Jump to content
GIGN Forum

Tavi Cs Pirmsākumi


babaac
 Share

Recommended Posts

Nejauši uzgāju šo topiku skatoties acces sadalju kur samurays paradiija sho linku, ar rakstu kad red line vinam iemacijis spelet cs. ljoti gribeejaas arii sheit uzrakstiit savu staastu.

Taatad es dzīvoju jau samuraya pieminētajā Rojā. Pirmo reizi ar cs sastapos nuu apmeram ~5 gadus atpakal. (10 gadu vecumaa laikam). Taa varteikt vispaar bija mana pirmaa reize kad sastapos ar datoru. Tolaik mega kruti bija čatot! :lol:

Bet tad muusu interneta salonaa paradijaas kontrastraiks. Visi draugi saaka vinju spelet, bet es veel aiz vien chatoju, un mani apsmeeja. Tad nu es arii pameginaaju uzspeleet cs. Pirmo mapi atceros kuru speleeju bija cs_assault. Bija ļoti saspringta spēle, jo mēs ar draugu abi bijām vēl reaalaakie boti. Bet beigu beigaas tomeer par kadiem 3 killiem es uzvareeju. Tad draugs bija ljoti dusmiigs un teica, ka nebija godiigi jo es biju T, bet vinsh ct un ka es esmu vareejis tikai gaidiit vinu jau sagatavojies.^^ Taa nu mees kapajaam lanaa, un tad paraadiijas arii pod boti. ^_^ Ā jā, aizmirsu pieminēt mans pirmais niks bija bull_shit :D . Boti bija tikai pie viena datora, tadeel notikaas biagaas ciinjas kursh pie vinja tiks speleet. Taa nu mans skills kaapa augshup. Tad viensh dzeks atklaaja, taadu lietu kaa cs onlainaa. Pirmais mans online servaks bija taads druumais serveris, kursh pat vel tagad pastaav - cstrike.ru. Tur bija taadi krutie stati uz punktiem, un taa nu mees vacaam punktus lai viens otru apsteigtu. Tad es iedomaajos, ja jau es esmu kreilis, tad man vaidzeetu spelet arii uz kreiso roku. Taa un es dator salonaa mainiiju rokas uz kreiso, un atceros bija viensh dzeks vecaaks par mani, kursh bija LJOTI dusmiigs ka es taa daru, un vienmeer mani sita. :) Bet velaak vinsh cieta avariija un palika galiigi debiils un visi vinju apnjirdza. Tad naaca 1. turniirs manaa dator salonaa. Taatad bija nolasiijushies mani draugi vienaa tiimaa, bet vini nevareeja izlem njemt mani vai vienu citu dzheku, tadel vini noleema kad man ar to dzeku jaspeelee 1 vs 1. Speeleejaam mes karti aztecplace, kura bija ljoti mazinja. Taa nu spraigaa speelee es vinju uzvareeju par 1 punktu. Tad pienaaca turniirs. Turniiraa piedaliijaas 6 komandas un mees ienjeemaam augsto 2. vietu. Tad muusu datorsalons mums pazinjoja, kad Talsos arii notiek shaadi turniiri, un ka driiz viens tur notiks. Taa no mana ciema nolasiijaas 2 komandas. Vienaa komandaa biju es, kurai bija nosaukums Alive. Otra bija komanda kur speleeja pashi labaakie geimeri no mana ciema. Taa nu mees bijaam klaat Talsos. Pieregojaamies cupam, un par lielu nelaimu manam tiimam pirmaa speele bija pret cilveeka tiimu. Protams viji muus naturaali sabaaza (17:3 laikam bija). Otra komanda no mana ciema tika finaalaa, bet arii vinji papisa cilveeka komandai. Un man taads čujs, kad arii tevi samuray es atceros no taa turniira. :D Tad peec kaada laika atkal talsos bija turniirs, un mees atkal piedaliijaamies. Komandas atkal bija gandriiz taadas pashas. Pirmaa speele bija pret muusu ciema labaako komandu, kuraa mees papisaam. Talak mums bija speele pret kaadu talsu tiimu, un mes vinus vineejaam. Protams atkal 1. vietu ieneema cilveeka tiims. Taa nu es speleeju cs, vazaajos pa visaadiem serveriem. Tad kaadu laicinju nespeleeju cs, jo saaku spelet mu. Tad atkal saaku spelet, vienaa tada serveri cs.rus.lv tas bija krievu serveris, un tur bija diezgan augsts liimenis un es tur protams biju bots salidzinaajumaa ar tiem trakajiem krieviem. peec kaada gada tur nospeleeshanas, man izbesiija tas serveris, jo gribeejaas spelet kaada latvieshu serverii. Tad es saaku speleet @ cs.kso.lv. Tur skills bija zemaaks nekaa tanii krievu serverii, un man ljoti labi tur gaaja. @ kso speleeju veel shodien un viss ir chikiniekaa. Paldies par uzmaniibu! (ja vispaar kaads shito visu izlasiija) :DD shaubos! :DD

