Jump to content
GIGN Forum

Gign Tusshits


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pajaat pa nometni 4.gif , man arii tajaa laikaa nometne basketbolaa ,a vo es nebraucu 4.gif (jo man 2`as nometnes vasaraa basketbolaa 4.gif , bet nu po) BRAUC

limp ja man buutu 2 nometnes, tad jau vareetu nebraukt, bet sii vieniiga tad jau buus vien jabrauc..... thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Yeah! Tuss biggrin.gif

Kip es domaju, ka es ari braucu, pa cik vasara stradashu kurzeme juras puse domaju, ka nav gruuti aibraukt uz to tusu ar motocikl vienigi ja Surr brauc es vinu ?varetu pakert iznjemot man bail ka vinjs piedzirda mani! sad.gif Vai ari own ko es ta labak pazistu!

Ja Robons is Ready! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Es arii laikamnetieku , jo mantajos datumos sanaak shance(macho plzz izsviitro)smile.gif , bet tas taa es jau gribeetu dazhu labu satikt....juus jau droshi vien zinat kurus. cool2.gif

BTW.

Nepaardzeraties.

P.S.

Macho es buushu Rigaa kautkur no 9 juulija mo6 sadzeram , kaa jau mees runaajaam?

Link to comment
Share on other sites

Man itkaa darbs tieshi tajaas dienaas nebuus, bet ja es braucu visticamaak ka njemshu 2 - 3 cilveekus liidzi un myb man draugs vareetu par attieciigu samaxu pavedaat cilveekus no autoostas liidz tusa vietai...

Link to comment
Share on other sites

bljee nu upset.gif FAAAAAAAAAAAAAK cold.gif

Nahuj visi atkriit ?

ehh , ja kaads no maniem draugiem gribees braukt panjemshu liidz ! Jaacer ka gribees :/ ! wink.gif

Edited by ***limp***
Link to comment
Share on other sites

vaig tikai liidz Cooldiigai tikt ! taalaak jau sashtukos par to tikshanu !

COME ON nebaidaties ! evil6.gif buus OK !

Link to comment
Share on other sites

kamon, visi atkriit?? blink.gif 25 cilveeki sola braukt un kost kaa nelabie, un veel 15 saka ka ljoti iespeejams buus... nu es domaaju ka jau 30 buutu sameeraa daudz, taa ka nav ko kaukt par dazhiem, kuri netiek - taapat ljauzhu buus pietiekami un kompaanija vienkaarshi nevar buut slikta thumbsup.gif .

man pasham kautkaads road-trips paredzeets juulija otraa pusee - taatad kaveeklju nekaadu shim "tusssam" nav thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

vismaz kaads pasaka kaartiigi konkreeti ! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

shim ir lielaaka atsauciiba (pagaidaam) ! vaidzeetu jau taadai normaalai 4upinjai savaakties ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm varbuut tad atstaajam sho topiku grupu tikshanaas vietu, laiku un citu shitu koordineeshanai, un tad lai macho uztaisa atsevishkju topiku, kuraa tad katrs, kursh ir 99% paarliecinaats par braukshanu, uztaisiis vienu postu par to, ka un kaa brauc uz C00Ldiigu? vienkaarshi sheit atkal saakas taada chatoshana, un ir gruuti no taas izlobiit tik ljoti vitaalo informaaciju par to kursh, kaa, kad un ar ko brauks...

Edited by EDD
Link to comment
Share on other sites

hny, a tu atceries cik miljoni pieteicaas uz ieprieksheejiem 2 tusiem? tepat riigaa. a cik ieradaas? O_O nu redzees, redzees kaa buus shinii... devil.gif

[nedaudz offtop] taapeec es jau uzreiz pateicu ka nekaa nezinu ko tajaa datumaa dariishu (es pat nezinu ko es peec 24h dariishu, jo man nepatiik plaanot baigi, piem. "ooo, tagad ir piektdiena, jaaiet uz vecriigu, vai ooo, aaraa ir karsts, jaabrauc uz jurciiti") nevis solu pa labi un pa kreisi. vieniigais praatiigais cilveeks veel izraadiijaas uy, kursh teica to pashu.

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai brauksu jo:

1)nezinu vai mammiite laidiis new_silly.gif

2)es neesu dzeeris un nedzersu graadiigos

3)ja robins nebrauks 4iista nebrauksu

4)Ljaunais EDD soliija kad tiksot robinam klaat labi nebuus

5)robins nebrauks jo sim esot IP bans mad.gif

6)mani un robinu lielaakaa dalja no jums

grib sasist smiliez.de_2469.gif

7)nezinu vai robinu mammiite laidiis new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2523.gif

liekat miera manu braaleenu

Robins normaals dzeks irl.Jjus vinju galiigi nepaziistat...

p.s. es 100% buusu, tikai vezinu veel nezinu ar ko braukt. negribas palauties uz sabiedrisko, pasam stureet kaukaa negribaas sitadaa pasakumaa.

mayb kadam briva vieta msinaa?

peace

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...