Jump to content
GIGN Forum

Kādu Mašinu Pirksi Kad Izaugsi? Vai Kada Tev Ir...bla,bla


alzitis
 Share

Recommended Posts

:) Nu vismaz toposho :)

Isti tik nesaprotu prieksh kaa Jums lautinji tos autinjus mezonigos vajag. Gribat kadu nobraukt vai pashi sevi novakt vai tipa drugos piedalities (protams nelegalajos :ph34r: ). Apdomajaties prieksh kaa autinsh ir vajadzigs prieksh brauskshanas vai prieks gonkoshanas. Nekas viena dalja te velak sapratis, ka dream car paliks tikai vienigi dream car. Zel, bet fakts. Vajag taa kaa ordijs noperk civicu katru gadu iegulda pa 300ls remonataa un viss notiek, ekonomisks, mazinsh un galigi nav vietas citiem draugiem , kaa vienigi brutem :suukaa:

vajadzeetu ieklausiities.. bet vinji sapratiis to tikai tad kad izjutiis to pa6i ka tas nebija vajadzigs utt.. ar teik6anu nepieleks..

nu man patiik iespiest pedali griida... veel neesmu bijis apstaadinats ar baltajam braukaajot tapeec taada parlieciiba..

P.S. sataisiiju savu Honda Rancher 4x4 ...

nu vso lai kaaja sadziist un laidii6u valjaa pie pludmales ran raaan :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nelasiiju visu kas te bij sarakstiits, bet viens uz manu mashiinu atbildeeja , ka nav izdeviigi pirkt jaunu mashiinu. Es gribu teikt ka taas ir totaalaakaas mulkjiibas, jo jaunai mashiinai dod garantiju, tas ir vislielaakais bonuss kaadu var dabuut mashiinai, un mashiinas parasti tur uz garantijas laiku, kad man beigsies mashiinai garantija taa paardoshu, ta nu nafig man pa remontiem maksaat.

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

Urcki...garantija izklausas laba lieta, bet vinja jau neshancee taa ka Tu domaa. Ja Tev kaut kas saplisis , piemeram pashas no sevis izkrit durvis vai piepalidzi izkrist durvim vai teiksim karba nobruk. Neviens jau pa brivu Tev detalajs nedos, tikai tada gadijumaa , ja tas ir bijis rupnicas brakjis. To garantiju drizak varetu nosaukt par amortizacijas izmaksu segshanu. Bet enimaa jauns vagjis paliek jauns vagjis nevis 2nd hand piepirsts.

Link to comment
Share on other sites

htcr, paskatoties uz to, kādus daunismus tu pirms gadiņa un diviem te mētāji, man kaut kā neticās, ka tu pats vispār varētu strādāt kaut kādā darbā, kas pieprasa kaut minimālu loģiku (lasi: algas un smadzeņu šaurie apjomi neļauj iekrāt ne santīma). ļauj, es minēšu - tev ir 14 gadi? :)

Link to comment
Share on other sites

nee nu varbut jau mamite un tetinsh var pacelt 4.7l motoru un iegadaties delinjam lieku benzintanku kur pildities.

omg kaa man riebjas shitadi plutitaji. Nu tev tad ir japelna kadi 1.500ls lai uzturetu shadu verkji.Un tu tad laikam esi kaut kads ubergenijs , kas strada rakeshu iznienierijaa.Un batjka tev ir bilam bralis laikam :censored: Plus vel nerunasiim par tada iegadi jpt. Laika visu muzu esi krajis, Cik tev gadu 57 ???? Omg... :kill:

Link to comment
Share on other sites

omg kaa man riebjas shitadi plutitaji. Nu tev tad ir japelna kadi 1.500ls lai uzturetu shadu verkji.Un tu tad laikam esi kaut kads ubergenijs , kas strada rakeshu iznienierijaa.Un batjka tev ir bilam bralis laikam :censored: Plus vel nerunasiim par tada iegadi jpt. Laika visu muzu esi krajis, Cik tev gadu 57 ???? Omg... :kill:

tu to man?

Link to comment
Share on other sites

pilniibaa pietiek ar manu mazuliiti!

pa Riigu braukaat daudz vieglaak ir ar riteni. shkjiet, ka arii aatraak. paaraak lieli tie sastreegumi

a aizbraukt 100-200km uz laukiem vai kaut kur citur 5dienas vakaraa es varu arii ar "ne tik labu machiinu" (lasiit - ar mashiinu, kas nepagarina manu daiktu, bet vienkaarshi izpilda manas pamatvajadziibas)

Link to comment
Share on other sites

cik es esmu dzirdeejis no lieliem onkuljiem tad uz ruupniecisko braakju reekjina var diezgan mashiinai sataisiit, es jau nedomaaju garantiju izmantot tam ka es stabaa ielieku.

aa nu tas kas intereseejaas pa to opel tad 93. gada vinja ir :D

Link to comment
Share on other sites

a tikko zinjas dzirdeju, ka par to vien ja tads motors bus ka avinjam 500ls tik vien par to.

Pain , man laukos stav 1985.g Fiat Uno :) 5 durvis 1.1l benzins, iet var teikt uz gravitati :) Ir ejosha astavokli , bet skate nav izieta. :) Tev dedres :)

Link to comment
Share on other sites

Kad izaugšu liels, mamma man nopirks BMW 730d, cerams, ka tas notiks šīs vasaras beigu pusē. Tētis uzdāvinās pilnu bāku ar saļarku, bet māsa ar brāli - cepumus, ko grauzt pa ceļam.

A tā vispār pagaidām ar 318is Mpakainu 96. gada verķi vizinos.

Link to comment
Share on other sites

man mashiinaa galvenais ir uzraaviens, patiik man ka iespiezh seedeklii, nu jaa izskats ar nav mazsvariigs, baigi zheel ka celkas vairs nerazho, patikots taada. Bet ar lietotaam ir taa ka daudzi saka ka vinjas biezhi ir baigi nojaataas, ko tu saki par to mahmed ?

Link to comment
Share on other sites

Mmm...tie, kas taa saka tie visticamak runaa par Latvijaa jatiem zirgiem. Jo jau pietiek, kad paskatas uz celja kadi viena dala izskatas , tad nekaa laba tur nav. Bet ja var dabut no faterlandes, tad tie skrejamie man skiet ir tiri ok cik zinu. Pat neateiktps no tada. Tikai litakus jaliek vinjiem iekshaa, savadak ar originalajiem izskatas pec vecas mazdas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...