Link to comment
Share on other sites

Viss sakas pirms 8 gadiem ;) man bija 8 gadi pasam un es iepazinos ar vienu draugu sis man teica lai naku lidzi uz pilseetu mes aizgajam uz i-kafeijniicu un vins man vislaik izmaksaaja gandriz katru dienu pa 4 stundaam un mnes spelejam cs ka pirmo reizi ieraudziiju ta man vins iepatikaas :D protams es cs nespeleeju jau 8 gadus tas jau butu par traku kadi 3 gadi no tiem 8 apmeram neesmu spelejis nja bet tagad atkal speleju ;)

Link to comment
Share on other sites

(Galīgs nūbiņš)

Bija kaut 2005. gada Februāris. Gāju 6. klasē un divi klasesbiedri mani iepazīstināja ar spēli Counter-Strike 1.6. Sākumā spēlēju pret botiem, bet tad kādu dienu viens no viņiem man jautāja vai nevēlos spēlēt viņu internetā. Es protams teicu ka jā. Tad vakarā runājot caur Skype viņš man pastāstīja kas un kā jādara. Viņš man iedeva linkus uz pačiem, cheating-deathiem u.c. Tā sagadījās, kad viņš man arī iedeva GIGN mājaslapu, lai nokačāju paču. Kad atvēru lapu, ieraudzīju dienas bildi un nobijos, ka vecāki neienāk istabā, tapēc fiksi vicu nolādēju no lapas un aizvēru ciet.

Tajā pašā vakarā arī sāku spēlēt internetā. Nepateikšu kā sauca pirmo serveri kur spēlēju, bet mape bija aim_fixit_deagle (vai kaut kā tā). Karoč tuksnešaina vieta sienu ieskauta ar kastēm un tiltiem abos spaunos. Tur bija tikai viens cilvēks kuru no visas sirds centos nošaut. Sākumā mēģināju viņu ar galvu uzvarēt - slēpjoties aiz kastēm un no muguras noshaujot, bet nekas nesanāca. Tad draugs iedeva citu serveri ar csdm modu. Iegāju iekšā un spēlēju mapi de_airstrip. Vēlāk atkal aizgājām uz citu serveri, kur gāja mape cs_assault. Biju pie teroristiem. Plāns man bija šāds - izlīst pa trubu uz jumta un visus nošaut (pret botiem man tā sanāca). Ielīdu trubā, biju jau gandrīz pie jumta lūkas, kad klasesbiedrs sauc "Nelien tālāk, tur viens ir!" (tajā brīdī mēs runājām caur Skype). Protams bija jau par vēlu un mani nošāva (tieši tad atklāju ka caursienām arī var šaut), bet es tajā brīdī biju tādā ekstāzē aizrāvies ar spēli ka par to nemaz neuztraucos. Tad man vecāki lika slēgt datoru ārā un iet gulēt, protams viņiem klausīju. Pamodos nākošajā dienā ar domu pēc skolas uzspēlēt Counter-Strike, bet uz nedēļu man tieši tad pazuda i-nets.

