Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Zombieland,

28 days later,

28 weeks later,

dawn of the dead,

resident evil visas daļas, kuras iznākušas,

silent hill,

silent hill 2, (lai gan nav īsti zombie)

shaun of the dead,

i am legend

The crow,

Warm bodies (komēdija)

[rec],

from dusk till dawn,

grindhouse,

quarantine

Kaut kā tā.

ooo paldies :)

Link to comment
Share on other sites

man aizdomas, ka es varētu būt gejs vai arī meitene.

visi man stāstīja cik seriāls offiss ir smieklīgs. visi man stāstīja par smieklīgām ainām. visi man rādīja smieklīgus video no offissa. visi man rādīja smieklīgas bildes ar tekstiem no offissa. visi man ieteica skatīties offisu, bet es neskatījos, jo pa tv biju redzējis random epizodes no random sezonām. esmu tik slinks, ka negribu uzdurties kādai jau redzētai epizodei, jo tad man viņa būs jāpārslēdz. tas bija iemesls, kāpēc visus šos gadus neskatījos offissu.

lai nu kā, pirms pāris dienām sāku skatīties. esmu trešās sezonas vidū. bet lieta tāda, ka mani neinteresē tik ļoti tie joki, cik ļoti mani interesē pemas un džima attiecības. sorry.

starp citu, iespaids, kas man bija par dvaitu pirms es sāku skatīties, ir smagi krities. man viņš pat dažreiz besī. visvairāk man patīk meredita. dievinu to alkoholiķi.

yolo swag

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk, ko tas čalis tur dara! Nu tā drosme jau nāk ar laiku, drīz būs vairāk plikumu..

kā arī viņas drauga un foto partnera vārds ir dots, atliek tikai atrast un iedot bietē! :D

Visas bildes spiediena attālumā.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Pavisam nav. Vienkārši nedaudz asariņa par to, ka es neesmu viņai blakus. Pāris gadus atpakaļ bijām kopā nometnē Siguldā, bija baigā iespēja. Bija kontakts, nu garīgais, bet tad kaut kā saraustījos un to lietu līdz fiziskajam kontaktam tā arī nenovedu. Laikam nedaudz baidījos no potenciālās sievas mātes - tā ir azbesta vecene! Labi, pārāk nepareizas domas manam aizņemtā cilvēka prātam.

Link to comment
Share on other sites

WAT??? 0_o

Tev tak ir vecains numurs ne? Vai arī es runāju ar kādu citu personu? :D

jā, par to sievasmāti točna ir DAFUUUUUUUUUUUUUQ :D okej, varbūt čalis nav samaitājies mūsdienu pasaule, kam es īsti neticu.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Tev tak ir vecains numurs ne? Vai arī es runāju ar kādu citu personu? :D

jā, par to sievasmāti točna ir DAFUUUUUUUUUUUUUQ :D okej, varbūt čalis nav samaitājies mūsdienu pasaule, kam es īsti neticu.

Es tak teicu ka man prezentācija. Kādi nahuj baloži?

Link to comment
Share on other sites

Jūs čaļi neesat sastapuši viņas mammīti, tāpēc jums ir grūti saprast, kur manis teiktajā ir likumsakarības.

Tak nav jādrāž viņas mamma.

P.S. Sokolova bildes gan pēdējā laikā ir herņa.

Edited by kRi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...