Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Psc, laikam chalim nav ko dariit. Peec 6 minuuteem man uzbruks 5 Attacki, un visi no viena ciema - FunKy ToWn. Interesanti. :hrmmm:

EDIT* Kaut arii chalis, protams, neko nedabuuja no manis, tomeer labpraat atliidzinaashu ar resursiem tam, kursh tam Tieng uzsuutiis kaadu katapultu un kaut ko vinjam nonesiis. Doshu par to tik cik prasiisiet. :thumbsup:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Tatad informacija kopsh shiis dienas esam dala no -AC- respektivi viens no vinju wingiem. Plans ir izveidot stipru alianshu savienibu NE. Nu tjipa NATO :)

hell yeah. :) bet mēs taču paturēsim nosaukumu un būsim tikai latvieši? :)

EDITS: aa, ar nosaukumu skaidrs.

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

Hehe, mans ljaunais Funky Town draugs sabijaas no taa vien, ka aizrakstiiju veestuli, ka buus laikam man jaaparunaa ar savu alianci par vinja izvaroshanu. Peec taa sekoja viena atvainoshanaas veestule un otra mazliet garaaka par luugumu izveidot draudziigas attieciibas ar vinju alianci. :D Ja nu tomeer mums ir taadas intereses, man nekas nebuutu pretii. Taa vai taa chalim gan jau ar laiku aizmirsiisies viss ko vinjsh sarakstiijis, pie tam vinjsh man taa biistami tuvu... :D

http://s6.travian.com/allianz.php?aid=144

Link to comment
Share on other sites

Vienigais pretinieks kurs man tuvuma bailes var ienest, doma crop landus nonest.

Daaaa protams, kad nes nost !!!

Un veel kada laba zinja no diplomatijas puses...

Kaa zinam FFH pagaidaam izkatas ir lielaka aun specigaaa alianse NE. Taas galvenais 4uubijs ir zuptus, respektiivi viss stiprakais, taa nu mums ir paveicies, kad man ar vinju ir labas attiecibas. Un vins pa draugam sev info ielika, kad vinjam ir personigaa alianse ar mums -AC- LV . Tas nozimee tie tuukstoshi, kas skatiisies vinja profilu, jo tadu ir daudz visu laiku, un arii komandas beidri padomas pirms uzbrukt mums. Pagaidaam ar FFH nevajadzeetu buut probleemam. Ja nu kaads uzbruuk taa ir normlaa paradiiba, jo vins nevar izkontroleet, kurs kapeec uzbruuk. Nekadaa zinjaa ja jums uzbruuk neko vinjam nesakiet, juus tikai izpelnisieties vinja nepatiku. Ja nu kas zinojiet man meginashu ar vinju parunaat ! Pats galvenais, kad NE ir iestajies taads miera periods(iznemot manu un veel dazhu biedru karu ar Kaskus). Tapeec attistamies un esam gatavi nakamajm karam... Cerams ne ar FFH :)

Eju dzert , good luck !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

vot, jautājums - kādas ir mūsu patlabanās attiecības ar DOOM? būtībā jau DOOM ir naps ar AC un mēs esam tagad AC wings, tā ka DOOM būtu jābūt arī teorētiski napam ar mums, ne? vienkārši es tagad skatos, ka mans draudzīgais kaimiņš atkal uzbrūk, pēc 10 minūtēm būs klāt, ceru ka ne ar katapultām, jo gandrīz jau esmu attīstījies līdz pozitīvam cropa līmenim.

un vispār - bencik, malacis! labi pastrādājis esi!

[EDIT] fck, tas maita uzbruka tomēr ar catapultām un šoreiz iznīcināja manu vienīgo jau uz 7. leveļa uzkačāto croplandu. fuck fuck fuck!

bencik - nevari varbūt kādu skarbu vārdu pateikt - man smagas aizdomas, ka viņš man neklausīs, parasti ignorē manas vēstules. viņa profils

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

nu 8 spēlētāji jau nav daudz - skatos, jums visiem vēl samērā zems population - paaudzieties un tad jau tiksiet īstajā LV alliancē, gan jau kāds arī pazudīs un kāda vieta atbrīvosies...

un, besis, tikko tika iznīcināti vēl 3 mani croplandi, atkal crops ir -153 , visi pēdējo dienu centieni atjaunoties pa pieskari, biju jau gandrīz iegājis pozitīvos ciparos un tagad kā ar dunci mugurā :(

Link to comment
Share on other sites

un, besis, tikko tika iznīcināti vēl 3 mani croplandi, atkal crops ir -153 , visi pēdējo dienu centieni atjaunoties pa pieskari, biju jau gandrīz iegājis pozitīvos ciparos un tagad kā ar dunci mugurā :(

R&r dariishu visu kas manos speekos lai labotu situaciju !!!

Lol man tik daudz reinforcment sasutija, kad crop -3 (plus bonus veel 100 trapi pilni ) :D Un skatos offensive rank esmu 350 vieta ROFL :D

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

un, besis, tikko tika iznīcināti vēl 3 mani croplandi, atkal crops ir -153 , visi pēdējo dienu centieni atjaunoties pa pieskari, biju jau gandrīz iegājis pozitīvos ciparos un tagad kā ar dunci mugurā :(

Pie tevis tikko aizskreeja 800 cropa. Shobriid pie sirds vairaak vienkaarshi nav, bet riit noteikti kaut ko veel aizsuutiishu. Un ja neaizsuutu, tu man atgaadini, meedzu arii sho to aizmirst. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

paldies par atbalstu tiem, kuri man atsūtīja cropu, bet diemžēl tas man it nemaz nepalīdzēja :(

mans žēlīgais kaimiņš mani ir apžēlojis un ir atstājis veselu vienu otrā leveļa croplandu, kurš ražo veselus 90 cropus stundā, tā ka nav brīnums, ka mans kopējais crop production ir tikai nieka -197... tā ka jūsu atsūtītie cropi tika ātri pazudināti.. :(

būtība atkal stimuls pazuda, biju jau attīstījies līdz gandrīz pozitīvam cropam un tagad atkal jāsāk no jauna. tātad, ja bencikam neiznāks neko sarunāt, tad gribot negribot īpaši liela jēga turpināt ar šo pašu nav. nu man ir vēl mans otrais acc, kuram lēnām tīri labi iet - population 153 un ar 100 phalanxiem, varētu jau pāriet uz to, bet viņš vienīgais ir pārāk tālu prom :( 28|144 atrodās.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...