Pēc nedēļas atsākot spēlēt skatījos serverus GIGN mājaslapā un ieraudzīju linku "Kā pareizi jāspēle cs". Protams izlasīju un sapratu, ka kempot ir slikti un vajag baigi biedējošu niku un nācu klajā ar "Da+Re|De+ViL". Tad mēģināju spēlēt nekempojot. Kādu dienu pamanīju, ka manam klasesbiedram nikam priekšā kaut kas rakstīts. Pajautāju kas tas ir un viņš atbildēja ka tas ir klans un paskaidroja, ka notiek arī tādas lietas kā klanu cīņas. Biju vēl lielākā ekstāzē un viņš mani pieņēma savā klanā (klana tags bija "I Live | niks"). Tā spēlēju pāris nedēļas pa visādiem serveriem līdz šis klans pajuka un izveidoju savu - ext@zy. Turpināju viens pats spēlēt pa visādiem serveriem līdz man viens jautāja vai nevar manā klanā (brīnumaini, bet viņu vēl šobaltdien esmu redzējis GIGN kanālā), protams es atbildēju ok, jo viņš spēlēja nedaudz sliktāk par mani. Tā spēlēju, aicināju cilvēkus klanā un atdūros uz servera "csboy" vai kaut kas tamlīdzīgs. Šajā serverī arī iepazinos ka ir tādas lietas kā admini un ka pa tādu var kļut "labi spēlējot". Kādu laiku uzturējos uz šī servera. Pirmstam man arī bija ienākusi galvā doma uztaisīt pašam savu serveri, bet nemācēju. Tad iemācījos palaist parasto hlds. Pavaicāju csboy`am vai viņš nevarētu apskatīt serveri un viņu sačinīt. Viņš iegāja serverī un jautāja man vai mans serveris ir cw? Es nodomāju "lol, tu manu serveri par ateju sauc?" un teicu ka nē. Tad kaut kad pajuka mans klans ext@zy un domāju tikt klanā GIGN, bet ātri atmetu šai domai ar roku. Atklāju serveri DOLE uz kura man ļoti patika spēlēt, jo daudzi pa mikrafonu runāja. Bet nezināmā veidā dabuju banu ar iemeslu "wh".

(Nūbiņš, kuram liekas, ka viņs ir baigis kekss/vasaras sākums)

Viss sākās ar nika nomainīšanu no Da+Re|De+ViL uz Inc. (iespaidojoties no Gorillaz - Feel Good Inc.) Spēlēju tāpat pa GIGN un citiem serveriem līdz iepazinos ar vienu foršu džeku ar niku froZzen- (tieši tāds nebija, bet frozen bija). Katru dienu mēs runājām pa Skype un spēlējām kopā viskautkur. Līdz ko izveidojām klanu [QuOx]. Sākām spēlēt GIGN`ā un atceros vienu vietu: Spēlēju karti inferno, esmu CT, mana stratēģija - pakempot kaut kur balkonā, izlekt ārā un iet pa māju visus no muguras nošaut, izdaru tā, eju pa māju, bet šoreiz ar nazi eju un nogriežu vienu, skatos, tas ir bloodlords, pēc kā mani uzreiz nošauj. Tad es bloodlordam saku: "bloodlord, es tevi ar nazi nogriezu!" uz ko viņš nestresodams atbild - "Un?". Un es tik pamatīgi aprāvos, man šķiet ka neesmu vairs tā aprāvies no tās reizes.

Tad sāku domāt par acc iegūšanu uz ko arī pretendēju. Bet kad man atteica, beidzu spēlēt GIGNā. Domāju vispār atmest cs`u, bet uzgāju tādu lietu ka war3 modu un sāku spēlēt serveros kur viņš bija, proti, drulle.

