5000 un 140 trapi. Nesaskatu jeegu sataisiit milziigas warehouses un granarijus prieksh citu vajadziibaam. Protams, vinji buus jaataisa lielaaki, bet tad naaks klaat veel viens crannys un buus chiki. :thumbsup:

p.s. Gauliem silti iesaku pacelt trapu skaitu vismaz liidz 100am. Man aizvakar viens chaliits beigaas pat resursus atsuutiija, lai tikai es vinjam atbriivojot vinja ~60 karaviirus. Re kaa, abiem labi. :)

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

p.s. Gauliem silti iesaku pacelt trapu skaitu vismaz liidz 100am. Man aizvakar viens chaliits beigaas pat resursus atsuutiija, lai tikai es vinjam atbriivojot vinja ~60 karaviirus. Re kaa, abiem labi. :)

Tev ir siters ? Un ja ir tad pasaki kurs lali varu list uztaisiit :)

Cik saprotu Traffic ir pavisam nobanots ?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Sittera nav un pagaidaam arii nemaz nevajag, kameer manas labiibas eekas ir taados izmeeros. Bet kad sacelshu lielaakas, buus jaasaak domaat. Runaajot par sittereeshanu, no manis shobriid var neko negaidiit, bet kad atkal atsaaksies skola, vareeshu kaadam izpaliidzeet, ja buus veelme, jo pagaidaam veerojot lekciju sarakstu skatos, ka jaamaacaas atkal tikai 3 dienas un no taam pa nopietnam tikai 1, kuru gan jau, ka noguleeshu. ;)

Runaajot par Traffic, par ko vinjam bans? Lai nu kaa, runa tachu gaaja, ka viegli varot sarunaat atbanot. :hrmmm:

EDIT* Woops, nu tad jau buus bishk gruutaak. :ermm:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Es drīz neizturēšu :(

jchase1970 26.12.07

hello 00:05:42

Hi, I'm jchase from -AC-[D]

We are a top 50 alliance and part of the bigger -AC- alliance wings. We are allies with most top 100 alliances in the NE, except for FFH,ARES,LEGION. We are lokking for new members around your location and I have sent this letter to you because you seem to be doing better then most around you.

To get to the point, I would like to offer you a position in our alliances, we have 3 places open right now and only 14 total to fill until we are full. I have gone ahead sent your embassy a offer of alliance, if you would like to check us out first, look up the alliance though my name.

Please contact me either way you choose, these are limited positions and I don't want to have open offers hanging if you are not interested.

Jchase1970 -AC-[D] Diplomat

EDIT :

Majestix 26.12.07

Alliance 19:15:00

Hey!

My name is Majestix. I'm the ambassador of the POOR alliance. I checked your growth and it's good. That's why we want you in our alliance. We are looking for active and growing players cause team play is what we appreciate most. Take your time, think about that and let me know what's on your mind. If you want to join I will send you an invitation.

-Majestix-

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

bans man ir pirmais.

bans man ir par multiple accountingu.

Varbūt mans kaimiņš vai kāds cits multihunteram būs prasījis, lai par mani painteresējas, bet no multihuntera man atnāca tāda vēstule, ka viņam ir ienākušas ziņas, ka man esot entie akkounti, un ka es sūtot nereālākos daudzumus resu. nu smuki pārspīlēts, jo man ir 2 akkounti un no otra es dažreiz aizsūtīju 2k resu uz 1. akkountu.

Admins svin Ziemassvētkus, es tā domāju, jo uz vēstulēm viņš atbild pēc 3 dienām. Šitā lieta mani riktīgi pavilks uz leju. Vissvarīgāk jau bija savos 7x7 lauciņos būt viskrutākajam, jo tas tiešām ir svarīgi, ja vel blakus ir speletajs no FFH

Link to comment
Share on other sites

hm, butiba patlaban es tiri labi pats visu parvaldu, jo brivlaiks, bet kad atkal atsaksies studijas vajadzetu kadu sitteri, kursh varetu efektivi visu parvaldit. bet, godigi sakot, mums te vispar ir vairaki tadi, kuri varetu sitot pa veeliem vakariem un agriem ritiem? ja ir kads brashulis tads, tad butu priecigs, ja varetu nakt par sitteri :)

un man baigi vajadzetu sitteri no sestdienas lidz svetdienai!

he, tulit jau bus 400 pop un komanda sutiet ludzu kadus resursus uz jauno ciemu - Lielvircava !

