Jump to content
GIGN Forum

Ar Kaadu Peli Tu Rukaa?


Jurko
 Share

Ar kaadu peli tu rukaa?  

55 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

hehe , man ir (bija) taada pati pele kaa macho , bet vinja sapliisusi , t.i. - paspeelee , paspeelee , un peeksnji pele izsleedzaas :/ Taapeec man pie PC 2`as peles pielseegtas cool2.gif ! Karo4 , kad izsleedzas Intelli mouse , tad apmainu smile.gif ! Btw , Lai atkal pele iesleegtos , vienk. jaaparliek uz citu USB portu ://

mosh nopeerc paarveidotaaju uz Ps2 - man teiksim taads ir un jau cik ilgi nekaadu probleemu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

user posted image

shitaada ir man, 10 LS smile.gif

labaak pele ever smile.gif

protams ja neskaita peliites (sievietes ) biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

uy ljoljiks happy.gif

nu es domaaju ka par taadu cenu tu nekaa labaaka neatradiisi!

un manupraat pele ierulee, esmu speelejis ir visaadiem citiem microsoft, utt, shitiem par 30 ls, peec 3h saak roka nogurt (dibens arii, bet tas laikam nav saistiits ar peli smile.gif ) a mazaa logitech eerti ieguljas plaukstaa un pakljaujas tev wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es domaaju ka par taadu cenu tu nekaa labaaka neatradiisi!

un manupraat pele ierulee, esmu speelejis ir visaadiem citiem microsoft, utt, shitiem par 30 ls, peec 3h saak roka nogurt (dibens arii, bet tas laikam nav saistiits ar peli smile.gif ) a mazaa logitech eerti ieguljas plaukstaa un pakljaujas tev wink.gif

Un dibens negurst laughing7.gif

devil.gif

XD.gif

Link to comment
Share on other sites

man ir Logitech Cordless Click Plus

user posted image

kaarteejo reizi pieraadaas tas, ka wireless sux sava svara un pusdziivo batjorku deelj

Driiz buus dabuujama MX510, un to es 100% njemshu - arii citeim iesaku MX

BTW > paluukojaties te

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

nezinu kapec jaizmet kadi lieki 10ls prieksh mx510 ja mx500 ir ideala taada kaada taa ir... jaunajai tikai apgreids nolasishanas atrumaa, lai gan es ar mx500 nekad neesu saskaries ar kaukadiem gljukiem ka pele nepaspej noreagjeet... nee nu protams ja gribi izradiities draugiem, tad go ahead, njem mx510 laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

worm, ar izraadiishanos te nekaada sakara. Kaadeelj man pirkt labu mantu, ja es varu atljauties labaaku? rolleyes.gif

+ veel tas, ka es pirms nedeeljas (vai 2vaam) izzondeeju saakot ar pashu noliktavu un e-veikaliem,un beidzot ar varumtirgotaajiem un ne MX310 ne MX500 nebija dabonama, tikai pasuutaama. Un ja man vienaadi jaagaida gan MX500 vai MX510 es sagaidiishu 510-to ar ceribu, ka vinja tieshaam attaisnos manas ceriibas. Bet lieki 10Ls labai mantai man nav zheel.

P.S. Dators man ir gan kaa (darga) rotaljlieta, gan (leeta) darba mashiina, un kaadeelj, ja esmu noleemis pirkt, nenopirkt labaako?

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

nu es domaaju ka par taadu cenu tu nekaa labaaka neatradiisi!

un manupraat pele ierulee, esmu speelejis ir visaadiem citiem microsoft, utt, shitiem par 30 ls, peec 3h saak roka nogurt (dibens arii, bet tas laikam nav saistiits ar peli smile.gif ) a mazaa logitech eerti ieguljas plaukstaa un pakljaujas tev wink.gif

saakuma man pirksts nogura smile.gif , jo biju pieradis pie A4tech (suudc)

Link to comment
Share on other sites

Man ir Logitech Cordless Mouse pa 16 Ls, tacu ta pele smird. Likas jau labi, Logitech ka nekaa, bet lags normaals un kursors raustaas kaa alkaans sporta stundaa naughty.gif Tagad lietoju vecu HP peli ar apalju Verdi palikni. Beidzot atradu normaalu peli - Logitech MX 500 vai taml., tachu cena grauzh, tape domaju, vai MX 300 ir normals mausis?

Link to comment
Share on other sites

naakas citeet sevi images2.jpg ...

mx300.

maza, smuka, leeta, eerta, paklausiiga thumbsup.gif

man vinju uzdaavinaaja draugi. laikam vaardadienaa (neatceros, jo shkjiet, ka iisti nefilmeeju tobriid naughty.gif). bet vispaar laba, tikai, ja tu gribi Ub3r-dup3r-5up4-h4x0rziigu monstru ar 87 pogaam saanos, apakshaa un pa diagonaali, tad tev nederees. vieniigais additions ir taa maza podzinja peles viduu - primaaraa funkcija taada pati kaa alt+tab (bet vari ari pats nomainit). kopsavilkums - parasta, bet kvalitatiiva (pirkt var).

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Optical Intellimouse

Jaa man arii !! tikai tagad kaukaa netiishaam uzsitu pa galdu, un kaukas nojudzaas. tagad uz laiku man ir LOGITECH

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...