(So/so)

Tur nospēlēju kādu mēnesi līdz man war3 apnika un atklāju serveri Kopideja. Sāku spēlēt Kopidejā kur varēja pa retam sastapt spēlētājus no GIGN`a. Kopidejā iepazinos ar tādiem keksiem kā minority (agrāk Ghost), hollow life (sākumā domāju ka viņš ir randr`s, jo viņam niks bija r&r - HoLLow^LiFe, bet izrādījās ka r&r ir klans) un rusty (rustiju no kopidejas atceros vismazāk :( ), R00L^, chw^. . Dažreiz arī Kopidejā uzspēlēja tāds pro kā Buchers (viņš tajā laikā bija mans elks, es viņu vislaik skatījos, mēģināju ielīst dibenā, jo zināju, ka viņš ir admins GIGN`ā), bet tad viņš beidza spēlēt uz Kopidejas servera, bet es tur paliku. Ar spēlēšanu man ar labāk palika, uzlabojās skills etc. Pienāca vasaras beigas un nodomāju uzrakstīt pieteikumu uz acc, kuru arī ieguvu. Atceros, kad kopidejā man dažreiz jautāja cik es ilgi spēlēju un es lepni atbildēju, ka 6 mēnešu, pēc kura sekoja "tikai?" un es jutos gandarīts.

Tad sajutos baigi kruts un dažreiz paspēlēju ar feik nikiem, tikai tāpēc, ka man patika, ka mani izbano un tad admins, kurš izbanoja, smagi apraujas.

*Intermision*

LOL, tikko atcerējos, kad drulle spēlēja Hivemind ar niku DeMoN, bet pēc tam viņš pārgāja uz Kopideja un mani katru reizi sveicināja! LOL!

*End*

Kur paliku, āāā. Atceros spēlētāju *Blade* kurš sākuma likās foršs čalis, bet kad viņš uz kopidejas servera dabuja acc, man viņš sāka besīt, bieži ar viņu man bija strīdi, tāpat kā ar cs_parody (nu tikai Parody). Tapēc arī spēlēju ar feik nikiem, lai mani izbano, tad man būtu ar ko viņiem sejā iebraukt, ka viņi nemāk adminēt (banoja mani nepajokam un katru banu noņēma pēc tam). Biju arī kopidejas klanā un sāku kaut cik pievērsties klan vāriem. Tad kaut kā beidzu spēlēt Kopidejā un sāku vairāk pa CSDM`iem un GIGN`ā un paretam kādu cw. Aj blad, man apnika rakstīt, karoč, spēlēju pa pubiem un ar vien vairāk cw. Bla, bla, bla... Nāca un gāja klani... Un tā līdz šodienai, bet tagad vairs tā nespēlēju cs, pa retam, kad pilnīgi nav ko darīt, tad tikai.

Ok, man nāk miegs.

P.S. Esmu tagad Buchera elks! ~_~

Link to comment
Share on other sites

Amnīja pieteikums uz slapu pwno :)

Te nu uzrakstīšu par sevi. Viss sākās 2006. gada 25. oktobrī ap pulksten 18 :) Protams par CS bijiu dzirdējis iepriekš no klasesbiedriem, bet 1 mēģinājums to novilkt nebija veiksmīgs. Tad nu šajā vakarā man nebija ko darīt un es atcerējos par tādu spēli CS. To nu ātri novilku un sāku kapāt. Diemžēl sākums bija pilnīgi neizdevies. Pirmā mape, kur iegāju bija surf_megavave, un serveris bija Half-Life dedicated server. Tas diemžēl bija vienīgais, kur tiku iekšā. Nospēlēju pāris mapes, no kurām man atmiņā palikusi ka_knifebeach kur spēlēja viens baigais vecis Mourinho. Vispār CS man sākās smagi, jo man neviens pilnīgi neko neparādīja. Pirmās dienas nezināju, kā iepirkties. Kādu nedēļu nesapratu kur nomainīt niku. Ā jā, bultiņas ftw. Tad nu pamanīju, ka ir arī tāda izvēlne Favourites un LAN. Tākā bija fastnet interneta pieslēgums, tad lanā parādījās fastnet cs serveris, kurš pastāv vēl šon, tikai ar citu nosaukumu. Tur iepazinos vietējiem "pro" - x3 | klanu. Tad jau spēlēju ar krutu niku - l@ug@x. Lēnām sāku štukot par to, kā jāspēlē. Atceros vēl kā, kad nezināju mapes, paskatījos tab, kas pirmajā vietā manā komandā un skrēju tam līdz. Tad ar vienu džekiņu no lana uztaisījām krutu klanu - sniperPRO. Tas tad oficiāli ir mans pirmais klans :) tik žēl, ka mēs tur bijām tikai 2. Tad satiku vienu džeku Devil, kurš man iemācīja lielāko daļu no tā, ko es zinu par Serveriem. Tad nu ar viņu uztaisījām mazu projektiņu, kurš gan bija 15/7, jo pa nakti bija jāslēdz ārā dators ;]. Kad sapratu, ka man no tā nereāli lago cs sāku atkratīties. Neatceros kas tur notika, bet vienu dienu es to serveri vnk vairs neturēju. Tad nu sāku spēlēt ņišijos pubos un krāt acc. tb prasīties un visādiem serveriem galvenajam adminam acc.

