Jump to content
GIGN Forum

Labākais Stāsts Ever


macho
 Share

Recommended Posts

Sveiks ! Man ir tāda problēma.. Vari lūdzu mani atbanot no GIGNa.lv serveriem ? Kad man bija 8 gadi.. [ieinstalēju CS 1.reizi] 4ītoju.. Tad es bija LOHS ! Iegāju cs.gign.lv serverī ar FIGHTer man liekas un dabuuju caur busteri banu.. Tagad pagājuši 4 gadi un man ļoti uzspļēt un trenēties gign.lv serveros.. Un ja pareizi atceros.. mans niks bija *neliksim šeit nabaga niku* << vai arī ja vajag mans IP : xxx.xxx.xxx.xxx ! Lūdzu pieņem manu atvainošanos GIGNam un atban

EJ TU NOST. Esmu dzirdējis ka te daži ir spēlējuši cs 1-2 gadus ilgāk nekā tāds cs vispār pastāv, kur nu vēl parādījies Latvijā, bet šitas sit cauri tos variantus smile.gif

Bāc, kā laiks skrien ne? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu gignam laikam jau nesen palika 4 gadi vai ari vel nav es nez... nu bet busteri uzlika ja nemaldos 2006 gada novebri vai oktobri biggrin.gif lol ^__^ taads aaksts varu saderet ka tad vinam par pc nebija noteikti nesen noraavis banu biggrin.gif

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

a, tas tipa ir tas, par ko te jārēc līdz dirsai, izlejot kilogramu asaru ? Kā to ''ķipa'' izdarija acido, raprock u.c. ? huh.gif

nē, nu ok, ka ieliki, bet besī šitie - YOO, ROTFLOL, IMA SUCK YOUR DICK, SO MEE LAUGH WITH YAA, WIIIII. evilmad.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

nu nez nez! wink.gif

Ka bija bans pirms bustera, ta stav ari pec un nekas nav mainijies!

Varbut jums tur ir vairaki banlisti - amx un no konsoles un ar busteri ir azivakti tikai amx bani, bet ne tie, kas no konsoles likti! wink.gif

Beefy

vai arī nē, un čalis bija dabūjis banu pagājušo gad novembrī. Es vēl pēc tam ar viņu runājot tā arī nesapratu ko viņš tur fleitēja par tiem 4iem gadiem un kādā sakarā.

Link to comment
Share on other sites

vai arī nē, un čalis bija dabūjis banu pagājušo gad novembrī. Es vēl pēc tam ar viņu runājot tā arī nesapratu ko viņš tur fleitēja par tiem 4iem gadiem un kādā sakarā.

... hmmm! ok - tev laikam taisniba!

Beefy

p.s. eu paga, tad jau tas nozime, ka dzkinam ir nevis 12, bet gan 8ar pus gadi, ja? biggrin.gif

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

a, tas tipa ir tas, par ko te jārēc līdz dirsai, izlejot kilogramu asaru ? Kā to ''ķipa'' izdarija acido, raprock u.c. ?  huh.gif

nē, nu ok, ka ieliki, bet besī šitie - YOO, ROTFLOL, IMA SUCK YOUR DICK, SO MEE LAUGH WITH YAA, WIIIII.  evilmad.gif

Lai smietos par ko tādu jābūt labā garastāvoklī, tā kā tev tāds nepastāv piedod, es vairs par tādiem dauņiem publiski nesmiešos. Arī nesākšu pierādīt, ka smējos! ilgi, pat ļoti ilgi. ZOMG

P.S. šeit izvērtās kārtējās vārdu apmaiņas scēnas. kā redzat, es nenosaucu minoritiju par dauni. viņam kā emo, bija nelaba diena, vārbūt tāpēc tāda mēnešreizīga reakcija... nemiizhat galvenais.

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

nē, nu ok, ka ieliki, bet besī šitie - YOO, ROTFLOL, IMA SUCK YOUR DICK, SO MEE LAUGH WITH YAA, WIIIII.  evilmad.gif

Man savukārt besī tādi dauņi kā tu, kam neienāk prātā, ka lieta, kas tādam daunim kā tu neliekas smieklīga, citam varētu likties smieklīga bez jebkādas dirsā līšanas vai vēl nezin kā pieskaņas.

Nomirsti. Vēlams ātri.

p.s.

aizmirsu pateikt - ka nepietiek ar to ka tev ir tava cāļsmadzene, tev vēl visiem viņa publiski jādemonstrē.

Link to comment
Share on other sites

Macho drīkstu zināt a kas to ir rakstījis???  laugh.gif

Pat laikam pirms 4 gadiem vēl nebija būstera un serveris bija tikko izlaist,vai nēēē????? unsure.gif

tu tak neesi labāks biggrin.gif paskaties jaunumos, kad busteris iznācis.

p.s. benciks vārnu atkal samazināja, zb biggrin.gif

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

smiekliigi tas buutu, ja tas buutu kaut kas jauns, bet liidziigi gadiijumi ir jau pietiekoshi daudz redzeeti. katram ir savs viedkolis, taapeec katrs pats izveelas vai smieties, vai nesmieties. un uzskatiit cilveeku par "dauni" tikai taapeec, ka vinsh nepiekriit tavam viedoklim, ir nepareizi.

Link to comment
Share on other sites

PINKY:

ir daudz jo daudzi citi iemesli, kas brīžiem liek cilvēku uzskatīt par "dauni". jo sevišķi, ja attiecīgais "cilvēks" ir minority. "dauniska" ir tā viņa attieksme pret praktiski visu - y0 y0, juus visi esat stulbi geeki, kas pavada kaut videeji 2h dienaa pie datora (tas nekas, ka es to daru videeji 7h dienaa); debiili visi, kas speelee CS (tas nekas, ka es to saku tapec, ka pats neprotu), debiili visi, kas izdara jebko, ko vareetu interpreteet par "ieziepeeshanos" galvenajiem adminiem (jo es esmu gudraaks, es vispirms saaku "ziepeet no apakshas", *khe-khe-tukšā...dzīve-khe-khe*). protams, es aizmirsu pieminēt to, ka viņš ir īmou. un visbeidzot, kā punkts uz i - viņa perfektā angļu valoda un fascinējošā spēja to pielietot brīžos, kad tas vismazāk būtu nepieciešams.

EMO:

bļeģ, tu dauni, aizveries ar saviem reach'd. še, atpūta tev uz nedēļu. pēdējais brīdinājums pirms beztermiņa atvaļinājuma.

Link to comment
Share on other sites

tu tak neesi labāks biggrin.gif paskaties jaunumos, kad busteris iznācis.

p.s. benciks vārnu atkal samazināja, zb biggrin.gif

cerams ka tā būs Painam mācība nedalīt moderatorstatusu pa labi pa kreisi.

uzliku atpakaļ normālos procentus.

pinkij lola, ne jau par to, ka viņam viedoklis atšķiras, bet par to, ka viņam ir jāraksta kaut kas debīlisks par citiem cilvēkiem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...