Jump to content
GIGN Forum

Labaka Flash Spele


Naikz
 Share

Recommended Posts

Tātad, vien dzekiņš uztaisīja flash spēli (horror), nekad nebīju tik labi pārdomātu spēli redzējis. Spēlē ir 5istabas, kuras tev jāiziet spaidot uz priekšmetiem, pētot tos. Spēle aizņem kādas 10min, ja tu ātrāk spaidīsi, tas tev neko nedos (ātrāk neiziesi).. Vispār interesantāk to būtu darīt naktī, bet es pēc dažām istabām reāli trīcēju par tagad (dienā). Lūdzu tiem, kuri iziet spēli nekomentēt ar spēles saturu!

http://fizzlebot.com/sinthai/thehouse.htm

Iesaku spelet nakti , piemeram es pec dazham istabam triicu pat tagad vel diena cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Man patika, labi uztaisīta. Vienīgais nepatika tas, ka viss bija tik vienkārši. Varēja viņš uztaisīt tādu spēli, kur ir jāpadomā, nevis tikai jāspaida uz kkādiem priekšmetiem un jāgaida kad viss notiks.

bail točna nepalika, bet beigās normāli noraustījos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ja būtu kkā jāizdomā, kā tikt ārā no tās mājas tad būtu ok. Neīpaši. beigas bija paredzamas.

Es labi atceroes vienu game(kur bija jaizkljus ara no savas istabas, notikumi, paversieni,normaljna spele...) Ja taja spele butu tas pats un ja butu ari tas pashas 5 istabas, unn ja butu jabeg(jaizkljust ara) butu super + tur mus biedetu.. biggrin.gif

10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Dažās vietās nedaudz satrūkos, bet nekas TĀDS jau arī nebija... izgāju.

Atceros uz psone bija tāds geims, kuru graizīju 1-2 klasē laikam, kur meitenīte ar nazi klīda pa māju

un tev bija vislaik kkur jānoslēpjas, lai tevi neatrod. Misteriju tā arī neatrisināju, jo bija pārāk bailīgi tad smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Dažās vietās nedaudz satrūkos, bet nekas TĀDS jau arī nebija... izgāju.

Atceros uz psone bija tāds geims, kuru graizīju 1-2 klasē laikam, kur meitenīte ar nazi klīda pa māju

un tev bija vislaik kkur jānoslēpjas, lai tevi neatrod. Misteriju tā arī neatrisināju, jo bija pārāk bailīgi tad smile.gif

vnk turpini spiest! spied to zimiti, podu, tur uz gridas vel inde kkada

P.S. biki sabijos koridoraa pie tas vecenes bljaaviena biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Visiem tiem, kas te kruta spriedeleeja borings, elementari - kartejo reizi pieradijaat kaad kraani esat thumbsup.gif

Papeleejat shito te plks 3 naktii, pec The Ring filmas noskatishanas un tad sajutiisiet sho speeli, jeega gaishaa dienas laikaa klausoties eminem spelet efekta nekaada, aaa neee ir effekts esmu kruts man bija garlaiciigi blink.gif

p.s. Labi izstraaadaata speele, muuzika ar bildiiteem baigi forshi sakartota, meginaju iejusties taja maaja, un naktii seezhot man piem. baigi labi sanaaca biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...