Tad internetā atradu serveri par.lv serveri. Tur ātri vien ieguvu acc. Tieši tur sapazinos ar lielāko daļu savu CS paziņu un spēlēju tur vēl šodien. Tas notika šā gada Janvārī. Anyway, satiku baigos džekus. Sākumā tur bija visādi ervīni un Change_Nick, tagad pazīstams kā KaNjeE- Pēc pāris mēnešiem tur ieradās līvs ar sūdzību par banu. Tad nu iepzinos ar viņu ( liiv` ). Tad izdomāju uztaisīt "normālu" klanu. Savācu spēlētājus no puba un pieaicināju liiv`u, kurš savu kārt pieaicināja Zemeni ( Zemene[HE] ). Vēl tur bija LeArN, tagad Brand_ un iepriekšējo niku neatceros, bet tagadējais ir AlpHe_, ja nemaldos, un Memento_Mori . Tas diezgan ātri pajuka, bet atceros foršu momentu cw pret pm.lv, kad inferno mājā viens mūsējais bija noslēpies pie izejas no mājas a spota galā un krita granātas. Tur piedalījās MM no mums un Zemene, Venceso, liivs, amnījs un vēlviens no pm.lv puses. Skatamies šeit

Nu tas klans ātri izjuka un atsāku spēlēt pubos. Tad pie mums atnāca no bijušā wilda, tagad chilla, Amii, tagad AmE^, Snk un Re5pect*, tagad A-Rush. Ar tiem arī sapazinos un pāris reizes aizgāju uz lanu. Tas jau bija vasarā. Atkal geimoju pubos līdz kādā naktī mircā atnāca ziņa no ceeEr, kurš piedāvāja veidt klanu. Piekritu un izveidojām komandu t3ch.gaming. Paņēmām dažus varoņus no šī stāsta un vēl citus un uz doto brīdi vēl pastāvam.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Labi kautko ari jamegina uzrakstit

Viss sakas apmeram pirms 8.Gadiem kad ar draugu gajam uz vietejo salonu un tur rukajam half-life vini jau mes kadu laiku nospelejam, veel mes rukajam counter-strike 1.5 Ar to viss ari sakas.Aceros kad pirmo reizi speleju 1.6 ta bija mape fy_pool_day mana pirma mape :thumbsup:

Gaja dienas, nedelas un vairs uz salonu negaju.Apmeram pirms 2.Gadiem ievilka netu un pirma spele kuru novilku bija cs un ta ari aizgaja.

