Jump to content
GIGN Forum

Paintball Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Kad jus labak velaties doties uz GIGN paintball tusu  

71 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ludzu balsot tikai tos, kas bus gatavai teret ~20Ls un ierasties uz GIGN paintball tusu (>>> hollow <<<, tu saprati????)

Ludzu ari iepostejiet apaksa datumus, kuros tocna negribat/nevarat tikt.

p.s. tiem kas nezin - tiek organizeta paintball spele! (GIGN)

EDIT = a, nu iepostejat apaksa, par ko balsojat, lai var redzet, kas tad ir tie balsotaji un kada tad ir reala situacija.

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

ai, man nav ne jausmas kad vajadzētu rīkot. Nezinu arī kad nevarēšu 100% tikt. Droši vien ka 1ajā. A moš arī 7ajā. Nu hvz. varbūt tas pirmais nemaz nebija tik slikta ideja.

vobšem es balsoju par 1. vai 7. jūliju.

Link to comment
Share on other sites

es nobalsoju par jebkuru datumu. Varu pielaagoties.

Beef smile.gif es shodien ar evakuatoru uz darbu braucu biggrin.gif

beet gan jau liidz peintbolam mans speekrats atkal kusteesies smile.gif

btw vareetu saorganizeet komandas kautkaadas , piemeeram es iedomaajos ka tur buutu tiiri forshi uzbliest vecajjaa beat sastaavaa. kautkaa taa.

ps. antispama deelja atbildeeshu te uz samuraya ieteiku par cilveeku :

Kursh tad tur ljaunu praatu uz cilveeku ? smile.gif

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

Guest enjoy
Der gandriiz viss juulijs. Iznjemot 20... kaut kaadus tur tos datumus, kad ir BBP.

Aaa un veelams buutu peec 5. datuma, jo tad ir algas diena smile.gif

Tev ir baigi "atbilstosh" niks. Kad ieraudziijaam bildi, ar draugu reecaam kaadu stundu biggrin.gif

saakumaa domaaju ka tas big_shit ir kkaads resns tusnis (logjiski), izraadaas smuka chiksa biggrin.gifsmiliez.de_2125.gif

btw smuks avatars

Link to comment
Share on other sites

Ta ka es ljoti grib tikt un visus izpwnot, tad es jau tagad pasaku, ka smagi lobeeshu 'savus' datumus-tas butu julija beigas. Es balsoju attiecigi par 28-29. Un macho, Tu nemaz nemegjini un neiedomajies 7.julija kaut kadu paintballu, ja!?!

Vispaar shis bus tas bridis, kad es pasaku, ka paints NEDRIKST notikt no 30.06-16.07 smile.gif vot taa.

Link to comment
Share on other sites

nobalsoju par 28.,29. juuliju... bet vispar buutu labak uz augusta sakumu, uz vasaras beigu pusi...

psc tik ilgi es domaaju nu gan neviens negaidiis.

Pagaidaam izskataas ka tas notiks juulijaa, taakaa iesaku jau juunijistiem meegjinaat izkaartot juuliju, jo diezvai kas tur krasi veel mainiisies. Bet nu man nepatiik ka tik ilgi ir jaagaida sad.gif

Link to comment
Share on other sites

psc tik ilgi es domaaju nu gan neviens negaidiis.

Pagaidaam izskataas ka tas notiks juulijaa, taakaa iesaku jau juunijistiem meegjinaat izkaartot juuliju, jo diezvai kas tur krasi veel mainiisies. Bet nu man nepatiik ka tik ilgi ir jaagaida sad.gif

jūlija pirmā puse der, pēc tam daudz darāmā wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...