Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jā, diemžēl atpakaļceļa vairs nav... nāksies tev tomēr pilnīgi reāli sākt domāt par to urlu bara vākšanu, jo tādu knēveli vienu pārmācīt jau nav interesanti.

Ko vins tadu sastradajis, ka dazi grib vinam sadot purnaa?

Link to comment
Share on other sites

tadus ka vins mes slicinaam laugh.gif

P.S Ja neticat ka esam slicinajusi, paprasiet skoltotajam Meskam ka mes vinu ludzas ezera slicinajam + vins skolotajs, bet mes iznacam gala tiri rolleyes.gif vins pat dabuja ada ka pielava, jo atlavas daudz.

p.s.s tatad hollow ja ar tevi notiks kads negadijums, tu pats uzsprasijies vainu mikstinosie apstakli biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

tadus ka vins mes slicinaam laugh.gif

P.S Ja neticat ka esam slicinajusi, paprasiet skoltotajam Meskam ka mes vinu ludzas ezera slicinajam + vins skolotajs, bet mes iznacam gala tiri rolleyes.gif vins pat dabuja ada ka pielava, jo atlavas daudz.

p.s.s tatad hollow ja ar tevi notiks kads negadijums, tu pats uzsprasijies vainu mikstinosie apstakli biggrin.gif

new_rofl.gif

Link to comment
Share on other sites

Taatad iisumaa. Man bi pietiktu tikai ar biifija ielikto fotograafiju, bet te jau Shveede daudz uzkapaaja. Taatad, Robert, taisniiba tev bija - vinsh dziivo 3. staavaa tieshi virs Kamielja. Braalji vinjam ir kaadi 4-5.

Vinsh ir tas siikaakais cik atceros

Talak seko viens 16 gadiigs kursh tusee ar vieteejiem wannabe metalistiem

Tad iet otrs vecaakais braalis Dainis, kursh paaris gadus nosedeja kjurkjii par zagshanu (skolaa bija baigaa autoriaate - sita visus siikos)

Tad iet velviens braalis, kura vaardu nenosaukshu, jo kaut kad sen biju pazistams ar vinju. Tas ir vecaakais no vinjiem, un dziivo atsevishkji. Cik atceros tad senchi skjirushies.

Ja nemaldos bija velviens, bet pat ja bija - neko par vinju nezinu.

Taatad muusu hollows dziivo zolituudee paaris soljus no veikala Nelda. Tieshi pretii vinja maajai ir 53,8,44 un vel kkadu autobusu galapunkts, un zolituudes tirgus. Vecaakais braalis shancee Neldaa, vai arii vinsh tur apgrozas citu iemeslu deelj katru vakaru. Otrs braalis wannabe metaalists staigaa ar vieteejiem wookijiem.

UN LIELAKAS ZOMG WOW !!! Vinsh dziivo 2 staavus virs ROCKYU !!!

Link to comment
Share on other sites

...

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

Vinsh ir tas siikaakais cik atceros

aa un es tagad esmu paaudzies wink.gif <--- taa fo4ene kas profila vairak adbilst man bet ne tuvu tagad jo profila bilde i 1,5 gadu veca un taa kas te taa ir 3 gadu veca smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Visi kas ir macijushies ziemeljvalstu gjimazija zin i tevi, i visus tavus braaljus. Un nee, es nepaziistu nevienu no jums.

Nu bet nu vecaaks par saviem braljiem tak nekljuvi, ne ? biggrin.gif

Siikaakais = jaunaakais.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

aa un es tagad esmu paaudzies wink.gif <--- taa fo4ene kas profila vairak adbilst man bet ne tuvu tagad jo profila bilde i 1,5 gadu veca un taa kas te taa ir 3 gadu veca smile.gif

Jā, un?

Tu šādi ceri ten kādu nobiedēt, ka esi kāds lielais? Ķip vairs neesi sīkais? Man liekas, ka ten visiem ir pofig (vismaz man) par to vai tu esi paaudzies vai nē. Bet par vārdiem tev čalīt nāksies atbildēt.

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

...

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

...

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

aaj, Arni, biju jau piemirsis par tevi smile.gif

vajadzēja uzreiz tev prasīt. tad jau skaidrīte, kur viņš dzīvo, nu gandrīz uzminēju. nu karoč P. Lejina 20, laikam bija 2 paģīša durvis, 3 stāvs, laikam uzejot augšā pa kreisi pirmais paģītis. gl hf smile.gif

un galvenais neaizmirst divus stāvus lejup piezvanīt pie cs`a dieva rokucīša un nobučot viņu!

Link to comment
Share on other sites

aaj, Arni, biju jau piemirsis par tevi smile.gif

vajadzēja uzreiz tev prasīt. tad jau skaidrīte, kur viņš dzīvo, nu gandrīz uzminēju. nu karoč P. Lejina 20, laikam bija 2 paģīša durvis, 3 stāvs, laikam uzejot augšā pa kreisi pirmais paģītis. gl hf smile.gif

un galvenais neaizmirst divus stāvus lejup piezvanīt pie cs`a dieva rokucīša un nobučot viņu!

biggrin.gif

srry bet manas durvis ir uz atslegu sad.gif pietam tizlu taks naaksies pie loga saukt biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

piestutēsim kāpnes pie 3 stāva balkona un iekāpsim iekšā thumbsup.gif

you can run, but you can't hide

true man

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...