Jump to content
GIGN Forum

Radara Detektors


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

pulkvedi tu arii to nekad nesapratiisi, vienkaarshi nesanaak braukt normaali, nu nesanaak, dari ko gribi, 2 aavaarijas jau man ir bijushas ( vienaa vaigandriiz upee nogremdeeju mashiinu ) , meenesi nebraucu aatraak pa 110, bij ritiigi bail, bet peec meenesha jau atkal panesaas. Vienkaarshi braucot leenaam tu nejuuti ka tu brauc.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pulkvedi tu arii to nekad nesapratiisi, vienkaarshi nesanaak braukt normaali, nu nesanaak, dari ko gribi, 2 aavaarijas jau man ir bijushas ( vienaa vaigandriiz upee nogremdeeju mashiinu ) , meenesi nebraucu aatraak pa 110, bij ritiigi bail, bet peec meenesha jau atkal panesaas. Vienkaarshi braucot leenaam tu nejuuti ka tu brauc.

Nu nezinu... Orcam laikam problemas gimene un ta... smile.gif

Man gan patik braukt normali.. reizem mocijot uz liepaju uzlieku kruiza kontroli uz 80km/h. Riktigi benzins tad maz terejas. Mierigi braucu un daudz nespringstu.

To antiradaru gribu tapec, ka ir vietas, kur nevar vilkties uz 60 (es jau piemineju piem. maskavas iela), bet tiesi tadas vietas stav menti!

Nesmu no tiem, kuriem kaja ir saaugusi ar gazes pedali!

Anyway - orc, tad tu butu njemejs?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

neesmu es njeemeejs palasi ko es saku ieprieksh, man patiik kjert sponsoorus un pa aatrumu apbriinojamaa kaartaa neviens mani veel nav nokjeeris smile.gif

kautgan varbuut ir laikus padomaat par to, bet negribas kautkaa taadu pikji izmest , jo tos suudiigos ar negribas pirkt . Man nav probleemu gjimenee, man vienkaarshi patiik aatrums

Link to comment
Share on other sites

neesmu es njeemeejs palasi ko es saku ieprieksh, man patiik kjert sponsoorus un pa aatrumu apbriinojamaa kaartaa neviens mani veel nav nokjeeris smile.gif

kautgan varbuut ir laikus padomaat par to, bet negribas kautkaa taadu pikji izmest , jo tos suudiigos ar negribas pirkt . Man nav probleemu gjimenee, man vienkaarshi patiik aatrums

Es jau rakstiju, ka sudigie kjer tik pat labi ka dargie. Prosta dargajos ir extra fichas, ka kompas un visadi citi sudi... gussa.gif

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Es jau rakstiju, ka sudigie kjer tik pat labi ka dargie. Prosta dargajos ir extra fichas, ka kompas

rekjert vinji kjer, bet arii kjer ljoti labi balkus signaalus piem. telefona zvanus, apsargu raacijas utt. Tad tagad iedomaajies tu lido uz 130km/h peekshnji tev telefons saak zvaniit, tad tu kaa traks spied bremzes, lai nomestu no sava 130km/h uz 60km/h...Izraadaas tev sieva/draudzene gribeeja pateikt lai nopeerc pienu... Es joprojaam iesaku ne to leetaako variantu, jo paljubomu tu to naudu atpelniisi thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Drive fast die young thumbsup.gif

Pasham nepatiik lidot nevajadziigi, bet esmu uzaudzis tada publika, kur nav nekas iipash pa Rigu 100 + galvenais ir jazin, kad to var dariit un kad nee smile.gif Un tie kas sitaas parsvaraa idioti nav aprekinajaushi likuma radiusu un atruma, vai arii megina apdziit tur ko tur ir stulbi dariit...

Juus domajat rallisti ar savie STI un EVO brauc 60 km/h ? Motoshosejas brauceji arii normali velk, bet rekaa viss kartibaa. Ar vinjiem braucot var apchuraties, bet kapeec vinji neiekluust avarijaas... Hmm laikam zin savas robezhas un arii mashinas robezhas thumbsup.gif

A tie jaunie sprukstinji, kas no mashinam neko nerubii, braukt nemaak spiezh pedali arii nositaas, un pats stulbaakais paker liidzi citus sad.gif

Ir lieliska iespeja Latvija kaa Audi braukshanas skola, kur iemaca kaa riikoties extremalaas situacijas, uz neparedzamiem celjiem. Tie kas te pacela teemu, kaapeec vispaar noteikumus parkaapt? Ja tu to nedariitu butu tik pat atsaldeets kaa padomju cilveks, tapeec jau esam cilveki ar logisko domashanu un ir reizes, kad var atlauties un kad nevar, galvenais to zinaat smile.gif

Galvenais noverteet mashinas iespejas, savas un cela situaciju un tad ari var mierigi ripinaties 100 pa Riigu, un pa Latvijas celjiem 100 + .

