Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

''esmu jauninjais'' akDievs...

tavs niks kkur zinams liekas, neesi no fano tas chalis kas taisija kkadu tieveshanas eksperimentu? :hrmmm:

Haha, šito es arī biju redzējis, tikai kādā citā forumā labu laiku atpakaļ. 1wish tOMY BEAST!

Biju S.t.n`ā kura vairs jau nav. :D Bij bij tur eksperiments ;D

Link to comment
Share on other sites

Viss bija labi, es varēju lejuplādēt savas mīļākās romantiskās filmas un skatīties uz seksīgākajām aktrisēm, būt laimīgs un smaidīt pasaulei, bet tad notika liela sāpe. Pazuda pirātu līcis, kā arī kaut kādi federālie spēki negrib man ļaut gūt baudu no isohount. Kuras ir vēl tādas rekomendējamas lapas, kurās pēc iespējas mazāk gar malām piedāvā pagarināt locekli? Ar to es sastapos rakstot - Titanic free download torrent.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Mans kompjūteru tizlums nav izmērāms. Mans gūgls visu laiku gribēja likt beigās sx, kā jau visu manu kompjūteru mūžu, tāpēc arī nevarēju smaidīt pasaulei. Tagad atkal smaidu! :)

Un es jau esmu fano fans, paldies!

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Protams, ir brīži, kad politiskā nostāja un mugurkauls ir jāparāda. Šeit spilgts negatīvais piemērs ir bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, kurš Krievijas iebrukuma brīdī Gruzijā vienīgais no Baltijas valstu prezidentiem nepagodināja Gruziju ar tūlītēju vizīti. Bija Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Ukrainas prezidenti, ar kuriem kopā bija jābrauc Latvijas premjeram Ivaram Godmanim, jo prezidents atradās svarīgā pasākumā – Pekinas olimpiskajās spēlēs. Kāpēc nebrauca Zatlers, jāprasa viņam pašam, un droši vien atbilde būs tikpat lokana kā tajā brīdī viņa mugurkauls.

Nav dzirdēts, ka kāds no tiem, kas atteikušies braukt uz Sočiem, būtu bijis augstas klases sportists, kurš izprastu, ko nozīmē vārds „boikots” sportistiem. Runāt par boikotu politiķu vidū laikam šajā gadījumā nav nopietni, jo ne jau viņi ir galvenās personas šajā pasākumā un ne viņu dēļ skatītāji savācas sporta arēnās.

Dainis Āzens, SA+

Pilns raksts. Ja kādam nav abonementa, bet ir interese izlasīt, padod ziņu PM.

Neievietoju šo sporta sadaļā, jo tas tomēr varētu interesēt plašāku auditoriju. Manuprāt, Bērziņa lēmums par braukšanu uz Olimpiskajām spēlēm ir respektējams un atbalstāms. Solidaritāti ar Baltijas valstīm tas neietekmē, savukārt, Krievija ir ļoti savdabīga valsts, kura jau iepriekš pierādījusi, ko viņiem nozīmē attieksme šāda veida jautājumos. Protams, piekrītu arī raksta autoram, ka nevajag jaukt sportu ar politiku un ir jāņem vērā sportistu sajūtas, īpaši Latvijā, kur sajūtām klāt nāk arī ieguldītie resursi - gan valsts, gan privātie. Te nav runa par to, ka pastāv iespēja sportistiem nebraukt uz spēlēm, bet gan par to, kāda attieksme tiks saņemta sacensību laikā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...