Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Man atkal likās, ka varu fanātiski skriet kādai pakaļ un virpināt savā prātā ilūziju kamolus, pirkt stulbās krizantēmas un 10 reižu pārdomāt teikumu labskanīguma dēļ. Man tiešām likās,ka viņa manī kaut ko saskata,bet varbūt es spīdēju par daudz un apžilbināju viņas stulbo seju. Jā,latviešu vīriešiem liekas. Lai viņa piš taisni.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Varēji vnk copy/paste no pagājušā gana nominācijām, tālāk visi saraxta pretendentus un tad aiziet balsošana un viss GERAI,bet jā katram ir brīvais laiks, tik cik viņš ir :)

Tāpat piselīgi bija, anti-spam fīča atļava taisīt 1 topiku 1 minūtē (laikam bija 23 nominācis un 23 balsošanas topiki = 46 minūtes tīri uz topiku taisīšanu) + tākā darīju to no nulles, tad diezgan daudz laika aizgāja vispār saplānošanā un citās mazsvarīgās fiškās, bacard`am vismaz būs kāds paraugs pēc kā vadīties. Nu man liekas, ka tur diezgan daudz vajag pielabot, palabot un pamainīt - kā arī visu pasākumu drusku pārdomātāku un nesasteigtu, kā tas bija pagāšo gad.

Katrā ziņā veiksmi bacard`am, palīdzēšu viņam kā varēšu.

Link to comment
Share on other sites

Jaunajā gadā 9 no rīta beidzas nakts maiņa, izeju ar kolēģi uz skaistās Rīgas ielas, kolēģis dabū pa degunu no urlāra & Co par neko, Urlārs & Co tiek paņemti ciet, jo 100m uz priekšu stāv policijas mašīna. Tiek pavadīta stunda ar kapeikām policijas iecirknī rakstot iesniegumu un kolēģim iespējams lauzts deguns. Ja rentgenā uzrādīsies, ka degunam būs skāde nodarīta, tad kāds iespējams pasēdēs.

Laimīgu jauno gadu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc nostrādātām 13h diez ko smadzenes nestrādāja.

P.S. Čomam arī nekas ļoti traks nebija, lauztais snīpis ir tiešām uz lielas jautājuma zīmes, jo aizskāra degunu ar pašu pašu dūres galu tīri lai pārsistu. Zobi veseli, pārējā seja un ķermenis arī ok.

Edited by Kaposts
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...