btw gign paradijos pirms apmeram 1gada! :) Nav liels stasts nu bet vismas kautkas :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu tā. Pirmo reizi par cs laikam uzzināju apmēram pirms 2 gadiem (varbūt nedaudz ātrāk). Biju aizgājis pie Traffika un skatījos kā vinsh spēlē cs_assault. Tajā dienā spēlēt vinsh man nedeva :ermm: , bet pēc pāris dienām atkal aizgāju pie vinja, un beidzot arī dabuju paspēlēt. Mierīgi vācu savējos un domāju, ka esmu baigais pro :khehehe: Spēle uzreiz man iepatikās. Nevarēju vien sagaidīt, kad arī tādu dabūshu. Tad beidzot no Dr. Pepper dabūju CD ar CS 1.6 Neta diemzhēl man tad vēl nebija, tāpēc nācās spēlēt vienam pasham.

p.s Es vēl nezināju kas ir boti :)

Vēlāk jau draugi izpalīdzēja un tiku arī pie botiem. Protams ātri vien man piegriezās tie boti, bet tādā 4uhņā kā

Vecbebri internetu piedāvāja tikai Lattelecom, un vinju internets jau bija pārslogots. Tā nu es 4akarējos ar tiem botiem kādu gadu(reizēm tiku paspēlēt netā pie dazhiem 4omiem), līdz beidzot uzradās vēl viena interneta firma, un beidzot varēju cs kapāt netā pats savās mājās. :D

Edited by MadMan
Link to comment
Share on other sites

Es CS saaku speeleet pagajushajaa ziemaa un man draugs teica lai speeleeju GIGNaa! :):):)

Kad mani kikoja vienaa serverii par pingu un bija rakstiits:Tu ganjau esi Pe****sh jo tew paaraak liels pings!

Es tad biju shokaa jo neziinaaju kas ir Ping! :D:lol:

Edited by juranx
Link to comment
Share on other sites

blin domaaju ka tas ka piippeet saak tapeec ka citi saak ir miits... bet laikam taadi arii ir....

es pirmo reiz cs redzeeju pie drauga... atceros ka nemaaceeju iepirkties...vislaik speleejaam karti cs_militia.... pirmaa karte ko online speeleeju bija de_torn vai de_storm :D neaatceros vai pareizaak pat tagad neatshkiru

Link to comment
Share on other sites

uuu! Es cs saaku speeleet kad biija taads 4f serveris utt. 1x kad speeleeju cs biija i-salonaa, kur pazhiznji biija daudz krievinji(vecmilgravis), nu kaadu meenesi dienu - dienaa gaaju skatiities kaa shameejie halfu un cs bombii, un tad peec 1meenesha paprasiiju draugam, lai iedod pameegjinaat un galiigi nesanaaca un teicu kad cs kkads suuds.. Tajaa 1x mape, laikam biija 4z vai kaa vinju tur sauca, kur 4torniisha, pamaza mape..

Tad kkaadaas naakamajaas dienaas draugi gaaja speleet uz salonu un visi njeema pa stundai un es negribeeju seedeet un skatiiities, arii panjeemu un taa lanaa, iemaaciijos noshaut 1mos 4uwakus... Meedzu speleet redalert2 :) Miiljaakie ierochi saakumaa biija kkaads 5.1m jo biija daudz lodes.. Tas jau biija kad iemaaciijos iepirkties :) Pats iisti nevaru atcereeties cik sen speeleeju cee esss. Ā un ilgu laiku man miiljaakais servaks biija cs.kvakers.lv, ja kaads tadu atceras :) Kaadi paaris gadi @ cs sanaak ;D

p.s Laikam mazliet par daudz un esmu salicis :)

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

uiiiiiiiiiii, tas bija aizpagaajushaa vasaraa, kad izshkjiiros ar "viiru" :) man paraadiijaas ljoooti , pat paaraak daudz briivaa laika, un kaa jau vasara - briivlaiks... satikos ar veciem draugiem, kuriem paarsvaraa nekad nebija daudz laika, jo bija jaaspeelee cs, taa kaa jaunajiem draugiem, bija jaastraadaa kameer man bija briivlaiks, tad daudz laika pavadiiju pie neta, lozhnjaaju, peetiiju, mekleeeju googlee - kas ir cs :) sapratu visu, iznjemot vienu - kaa var izveeleeties starp speeleet vai aiziet patuseet, daudzas reizes esmu nosodiijusi savus draugus, kuri ballites varakaa ir bijushi aiznjemti - aizbildinoties "pag man cw" :D biezhi vien no dariit nav ko devos paskatiities kaa vinji speelee, un tad pateicu - ka dziivee nekad nespeeleetu tik debiilu speeli, kur mapei ir divi zaales plekji, kurus tu zini no galvas (agraak speeleeju Tomb Raider lara croft)- nesaskatiiju cee esaa nekaa, nekaa nekaa :unsure:

