Jump to content
GIGN Forum

Nokert Hollowu


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Jei bogu, izurbos cauri visam topikam. Tā norēkties reti kad var. Hollow, kur tad visa tava drosme un 2k urlu armija pazuda ? KOA? Tīri ātri te viss mainījās, no mednieku tapa par medījumu. Bet par to sišanu jau ar dažs labs pār strīpu pāršāva. Noteikti, ka pilnībā pietiktu ar tādu draudzīgu jauniešu bariņu viņa durvju priekšā biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dzeki, taa bilde ir 1.5 gadus veca, tagad jau vinsh droshvien ir uzkachaajies kaa Aarnijs savos labaakajos gados vai arii iemaacijies visus UrbanNinja trikus, takaa labaak padomaajiet vai ir veerts sasieties ar sho izsiteeju?

a lawl, es nebriinos, kapeec vinsh ir taads atsaldeets daunis, droshvien vinja braalji (ugalovnjiki kkadi lol) vinju regulaari jau no 5 gadu vecuma katru dienu skalda, skumji, visiem tomeer nevar paveikties ar gimenes locekljiem...

nu baac, nee nu norm tas plaans ar ielikshanu mashiinas bagazhniekaa un aizveshanu uz mezhu, bet es iesaku labaak vinju nolaupiit, aizvest uz kaadu araabu valsti, novaakt vinju un kkadaa melnajaa tirguu izpardot vinja iekshejos orgaanus, normaalu kaapostu varees uzvaariit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Visi kas ir macijushies ziemeljvalstu gjimazija zin i tevi, i visus tavus braaljus.

Diemžēl jāapšauba tevis teiktais.Manuprāt, visvieglāk viņu būtu satikt tieši pie skolas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu baac, nee nu norm tas plaans ar ielikshanu mashiinas bagazhniekaa un aizveshanu uz mezhu, bet es iesaku labaak vinju nolaupiit, aizvest uz kaadu araabu valsti, novaakt vinju un kkadaa melnajaa tirguu izpardot vinja iekshejos orgaanus, normaalu kaapostu varees uzvaariit smile.gif

nodedzinam viņam māju smile.gif neviens nevarēs pierādīt kurš to aizdedzināja. kr4 visi barā visu ar benzīnu aplejam un tad visi kopā ar aizsietām acīm met lābas virsū, bet vienam nav aizdedzināta. neviens nezinās kurma nebij tāka neko darīt. - šādi vienā fgrāmatā bij, bet tur tikai tēmēja ~ 100 džeki kuriem 99iem bij pieladēti ieroči un 1 tukša patrona smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl jāapšauba tevis teiktais.Manuprāt, visvieglāk viņu būtu satikt tieši pie skolas  smile.gif

Gati, Tu tieshaam ne reizi neesi par Daini Zukovski dzirdejis ? sleep.gif

Nu mosh arii neesi, vienmeer tads kluss biji.

Zukovskis un Rudziitis - ZVG legjendas.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

Gati, Tu tieshaam ne reizi neesi par Daini Zukovski dzirdejis ? sleep.gif

Nu mosh arii neesi, vienmeer tads kluss biji.

Zukovskis un Rudziitis - ZVG legjendas.

Laikam atsvaidzināji atmiņu, viens Dainis treniņbiksēs regulāri kursē pa rajonu ar 2l plastmasas alus pudeli rokās smile.gif Tomēr saistībā ar ZVĢ viņu tik tiešām nespēju atcerēties, varbūt atcerētos pēc cita aliasa.

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif skaista karte Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

VINS USAVA ANGLENES U4ENEI PA PURNU biggrin.gif

vbyuer ja kavtko taadu vispar zini biggrin.gif

Šeit parādās, tas, cik tu tiešām esi stulbs, neviens normāls cilvēks nelepotos ar to, ka viņu ģimenes loceklis ir izdarījis ko tādu. Vispār tie kas domā ar viņu "aprunāties", vislabāk būtu to darīt no rīta, kad viņš iet uz skolu, vai pēcpusdienā, kad viņš nāk mājās, jo savādāk viņš iekrampēsies savā bomzīgajā ūķī un izsauks mentus.

Link to comment
Share on other sites

Šeit parādās, tas, cik tu tiešām esi stulbs, neviens normāls cilvēks nelepotos ar to, ka viņu ģimenes loceklis ir izdarījis ko tādu. Vispār tie kas domā ar viņu "aprunāties", vislabāk būtu to darīt no rīta, kad viņš iet uz skolu, vai pēcpusdienā, kad viņš nāk mājās, jo savādāk viņš iekrampēsies savā bomzīgajā ūķī un izsauks mentus.

katris nem no sevis piemeru tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

katris nem no sevis piemeru tongue.gif

Jau ieprieks atvainojos tātad!

Bla tu sikais pedin,tik maki shito teikt!! Nax neko normal nevari pateikt? Bla mums nepish ka tavs braalis taacs un taacs! Vinsh visdrizaak u4enei pasuukaja nekaa iepisa! A tu vispaar naxuj kk bomzis ! balkons bomziigs ka PSC vnk! ZB siikai! Nax uzuutishu tev savu draugu kickboxeri! 6-gadi kickboxaa! 15gadus vecs! Taka 15Gadi vs 15gadi! Saprati kuili bla?

