Jump to content
GIGN Forum

Kādu Mašinu Pirksi Kad Izaugsi? Vai Kada Tev Ir...bla,bla


alzitis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:thumbsup:

Izskatās, ka čalis NEKO daudz no mašīnām nesaprot, pēta tikai vizuālo un cik smuks ir tas būmers! Šaubos vai viņš pat zin, pēc kā bmw motora litrāžu skatās! :)

Nu ja godi neko daudz nesaprotu no mašinām,bet gan jau ar laiku pratiņš augs! :thumbsup:

Pec izskata jau smuks tas bembis :yehaa:

Link to comment
Share on other sites

psc akdas te visi masinas ir nosaukusi , kka neticas ka tadas atljausies

lai nu ka bet man gribeeto bmw m5 2006 gada ( vaia ri tadu akds tad iznaks jaunakais...) + chip tjuunings

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

lai nu ka bet man gribeeto bmw m5 2006 gada ( vaia ri tadu akds tad iznaks jaunakais...) + chip tjuunings

kas isti ir tas chip tunings?

drizak te visi grib pagarinat kranus ar tam krutajam mashinam!

es ari sapnjoju pa evo 7 vai 8 bet pats zinu ka tadu mashinu es atljauties nevaretu...iesakuma 100% njemtu k-kadu sudu lai varetu sist lauzt kamer iemacas normali braukt...velak jau tikai k-ko nopietnaku!

parastie tie p0k3m0n1 kas noperk tos BMW ka pirmas mashinas medz sasit vinjas un tad papinjiem nakas labot...

Link to comment
Share on other sites

drizak te visi grib pagarinat kranus ar tam krutajam mashinam!

es ari sapnjoju pa evo 7 vai 8 bet pats zinu ka tadu mashinu es atljauties nevaretu...iesakuma 100% njemtu k-kadu sudu lai varetu sist lauzt kamer iemacas normali braukt...velak jau tikai k-ko nopietnaku!

parastie tie p0k3m0n1 kas noperk tos BMW ka pirmas mashinas medz sasit vinjas un tad papinjiem nakas labot...

ja bet tu pabrauc krutaa bmw un pabrauc kkada otraja golfina es domaju ka starp otro golfinu un bmw iekluusanas avaarijaa attieciba bus 70:30 es tiesi domaju ka iesakumam butu labi kaut vai ar 2000 bmw pa 12 k piemeram lietuvaa vai vel labaak vaacijaa pirkt jo vinsh ir diezgan kruts gan stuureesana viegla gan bremzeesana un paarnesums u.c.

chip tjunings ir tada lieta ka degvielas padeve uz motoru ir lielaka un lietderigaka un kopuma masina patere degvielu tikpat daudz jo motors vinu leitderigi izmanto un dodas vairak zirgspeeki un uzraviens ... apmeram ta

Link to comment
Share on other sites

drizak te visi grib pagarinat kranus ar tam krutajam mashinam!

es ari sapnjoju pa evo 7 vai 8 bet pats zinu ka tadu mashinu es atljauties nevaretu...iesakuma 100% njemtu k-kadu sudu lai varetu sist lauzt kamer iemacas normali braukt...velak jau tikai k-ko nopietnaku!

parastie tie p0k3m0n1 kas noperk tos BMW ka pirmas mashinas medz sasit vinjas un tad papinjiem nakas labot...

Jaa, mashiina tiek salikta normali, bet deelinjam vieniigaa pieejamaa rezerves dalja ir invaliida ratinji vai ljaunaak.

Link to comment
Share on other sites

ar golfu ir mazaka iespejamiba tik avarijas bet tas taa...

vnk tu apzinies ka tavs autinsh neko nevar izspiest un tu nebersi griidaa...

paskaties avarijas tie BMW ir vairak neka vajag...vnk visi grib savus kranus pagarinat ar vinjiem!

Link to comment
Share on other sites

vnk tu apzinies ka tavs autinsh neko nevar izspiest un tu nebersi griidaa...

paskaties avarijas tie BMW ir vairak neka vajag...vnk visi grib savus kranus pagarinat ar vinjiem!

nu nu nelec dievam ar pliku dupsi aciis

bmw 528 190 zs @ 1,45 T

golf vr6 2,8 l 180 bhp @ 1,1180 kg

pietam bmw cost 3500 e ( primerna)

golf 2100 - 2800 .... ekonomija ekonomija jauneekli!

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

drizak te visi grib pagarinat kranus ar tam krutajam mashinam!

es ari sapnjoju pa evo 7 vai 8 bet pats zinu ka tadu mashinu es atljauties nevaretu...iesakuma 100% njemtu k-kadu sudu lai varetu sist lauzt kamer iemacas normali braukt...velak jau tikai k-ko nopietnaku!

parastie tie p0k3m0n1 kas noperk tos BMW ka pirmas mashinas medz sasit vinjas un tad papinjiem nakas labot...

Evo ir vel nodrāztāk par bembi IMO.

Zinu, ka man pašam nauda nebūs tādēļ drošvien senči nopirks uz kādu jubileju or 18. ( vai atdos savu veco )

Katrā ziņā sapņoju par labi restaurētu Impalla 64.

Link to comment
Share on other sites

Ar golfu nevar tikt avārījas...

Vispār avārijā var nokļūt ar jebkuru auto. It's not about the ride, it's about rider!

Vispār ja runa par to kādu mašīnu gribētu, tad: Mazda 323f, no 95 gada. Nav nekāds mēmais vāģis, but i like it.

:weeeii:

Edited by vintage
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...