Jump to content
GIGN Forum

Gign Tusshits


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Palasiijis takaa es buutun un sapratu ka man arii gribaas tikt uz to tusu ceru ka dream un free nekljuus paaraak resni un panjems mani liidzi thumbsup.gif cerams ka tiksimies jo gribaas man taksh redzeet tos kexus kas te tik brashi uzturaas biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

no 5dienas liidz 7dienai ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju ka peec kaadas nedeeljas vareetu saakt topiku par satikshanos. Ir tak po cik cilveeki brauks - lai tik zin cikos iet autobusi.

satikshanaas vieta gan jau ka buus autoosta. Es taas nedeeljas saakumaa ieshu pirkt biljeti (mosh kaadam citam arii varu nopirkt)

(edited)

Eh, nu karoch, tie kas nevarees Riigaa nopirkt biljetes uz piektdienu autobusam uz kuldiigu tad lai izdomaa kaa vinji vinjas citaadaa veidaa vareetu dabuut. (jo aatraak vinjas tiks nopirktas jo labaak)

Link to comment
Share on other sites

ar guljamo buus taa kaa buus ! 2 buudinujas pa 4 gultaam katraa ! man noteikti buus liidzi telts! panjemiet guljam maisus vai teltis un tad jau guleet varees, ja gribees ! biggrin.gif

Nauda jaamaxaa NAV, un teerinjiem katrs pac njemiet liidz, ja jau nebuusiet sapirkushi visu prieksh pasaakuma !

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

oo ja ant brauc tad es arii braucu  smile.gif

[edit] man ir no omammas laikiem telts bet dziivot un uzcelt var vel  tongue.gif

Eu ExtraOrdinary Es tevi paziistu biggrin.gif

Zini, kas tusinjaa butu labi?

Lai piemeeram nesanaak taa, ka kaads (vienalga kas) seezh odinoshkaa un nav ko dariit biggrin.gif

Liepaajnieki uz Kludiigu?

Moshk varam satikties kaads no Liepaajas kas veel brauc uz Kuldiigu un tad kopaa!

Varu savu mob. ari iedot [6083086] !

chuvax???

Ja tu brauc - braucam kopaa!

Link to comment
Share on other sites

nu karoch tad me un ant itkaa brauc arii bet cmdr tu tad arii ?? mosh var reizee tur aiziet un vispaar cik tur maksaat taas biljeetes vareetu ?

huh.gif

+

*jaanjem liidzi rijamais ?[cik daudz?]

*pikjis

*kaa no taaa gala kas tur whateva kuldiigas autoosta vai kas kaa tur taalaak tiks ?

+ es varu bumbu panjemt lai fun tongue.gif

velviens edit mans mob 9586419

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...