SORRY!!! pa mat! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

aaa... tagad man delac spyker-cs tu biji taa dorks kas man dravgos saaka dirst virsu jhatka.gif vaine? adzisties biggrin.gif:D

ja nemaldos tas esi tu http://www.draugiem.lv/friend/?171595

Edited by >hollow<
Link to comment
Share on other sites

Vispar jau es gribeju jus aicinat nebut suniem, nesabojat puisim dzivi un dot vinam second chance vai vismaz kadu veidu (neizsmesjoshu), kura vinsh varetu labot padarito, bet lasot vina pedejos postus es vairs ensmu parliecinats.. sad.gif sak likties, ka butu labak, ja vinu ieliktu cietuma, jo tad sabiedribai butu labak... varbut...

Vienkarsi - es atceros sevi un ari es jauniba stradaju mulkibas, bet - nu - varbut vajag macities no si topica. Un macities mums visiem! Gan holowam macities par to, ka nav labi uz citiem dirst, jo tas var atspeleties un to, ka tadi cilveki nevienam nepatik, gan ari mums pasiem macities nebut suniem un - varbut klut labakiem!

Si atdzina man - btw - naca pirms es piedzeros, ja!? wink.gif

Beefs

p.s. hollow - ko tu esi gatavs darit, lai izpirktu savu vainu sabiedribas acis??? (nopietni)

p.s.s. citi - ludzu mazliet respekta un savaldisanas tagad uz paris postiem vismaz! Ok?!

Link to comment
Share on other sites

p.s. hollow - ko tu esi gatavs darit, lai izpirktu savu vainu sabiedribas acis??? (nopietni)

njaaa... nu nez nez beff... dry.gif

taka tu ludzi bez mat vismaz parus post ... man trukst vardi taka esmu normals cilveks kam patik nelamaties (nopietni) bet lamajos tad kad zinu kad man taisniba ja tu beff aceries ar ko vis sakas tad sapratisi, bet nu tas taa dry.gif

taka tev tik tiesam gribas parus post bez mat tape es neadbildesu + man garstaavoklis tik traki ir izbesits kad vnk gribas visus juus pasutit 10x majas taalak .. :? bet nez kas mani pievilina sini posta, a mos laikam tas kad es gigna gan populars esmu... smile.gif

gribi vai nee bet ne pavienu ppl nedabusiet tik daudz rapley (bez hack)

+ esmu unikals pinch.gif

by: ka-mi-sama happy.gif

Link to comment
Share on other sites

WTF?nesapratu!

ups parlasi pajaunam es biku nokludijos ... wink.gif

izlaboju

Link to comment
Share on other sites

Un no viņiem man būtu jāmīž?

kas to teica? biggrin.gif:D

Link to comment
Share on other sites

>hollow< a tu nesaproti, ka par saviem vārdiem var nākties atbildēt? Internetā krutos visi prot tēlot, bet kad viss pāriet no virtuāla stāvokļa uz aci pret aci, tad kādam ir bikses pilnas, vispār internetā nevajadzētu tēlot baigi dirselīgo čali it īpaši, ja tu pats saproti, ka tu dzīvē esi neveiksminieks, bez privātās dzīves, kuram eksistē tikai CS un Amulets, pie kā dažreiz nodračīt un vakaros atnāk tavs vidējais brālis Stasiks un tev ieliek ānītī un nedaudz tevi ieskalda, internetā nevajag izgāzt dusmas uz apkārtējo pasauli par to, ka tu esi tāds debīls kroplītis, kam nav paveicies.

Vispār no tava dzīvesstāsta varētu izveidot pasaku- Reiz sen senos laikos kādam bomzim bija 4 dēli- 3 urlas un ceturtais neattīstīts.. vispār es labāk neturpināšu man bail , ka tavs brālis (tas, kurš ir sēdējis ) atrod mani un kārtīgi ieskalda.

P.S - nevajag vainot hollowu par to, ka viņš ir "savādāks" pie visa ir vainojama vide kādā viņam ir jāaug.

Link to comment
Share on other sites

Tu neko nesi sapratis vecit!

Saksim ar to, ka tu citoji. Bet tas ir suds! Es ari esmu citojis. Turpinasim ar to, ka tu meloji! Bet ari tas ir suds! Bet vis parejais.. cmon..

Beefs

Tu gan esi mīkstsirdīgs confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu neko nesi sapratis vecit!

Saksim ar to, ka tu citoji. Bet tas ir suds! Es ari esmu citojis. Turpinasim ar to, ka tu meloji! Bet ari tas ir suds! Bet vis parejais.. cmon..

Beefs

Oky beef.. Tew ta vinsh ipashi neko neteica,bet macho kucesdeels utt ka mutere mauka! Macho vieta es vinu p0xuujaa nosistu! Jo maate ir visssvariiigaaakaaa tavaa dziivee kas tevi laidusi pasaule!

Link to comment
Share on other sites

Blja ja jebu nah, sas macho za zolik imku i nah za vseh otvetit evil6.gif

OMG es taa aprecos par visu so storiii. hollow es ar ir ble nah suki latisi no Zolika, drikst ble nah grinbu ievienoties?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...