Jump to content
GIGN Forum

Davai...


Pro(K)illeR - theKiller
 Share

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reamon - Josephine

Kasabian - Club Foot

Alice Cooper - Poison

Baywatch - I`ll Be There For You

DV Street - Dorozhe Zolota

Funeral for a Friend - History

Lifehouse - First Time

Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama ^_^

Kante West - Hey Mama

Abba - Mamma Mia

Von Bondies - Cmon Cmon

Spice Girls - Wannabe :lol:

Nu tas tā, uz doto brīdi. Nu pie mīļākajām dziesmām pieskaitāmas daudzas no Children of Bodom, Disturbed un Skillet repertuāra. Tās vispār laikam mīļākās grupas.

Link to comment
Share on other sites

1. Thomas Bronzwaer - Shadow World

2. The Thrillseekers Feat. Aruna - Waiting Here For You (Night Music Edit)

3. Above & Beyond Pres. Tranquility Base - Oceanic (Original Mix) (shii buutu jaliek 1. vietaa, bet tomer njemot veeraa, ka playlista uzradas salidzinoshi nesen - paliks tikai 3.)

4. Relocate - Undercurrent (Original Mix)

5. DJ Eco - Light At The End (Thomas Bronzwaer And John O Callaghan Pres. Lost World Remix)

Un no tik neikdienishkjaam dziesmaam

1. In Flames - Take This Life

2. POD - Alive

EDIT: Mersij - to Top5 velc nost.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

bladj es skatos visi ta ka tadi pusiji kas safanojushies par nezinu kkadu europen hit radio pirmo vietu, vai ar i ka 12 gadiigie par tokiio hotel ( mino tu esi iznjemums) cepijaitess zem kkada children of bodom... nekad neko tadu nesmu dzirdejis.. nu gigna tusa bet nu tik ta pa ausu galam. k.. tas ir kkads kartejais mega(s) hits????? manuprat kartejais galvas tirinamais... tikko nokachaju paklausijos.... nu kamoon ramsstein palube labak spridzina....

aa un pa teeemu : 4 non blondes "whats going on"un masters at work :work 2007

Link to comment
Share on other sites

izteiktas miiljaakas dziesman man gan nav, bet peedeejaa laikaa skanoshaakais ir:

Black Eyed Peas feat Papa Roach - Anxiety

Apocalyptica - Somewhere Around Nothing

drowning pool - let the bodies hit the floor!

seether feat amy lee - broken

The Prodigy - Voodoo people

Joan Osbourne - One Of Us

Europe - The final countdown

nu kaut kaa taa...:)

bencik, man taadas dziesmas tieshaam nav...kur nu veel vairaak par 5x noklausiities vienu ujn to pashu...ir bijusi pieredze, ka kaut kaadaa tusinjaa kaadam patiik viena dziesma(nu teiksim man arii vinja liekas ok) un drillee nepaartraukti, man taadas izdariibas aatri pieseezhas un es taadu shitu vairs dzirdeet nemaz negribu...

taka... :hrmmm:

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

Kas man besii, kad prasa pateikt savu miljako dziesmu bet visi te savus topus taisa. Shitadi topic paradas ik pa paaris meneshiem, bet tiehsi taads kur cilveks pasaka savu miljako dziesmu nav... Vismaz tad parejiem buutu ko pakachaat, tad te vis nosauc pa 10 dziemsaam un ej nu saproti kuru novilkt :fsckinsad:

Pieturamies pie taa, kad milako dziesmu. Nevis taadu, kas patiik, bet taadu dziesmu kuru sheit uzrakstot tu nejuuties ka buut uzrakstiiji dziesmu, kas varetu parejiem patikt. Tev taa dziesma taa patiik, kad tev liekas, kad nav varinatu, kad parejiem nepatiks, kad nav varinatu, kad kaada cita dziesma ir labaaka. taa ir dziesma ar kuru tev ir savas atminas un to uzliekot jebkuraa briidii, tu zini vinja tev neapniks un tu vinju varetu klausiities neepartraukti... Luuk tada ir labaaka dziesma. Un nepuushat piliites, kad taadu nevar atrast, vajag padomaat - padomaat :thumbsup:

Un te luuk manejaa -

ATB - Long Way Home

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

1. T.I. - Big Things Poppin

2. R.Kelly ft. Usher - Same Girl

3. Piles - Shawty

4. Chris Brown - Wall to Wall

5. Kanye West - Stronger

6. DJ Lev - Best Dance Trance MIX (Robert Miles, Delirium, Dj Tiesto, Paul Oakenfold, Sash, Armin Van Buuren and many more) Shitas ir ahuunais gabals :D

7. DJ Tiesto Armin van Buuren - Eternity

8. Darude-Sandstorm

Nu es varētu raxtiit visu dienu, bet shitaas pagaidaam piedur :khehehe:

Edited by Fuzzijs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...