Nav shitaa kraanu garinashana vnk lasu un briinos kur var tik gudri spriedelet, bet tapeec jau laikam shis ir forums, katrs dara ko griib smile.gif

p.s. Kapeec tad joprojaam izgatavo sporta mashinas ar 300 hp un vairaak? Lai atstieptu no 0-90 km/h?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

p.s. Kapeec tad joprojaam izgatavo sporta mashinas ar 300 hp un vairaak? Lai atstieptu no 0-90 km/h?

prieksh sporta, lol.

tas, ka ir cilveeki, kas staipa savu mazinjo ar taadaam braukaajot pa ielu ir jau cita runa, nemaz nerunaajot par stiepeejiem.

ja tik loti ir jaasteidzas, nu tak izbrauc 30min aatraak, nevis esi potenciaals slepkava.. nevienam jau nekrata, ka tu ar savu sporta vaagji stiep un iestiep stabaa - dabiigaa atlase, taa teikt, bet zheel jau ir tos, kas meedz nokljuut taa staba vietaa..

un mashiinai 300km/h spidometraa ir nejau tapeec, lai ar 300lm/h brauktu, tas naak kopaa ar jaudu, kas mashiinai ir, lai vareetu normaali uzsaakt, manerveet utt., nevis bubinaat leenaam..

Link to comment
Share on other sites

lai cik labi tu brauku, lai kaads tu rallija vecis nebuutu, tu neesi pasargaats no taa, ka kaads ievilks tev purnaa/saanaa.

ejot ar kaajaam tu neesi pasargaats ka tev neuzkritiis uz galvas kjiegjelis.

Link to comment
Share on other sites

Piem - tu ripini uz 110 arpus apdzivotas vietas. Nekas ipash, bet menti pishas klat.

Ko nu stasti visi ripina uz 110, mani ne reizi nav paneemushi uz 120 vienigi 10 ls uzliktu ja nu kkaadi ljevie menti gadiitos...

Un pa centru vakarnakt ap 1 visi lika mentiem miiksto apdzenot uz 70, menti pashi ripinaajaas uz +-60

Kas attiecas uz tēmu tad lieku naudinju mest zemee nav verts, vienreiz uzlikts sodu vairak ta nedarisi +- cool2.gif Pazistamajam bija cobra, menti panjeema sho vienaa setaa uz 180 tas suds tikai piiksteeja, kad ments jau bija prieksaa un izvilka savu burvju kocinju... Sitos letos pa $40 nav verts njemt...

Link to comment
Share on other sites

Ok! tiko sazinajos ar pardeveju! Vins saka, ka var sarunat sipingu 100$ 10 itemiem un cenu 45$ sanak 550$ par 10 detektoriem un tas ir 55$ jeb 29Ls par vienu!

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...0100815136&rd=1

Vai kadu interese sitadi aparatini par 30Ls?

isteniba domaju, ka javar sarunat VEL letak!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Kā tur bija... ''sargies pats un dievs tevi sargās '' Par tiem ķieģeļiem un stabiem...

Es pilnīgi nepiekrītu par to krānu stiepšanu, Tev ir laba mašīna kruta mašīna utt labāk jau ir nekā nah tu tur brauc ar autobusu vai kko tādu. Vispār sabiedriskais tAAaaAaaA iekuusaa.... Kas man pirkt kkadu golfiņu nah ja varu atļauties skyline vai evo...

Link to comment
Share on other sites

Man patik braukt ar sabiedriko un iet ar kajam. Autobusa var uz daudz dudinjam pacolet! wink.gif

Kas attiecas uz sporta masinam un atram masinam, tad arzemes cilveki noperk lamborghini un tad ari attiecigi ar to mashinu brauc uz trasem braukat, nevis gonka pa ielam. Nesen tak vienam repakam sasita lamob tieshi kaut kada trase, nevis uz ielas.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

A ja tu brauc ar mašīnu, tad vari ne tikai pačolēt smile.gif

Tev taisniba, falshback! Tad var ari atri palurinat pipeliti, kamer stavi pie luksofora un skaties, ka zakju dupshi goras ejot tev garam! ;0 biggrin.gif

Autobusa - tas ir kaifs. Uzliec saulenes, apsedies un... ehh... vakar TAADA dudina pretim apsedas! Krutis prosta zajebis! smile.gif

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tev taisniba, falshback! Tad var ari atri palurinat pipeliti, kamer stavi pie luksofora un skaties, ka zakju dupshi goras ejot tev garam! ;0 biggrin.gif

Autobusa - tas ir kaifs. Uzliec saulenes, apsedies un... ehh... vakar TAADA dudina pretim apsedas! Krutis prosta zajebis! smile.gif

Beefs

Slimais mazerfakers

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHA. KĀDAM SKAUŽ JO NAV SAULENES  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

Nū, to es vairāk par šo frāzi teicu. cool2.gif (smailijs AR saulesbrillēm)

Tad var ari atri palurinat pipeliti, kamer stavi pie luksofora un skaties, ka zakju dupshi goras ejot tev garam! ;0
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...