Jump to content
GIGN Forum

A Quick Guide To "koļīšana" By Dr. Pain


macho
 Share

Recommended Posts

Tātad, piedāvāju jums "A quick guide to "koļīšana" by Dr. Pain". Teksti, kas tika praktiski pielietoti (protams, ar lieliskiem rezultātiem) un kurus vajadzētu mācēt jebkuram sevis cienošam donžuānam. Labi, sāksim. Situācija sekojoša - sēž divas meitenes Ieva un Ilze un Pains sāk ar viņām runāties...

1. Gribi, parādīšu pimpi?

2. Vai kādai no jums gadījumā nejauši nav vagīna?

3. *spļāviens ugunskurā* Redzi? Es tāpat varu izdarīt ar tevi.

4. "Es domāju, ka mēs esam draugi". Ieva sāk paskaidrot kā tad īsti ir. "Tu pārāk daudz runā".

5. *cerīgs skatiens uz abām pusēm* "Iesim visi trīs dejot?" Ieva: "Mēs par to padomāsim". "Ai, kaut ko dirš!"

6. Jūs varbūt esat stulbas kuces, bet jūs esat foršas stulbas kuces.

7. *Piesēžas blakus Ilzei pēc tam kad ir kādu 1h ar viņām runājis* Es atvainojos, mēs neesam kaut kur tikušies?

Beigās noder atcerēties, citēju "Siltā vietiņa starp kājām vienmēr ir svarīga"

Lai jums veicas turpmāk.

Link to comment
Share on other sites

veelos tikai piemineet, ka pirmajaa punkaa runa klaajaas par manu aktiermaakslu - es taisiijos atteelot viiriesha dzimumorgaanu peec labaakajaam viirieshu dzimumorgaanu atteeloshanas tradiicijaam

p.s. tikai es aizmirsu vinjaam to pateikt - taapeec varbuut vinjas mani mazliet paarprata

p.p.s. PAREIZI?

Link to comment
Share on other sites

bencik tieshi taa, ir meitenes kam tas patiktu, es savai draudzenei otrajaa randinjaa, pateicu aciis ka gribu vinju izdraazt un to mees arii izdarijaam, vinja par manu atklaatiibu bija sajuusmaa.

btw teksti par kuriem esmu dabujis pljaukas :

"Palaid zem galda , es tev uztaisiishu taadu oraalo ka gaudoski kaa vilks meenesniicaa"

Meitenei ar ljoti lielaam kruutiim : "Es domaaju ka mees esam radiiti viens otram, jo man ir laktozes truukums organismaa"

Lai atshuutu meiteni : " Tu smirdi peec slapja bebra"

Link to comment
Share on other sites

6. Jūs varbūt esat stulbas kuces, bet jūs esat foršas stulbas kuces.

7. *Piesēžas blakus Ilzei pēc tam kad ir kādu 1h ar viņām runājis* Es atvainojos, mēs neesam kaut kur tikušies?

Sitie labi, par 7. gan parecu ;):thumbsup:

btw teksti par kuriem esmu dabujis pljaukas :

"Palaid zem galda , es tev uztaisiishu taadu oraalo ka gaudoski kaa vilks meenesniicaa"

Meitenei ar ljoti lielaam kruutiim : "Es domaaju ka mees esam radiiti viens otram, jo man ir laktozes truukums organismaa"

Lai atshuutu meiteni : " Tu smirdi peec slapja bebra"

Blin nu ka var pateikt sita meitenei ar loti lielam krutim? :o

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

pateicu aciis ka gribu vinju izdraazt un to mees arii izdarijaam, vinja par manu atklaatiibu bija sajuusmaa.

btw teksti par kuriem esmu dabujis pljaukas :

"Palaid zem galda , es tev uztaisiishu taadu oraalo ka gaudoski kaa vilks meenesniicaa"

Meitenei ar ljoti lielaam kruutiim : "Es domaaju ka mees esam radiiti viens otram, jo man ir laktozes truukums organismaa"

Lai atshuutu meiteni : " Tu smirdi peec slapja bebra"

Juus izdraazaat tavu draudzeni? :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

nu, ja man meitene otrajaa randinjaa pateiktu, ka vinjai patiik mana atklaatiiba, ka es gribu vinju izdraazt un to gribeetu dariit, man kaut kaa galiigi neko vairaak ar vinju negribeetos peec taas reizes... ja nu vieniigi kaadreiz atkal paprasiit, "driikst tevi izdraazt?" :)

pie tam, kaada tur atklaatiiba vajadziiba! vai tad tas taapat nav zinaams, ka aizejot uz randinju ar meiteni, viirietis automaatiski gribi ar vinju paarguleet? :rolleyes:

btw, guide jau normaals! :) ja to pasniedz iistajaa briidii un labaa tonii, kad veel visi normaali iereibushi, tad tas vareetu buut arii labs pamudinaajums :D:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...