Jump to content
GIGN Forum

Saldumi


quelyd
 Share

Recommended Posts

Medus kuuka plajubee ir vislabaaka Mmmm... buss jaiet janopeerk smile.gif

*sliena* smile.gif

nesmādēju arī jogurta tortes. baigi negaršo tās pretīgi saldās putukrējuma tortes

p.s. bišiņ jau zb tās aptaujas 76.gif

edit: quelyd, palasi grāmatu

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Torte - Slaidaa leedija (jogurta ar augljiem mmm...) smile.gif

protams nezheligi garsho piparmeetru shokolaade (varu deret pec mana posta man piebalsos tonam cilveku muahaha)

garsho gotinja (parastaa un taa sausaa nevis taa pretiigaa staipiigaa)

bet nu garsho vel miljoniem visadu lietu

Link to comment
Share on other sites

njaa ka vienmeer traficam orginaala atbilde.. mm gudrs tu mums jau gudrs...

man patiik taas bombonkas kinder ..

vinjas ~1ls pacinjaa maksaa...

ka no sacensiibam atbraucu un svaru vairaak nevajag dziit.. vienmeer pieedos tos suudus evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa ka vienmeer traficam orginaala atbilde.. mm gudrs tu mums jau gudrs...

man patiik taas bombonkas kinder ..

vinjas ~1ls pacinjaa maksaa...

ka no sacensiibam atbraucu un svaru vairaak nevajag dziit.. vienmeer pieedos tos suudus  evil6.gif

Kāda oriģināla atbilde? Es mājās vnk pa brīvo laiku ēdu cukuru. Laikam tāpēc tik resns esmu. Kad mājās nav cukura, tad prasu, lai man no Rīgas atved suši. Vot tie arī ir labi. 10 gabaliņus mierīgi var notiesāt.

p.s. es tā pat nevaru ēst produktus, kur ir miltie iekšā, tai skaitā tortes. Bet vēl lielāks kaifs ir ēst garšīgu baltmaizīti ar kko garšīgu virsū, tad kad to nedrīkst naughty.gif

p.s.s. Tas ir joks gigi, bet ēst miltu produktus es toč nevaru zaban.gif Bet kas saka, ka es tos arī neēdu? Man par to tikai katru mēnesi naudiņu kontā ieskaita naughty.gif

p.s.s.s. laukos ir baigi forši, jo tur cukurs ir tādos gabaliņos saspiests naughty.gif

p.s.s.s.s. Nezinat, kur pazudis p.s.s.?

Link to comment
Share on other sites

Kāda oriģināla atbilde? Es mājās vnk pa brīvo laiku ēdu cukuru. Laikam tāpēc tik resns esmu. Kad mājās nav cukura, tad prasu, lai man no Rīgas atved suši. Vot tie arī ir labi. 10 gabaliņus mierīgi var notiesāt.

p.s. es tā pat nevaru ēst produktus, kur ir miltie iekšā, tai skaitā tortes. Bet vēl lielāks kaifs ir ēst garšīgu baltmaizīti ar kko garšīgu virsū, tad kad to nedrīkst naughty.gif

p.s.s. Tas ir joks gigi, bet ēst miltu produktus es toč nevaru zaban.gif Bet kas saka, ka es tos arī neēdu? Man par to tikai katru mēnesi naudiņu kontā ieskaita naughty.gif

p.s.s.s. laukos ir baigi forši, jo tur cukurs ir tādos gabaliņos saspiests naughty.gif

p.s.s.s.s. Nezinat, kur pazudis p.s.s.?

traffic kā ar zobiem?nav tāda pretīga sajūta pēc tam..?? Kad biju maziņš man ome taisija cukur maizītes.... Ammmm...varēja ēst un ēst...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...