un buutiibaa ieinstaleeju cs pati, lai pavadiitu ar draugiem vairaak laika kopaa, saaku meegjinaat speeleet :)

atceeties pirmaas speeles nav patiikami briizhi... nemaaceeju nopirkt ieroci, skraidiiiju ar pistoli, kur nu veel kas ir c 4 :D nezinaaju kuras pogas vispaar ir funkcioneet speejiigas, tad gaaju pie draugiem prasiiju lai paraada kura poga ko noziimee, kad jau maaceeju lietot chatu tad vareetu teikt ka daudz kas tika pateikts priekshaa, to maacoties pagaaja daudz laika, raxtiiju uz papiira connsoles komandas liidz atcereejos..

Bet laikam ejot chats kljuva par probleemu, jo nesleepu ka esmu meitene, par ko arii naacaas sanjemt banus :) arii joprojaam varbuut kaads uzskata ka esmu manialaaks izvirtulis kuram interesee mazgadiigi puishelji :thumbsup: bet atradu tam izeju speeleejot csdm :) tur nav laika raxtiit - laikam jau taapeec csdm :thumbsup:

1na gada laikaa vareetu teikt ka sapratu speeles jeegu, un saaku tai pieveersusties un jau shogad domaaju ka esmu progreseejusi, kaut gan peec maniem peedeejiem noveerojumiem speeleeju labaak nekaa dazhs labs mans draugs :thumbsup: un nu jau draugi nosoda mani par to ka izveeos labaak uzpeeleet cee es nekaa aiziet ar vinjiem patuseet :lol:

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Viss sākās sensenos laikos. Pirms 3000 gadu. Es aizgāju pie viena Frenda un viņš ieslēdza CS. Es tiku arī pie spēlēšanas. Tad es pie Frenda piestaigāju biežāk un man iepatikās šaut hedus, kuri man bija ļoti,ļoti,ļoti reti. Es protams šāvu stulbos botus. Tad es nopirku PC un teicu Traffic lai atnāk pie manis un Ieinstalē CS. Tad kādu dienu pirms 1500 gadiem viņš atnāca ieinstlaēja un pievienoja serveri "cs.bagem.lv"... Iemācīja ieiet serverī un kapāju. Tad vienu dienu serv. negāja. Es biju izbrīnīts. Tad uz servera spiedu visu pēc kārtas un izdzēsu serv... Tad es saķēru galvu un prātoju kā dabūt atpakaļ. Nākamajā dienā es atcerējos "Ieejot spēle vienmēr parādijās uzraksts cs.bagem.lv" tad es to uzraksīju un aizgāja. Tad es uzzināju ka ir vairāki serveri nevis viens -- bagem... nu un tā es arī sāku mačit....

Savās mājās sāku kapāt uzreiz netā. Kad kapāju pie drauga domāju ka tie ir neta spēlētāji....

Link to comment
Share on other sites

Ņu cs`u sāku spēlēt pirms pusgada :P (agrāk biju NFS atkarīgais un teicu - CS NEKAD NESPĒLĒŠU...) 1. mape bija kkāda KreedZ serverī :D Es tur iegāju un čatā lamājos ar tekstu "Kas Jūs **** šaut nemākat, ka te tik lēkājat :D???". Tad sekoja cs_assault. Sakačāju visādas versijas ~8 un tikai assault un assault, un vēlreiz assault... Tad sāku spēlēt sīkās mapes (aim_map & aim_headshot), kuras vēljoprojām turpinu spēlēt labprātīgāk nekā dd2 :lalala: un arī esmu pievērsies tam pašam bhop`am, kuru agrāk ienīdu! :slap: tad izveidoju savu serveri :meele: un tagad pats atbildu forumā uz jautājumiem "ka ielikt sevi par adminu". Uzraku arī topic, kur pats to biju prasijis :D:lohs: Paldies maniem labajiem draugiem, kas iemācija iepirkties ar cipariem :D un ar ieroču pirkšanu līdz ar to nebija problēmu

Secinājums - nekad nesaki nekad........ un dzīvo laimīgZ!

