Jump to content
GIGN Forum

Prikolīga Spēlīte


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nebiju bijis iekšā s4 kādu laiciņu, iegāju un sapratu, ka es esmu kļuvis par fermu un viens čalis mani ar katapultām apstrādā, tad arī sapratu, ka negribu būt ferma, kaut vai nespēlēju un labāk dzēšos ārā.

Link to comment
Share on other sites

s4 aizeju no aliances jo nav nopietni:

spārkijs neaktīvs, nevienam citam tiesības nav iedevis, visi izmētāti pa karti, puse tāpat nespēlē

pie tam aliance ir dzēsta tikai tad kad vairs nav neviena membera, tas nozīmē ka visi būtu jākicko pa vienam

Link to comment
Share on other sites

Reports ir skaists bet:

- spriežot pēc visa - viņam nav bijis max upgrade off armijai - nospīdēja tev

- EI nav labs uzbrukumiem - bet gan fermošanai

- uzbrucējs nav izmantojis rāmjus - ja būtu, tu būtu pakāsis (vismaz pēc simulātora sanāk, ka tev būtu jābūt mūriem attīstītiem)

- defensā ir ielikti uzbrukuma tipa armija Teuton Knights un EC (romānu) - tas ir pa dārgo! - bogatenkij buratino

- kāpēc skautus killot defensā ?

ieliec šajā linkā http://travilog.org.ua/ un redzēsi cik zaudēji/ieguvi/atsiti pretiniekam.

Link to comment
Share on other sites

- spriežot pēc visa - viņam nav bijis max upgrade off armijai - nospīdēja tev

- EI nav labs uzbrukumiem - bet gan fermošanai

- uzbrucējs nav izmantojis rāmjus - ja būtu, tu būtu pakāsis (vismaz pēc simulātora sanāk, ka tev būtu jābūt mūriem attīstītiem)

- defensā ir ielikti uzbrukuma tipa armija Teuton Knights un EC (romānu) - tas ir pa dārgo! - bogatenkij buratino

- kāpēc skautus killot defensā ?

ieliec šajā linkā http://travilog.org.ua/ un redzēsi cik zaudēji/ieguvi/atsiti pretiniekam.

Viņš mēroja 30h ceļu līdz manim. Iedomājies cik būtu ar Ramiem (Ram nav rāmi :D)

170 skauti tika paspēlti, vai man žēl pārīša? Vismaz zināšu, ja kāds skautos pa to laiku :)

..tika paslēptas arī katapultas, 1,5k clubberi..

Man visime 10 lvl off/defenss,

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...