Jump to content
GIGN Forum

Pr0 Spēlē


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mūviks labs! Gribējās in-game sound + arī varēja labāk mūziku sagriest. Bet fragi ir ok, galvenais, ka bloodlordu nogriezi! devil.gif (bet man liekas, ka viņam bija senss uzlikts 100 un viņš tur virpuļoja debesīs skatīdamies:))) 7/10!

Link to comment
Share on other sites

Ir ok wink.gif

Man arī ir vairākas reizes prātā nākusi doma taisīt gign fragu video, bet nelaime ir tā, ka man vispār gandrīz nav demku smile.gif Ja man gadās kāds labs moments, tad noteikti aizmirstu demku novilkt, vai arī vecās demkas jau sen izdzēstas or smth.

Tā ka man laikam nekas prātīgs nesanāks wink.gif

Link to comment
Share on other sites

mlā atkal jau... macho tu laikam failus liec savādāk kā citi admini sad.gif Es nevienu failu nevaru noka4āt, kuru tu esi licis. Man atver jaunu tabu vnk un tur kkas nebeidzami ilgi lādējās un viss. Neparādās pat lodziņš par open un save as.

EDITS: Pamēģināju caur IE un 3%jau ir smile.gif

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

mlā atkal jau... macho tu laikam failus liec savādāk kā citi admini sad.gif Es nevienu failu nevaru noka4āt, kuru tu esi licis. Man atver jaunu tabu vnk un tur kkas nebeidzami ilgi lādējās un viss. Neparādās pat lodziņš par open un save as.

EDITS: Pamēģināju caur IE un 3%jau ir smile.gif

šito odiņš lika lola un ar lieliem failiem visiem tā pagaidām ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu man viss interesantak skita , tie fragi ar naziem , jo tie parejie jau neko jaunu nevar redzeet!!

Ja pirmajs movijs , tad diezgan labs.. 7/10

pirmais movijs iekš vegas, biju taisījis citos variantos...

Link to comment
Share on other sites

tas bija negodiigi , vinsh no4iitoja ...

bloodlord ATMAZKAS 76.gif samierinies tikai ceri ka tā bija pēdējā reize

P.S. Atriebies viņam ikreiz kad ieraugi viņu nodur un uztaisi movie samuray uz paplātes 76.gif

Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

bloodlord ATMAZKAS 76.gif samierinies tikai ceri ka tā bija pēdējā reize

P.S. Atriebies viņam ikreiz kad ieraugi viņu nodur un uztaisi movie samuray uz paplātes 76.gif

ta nav nekada otmazka , bet gan fakts.. , vinsh negodiigi izmantoja admina acc biggrin.gif

ps : acc off tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...