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Csu sāku spēlēt diezgan sen jau. Tas varēja būt , kādus 5-8gadus atpakaļ. Īsti nemaz pats nezinu. Bet zinu to , ka esmu attīstījis par visu šo laiku , savas admina pieredzes. Un protams arī spēlēšanas pieredzi. Protams , kā jau visiem es sāku spēlēt dēļ draugiem. Un interneta salonā. Un es domāju , ka katrs no mums tur ir sācis savas csa gaitas. Protams savas csa gaitas sākās jau ar 1.5 laikiem. Un no tā laika sāku spēlēt csu , sākumā 1.5 spēlēju. Un tur attīstīju savu skillu un admina pieredzi. Pēc laika iznāca spēle 1.6 , tad sāku to spēlēt un protams arī tur attīstīju savu skillu un admina pieredzi. Bet nu protams , ka sāku ar ucoz webiem un tad tālāk sāku ar pārējiem. Sākumā biju vienā ucoz webā boss. Un tā , es turpināju savu pieredzi attīstīt. Tad kautkas nojuka tajā ucoz webā. Tad bija jāmeklē tālāk. Un tad jau vairs ar ucoz neturpināju. Bet meklēju kautko labāku nekā ucoz.

Tagat par saviem nikiem.

Man ir bijuši daudzi niki.

1. Lam3R - To es neatceros , kā es ieguvu. Bet tas niks man radās cs 1.5 laikā. Un uz to niku man pat ir bijis acc. Bija tāds jocīgs niks , bet nezinu kāpēc man tāds bija.

2. M & M - Radās no tā , ka man ļoti garšoja M & M. Tās bija tādas končas , varbūt tagat arī vēl viņas ir es nezinu , bet man viņas ļoti garšoja. Un no tā arī radās niks.

3. BadBoys - Tas man radās no tā ka bija tāda dziesma.Šī bija tā dziesma! Un protams šis bija tas niks , kur es biju ucoz webā boss. Nu tā to varētu teikt. Gandrīz atbildīgais par visu.

4. SmokE - Tas nezinu kā radās , bet zinu kad izdomāju viņu , kad spēlēju cupus. Un man ļoti slikti gāja. Liku šito niku.

5. [FIN] SmokE - Cupos vajadzēja klanu , tātad izdomāju šito klanu. Bet nezinu kāpēc tieši šito.

6. ZnT - ZnT es iegutu , kārtējo reizi ejot uz datorzāli ar draugu (Safety). Es teicu , varētu izdomāt man jaunu niku. Un tad kautkā viņš iedomājās ZnT , aizgājām uz zāli. Paspēlēju ar to niku drusku. Man arī iepatikās viņš , un vēl joprojām tagat ar viņu spēlēju. Varbūt arī drusku no vārda.

Tātad man ir bijuši klani.

|x3| - BadBoys

NL47 | SmokE

-=OzO=- ZnT

ZnT -> GooD

Šitie ir tie klani ko atceros , vairāk neatceros. Bet laikam arī vairāk nav bijuši.

Tātad turpināju savu karjeru un gribēju atrast kādu patstāvīgu serveri , kurā bieži ir daudz tautas. Un šoreiz tas bija cs.gign.lv Protams , ZnT -> GooD ir radies no GooD MeN`a , un tas klans ir domāts tikai ar knife. Tātad arī ar to klanu gignā spēlējām un tikai ar nažiem gājām. Un tīri interesanti sanāca , kad no komandas kādi 5 ar nažiem tikai.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...