Link to comment
Share on other sites

ahujetj... mani atbanoja bet pilnīgi viss ir reāli novilkts uz leju...

resi nāk uz pusi mazāk

academy no 15lvl ir uz 11lvl

workshop no 10lvl ir uz 7lvl

main building no 5lvl ir uz 3lvl

warehouse no lvl9 ir uz lvl7

barakas no lvl3 uz lvl2

residence no lvl10 uz lvl7

trappers no lvl11 uz lvl9

granary no lvl8 uz lvl6

cranny no lvl10 uz lvl7 un vēl 3 lvl1 ir iznīcinātas

stable no vll8 uz lvl5

tāds pipsis tas admins... nav vairs gribēšanas vel vispār kaut ko mutjīt. ļoti forša ziemassvētku dāvana.

Link to comment
Share on other sites

resi nāk uz pusi mazāk

academy no 15lvl ir uz 11lvl

workshop no 10lvl ir uz 7lvl

main building no 5lvl ir uz 3lvl

warehouse no lvl9 ir uz lvl7

barakas no lvl3 uz lvl2

residence no lvl10 uz lvl7

trappers no lvl11 uz lvl9

granary no lvl8 uz lvl6

cranny no lvl10 uz lvl7 un vēl 3 lvl1 ir iznīcinātas

stable no vll8 uz lvl5

tāds pipsis tas admins... nav vairs gribēšanas vel vispār kaut ko mutjīt. ļoti forša ziemassvētku dāvana.

Nu ko tu veel adminu aiztiec, pats suudus sataisi, pilniigi atbalstu vinja riciibu :) Parejie spelee godiigi a tu kaut kadus papildus resursus rauj...

Link to comment
Share on other sites

paldies bencik - pieliku tevi ka sitteru, butu visam jastrada.

nja, zhel par tevi traffic - bet nav jau tik traki , tiri atri vien atgusies, nevajag tik padoties! bus vismaz mums tagad visiem maciba, ka ar multiaccountingu nevajag speleties (ptfu, ptfu, ka mani toreiz nepiekjera, bet es ljoti uzmanigi darbojos :) )

Link to comment
Share on other sites

Tiku kautkada kruta alliance varbut vismas mani aistaves, jo nu ka pagajušas 2nedeļas ka viens pidiņš uzbruk katru dienu pa kadam 6 reizem.

Ak dievs ka es norecos

danhil 26.12.07

no subject 16:37:30

my mesage to fawd:

danhil wrote:

dont attack novijas decause he is in our ally......

he is in wing of buff, %BUFF%

fawd wrote:

ic. I think he just joined today so I didn't know.

PS after this attck he will attack someone elsa, not you

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Man sāk palikt diezgan jautri. Viens vecis sāk diezgan aktīvi uzbrukt (4-5 reizes dienā). Džekam jau 3 ciemi. Uzbrūk šis no ciema, kas ir bik vairāk kā pusstundas attālumā un ar kaukur 130 population. Starpcitu no FFH alianses. labākais, ka kādu 3 - 4 dienu laikā tik kādus 140 iron un 50 crop dabūjis. Aizsūtīju šim vēstuli, ka viņš tikai tērē laiku un cranny man ir pietiekoši liels, lai resursus apslēptu. Nosūtu vēstuli, paiet minūtes 5 un skatos - šis sūta kārtējo uzbrukumu. apakaļ neko rakstījis nav. žēl, ka līdz viņa atnākšanai paspēšu tik kādus 8 slazdus uztaisīt. Principā jau nekas traks pat tie viņa uzbrukumi nav, bet nekādīgi nevaru armiju uztaisīt lai pareidotu tuvējos ciemus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...