Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šis video man atsauc atmiņā to slaveno frāzi - Ak Dievs,cik plašs un raibs gan ir Tavs zvērudārzs. Kopumā man pret sabiedrību nekā nav,bet šādos gadījumos jūtos aizvainots,ja nākas klausīties kaut ko tādu. Dzīve ir pārāk īsa,lai klausītos visādus draņķus. Es ceru,ka viņai kādu dienu uz galvas uzsēdīsies tas zilonis un iesūks viņu savā tūplī,kur ir viņas īstā vieta. Atraduši izklaides veidu,kā mērkaķus apbērt ar naudu un tad skatīties,kas no viņiem iznāks. Būtu labāk kniebušies savās meksikāņu trauku mazgātuvēs. Tagad sabiedrībai ir jāskatās kaut kas tāds, jo nu ekskrements ir riktīgi iekļuvis gaisa kondicionierī,pa lielo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=eTVnQJAZuJ0

This is RIGA STYLE!

SHitais Tom Video man atgadinaja GooD MeN ir Riga Style, kur tā aizlēju seju, ka arī pēc tam kad mani no Rīgas Coyotiem izmeta laukā, tikai uz ceļiem knapi meiģināju ierāpot atpakaļ, jo kājās v nk nevarēju nostāvēt, un meigīnāju apsargiem rapojot iestāstīt,ka es nēēsmu dzēris :DD

P.s. Kur beigās sniega kaudē aizmigu, un tālāk pamodos, Rīgā pie ciemiņiem uz grīdas, nez kādā veidā... Vopšem tas bija šausmas :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

SHitais Tom Video man atgadinaja GooD MeN ir Riga Style, kur tā aizlēju seju, ka arī pēc tam kad mani no Rīgas Coyotiem izmeta laukā, tikai uz ceļiem knapi meiģināju ierāpot atpakaļ, jo kājās v nk nevarēju nostāvēt, un meigīnāju apsargiem rapojot iestāstīt,ka es nēēsmu dzēris :DD

P.s. Kur beigās sniega kaudē aizmigu, un tālāk pamodos, Rīgā pie ciemiņiem uz grīdas, nez kādā veidā... Vopšem tas bija šausmas :DD

Atkal tu sagrozi faktus. Izmet no kojotiem, jo biji pālī, tālāk tu rāpoji uz kojām, kur tevi iekšā nelaida :) Apsargs izsauca mentus, tālāk tu neko neatceries, bet pamodies atskuptuvē

Link to comment
Share on other sites

Ja Turcijā ieraudzīšu Serebro, tad mana dzīve būs piepildīta.

http://www.youtube.com/watch?v=ISq7LxhEjr0

Hujņa tā grupa ir, viena, divas normālas dziesmas un tas arī viss. Strādāju kādu laiku studio69 un visas tās grupas skan vienādi, bet ja tiešām gribās riskēt tad lūdzu http://www.bilet.lv/ru/event/12463 drīzumā arī latvijā :)

Link to comment
Share on other sites

Sakāvos. Hauzes ārpusē. Viss vienās asinīs. Lūpa pārsista. Viņam siņaks. Viņam pie 30 gadi,bet vienalga. Aizstāvēju savu godu. Esmu piedzēries vēl. Bet riktīgi sakāvos. Divas reizes cēlos un divas reizes viņš man virsū. Ar celi lūpu pārsita. Bet es viņam ar kāju pa seju 2x iemaucu. Un tad taisnajā siņaku. Rikīgi. Viss vienās asinīs. Viņam seja uztūka. Apkārt pilns ar cilvēkiem. Dubļi un sniegs sniga. Riktīgi. Alīna gribēja mani atturēt,kaut ko turēja mani aiz ribām. Es viņai divreiz bļāvu,ka neesmu mainījies. Pat neklausījos viņā. Neesmu mainījies. Bet es dabūju pa muti. Es gribēju. Pa muti dabūt. Riktīgi izkāvos un aizstāvēju savu godu. Viņš iestājās rindā. Iegrūdās. Es viņu aiz pleca un ārā. Davai. Riktīgi. Bļin. Nebiju gājis pusgadu uz klubu. Tur nav,ko darīt izņemot kaušanos. Kārtīgu kaušanos. Esmu piepūties,bet riktīgi laimīgs. Bļin. Šitā kāvies sen nebiju. Ei tu nost. Jūtos vīrišķīgs. Alīna teica,ka viņš mani nositīs. Redz,ka nenosita. Redz,ka es stāvēju. Divreiz cēlos. Riktīgi. Alīna,piedod,bet man vajadzēja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...