Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

juu , shodien labak tikai uz vakarpusi iet ara..

kapec vispar es te ierakstiju - pasakat ka gardi pagatavot shitas te calju kajas , nu vobsem kkadu marinadi or smth

Best shit EVAH priekš mājās gatvotām kājām.

Kājas

Apelsīns vai divi. Vienu uz sulu - otru uz daiviņām bez mizas.

Sojas mērce

Pipari

Drusku sinepes.

Visu ieksā folijā un zepenē tik iekšā.

Easy as fuck, garšo wunderbar.!!!

Link to comment
Share on other sites

iemarineeju jau peec afro receptes, nakamreiz noteikti pameginasu ari boringa variantu :) b0ring - sinepes asaas krievu vai kkadas def spilvas franchu kas nav asas?

Atkarīgs no tā, cik liels pussijs esi...

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezina, kur pēc pasūtījuma pa sakarīgām cenām izgatavotu nelielas metāla detaļas. Principā vajadzētu izgatavot apmēram 2x3x5 alumīnija klucīti, ar dažiem urbumiem un iegriezumiem. Būtu forši, ja būtu kāds kantoris, kuram es iesūtu rasējumu un šie pa kādiem 10ls nedēļas laikā izgatavotu to detaļu. Pēc ātras gūglēšanas atrod vien kantorus, kuri izgatavo tikai visādus lielizmēra sūdus.

Nevermind, kaut ko atradu, bet ja nu tomēr kādam ir kāds labs kantoris zināms, rakstiet anyway.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Ejot uz dārziņu pakaļ sīkajam bratam gandrīz izkusu. Ok, tagad vairs nav tik karsts, bet tomēr var pacepties.

http://youtu.be/C_GggJGe5wc

es no rīta vedu sīko bračku uz dārziņu, norēcos, viss bija labi līdz vajadzēja iet pie grupiņas, visi sīkie raud nonstopā, domāju gals klāt.

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Pēc vairāku dienu mazēšanas (mazēšana nozīmē ēšana 1,2 reizes dienā) nolēmu sevi vakariņās pakārdināt ar vistas filejas strēmelītēm siera mērcē ar ķiploku un baziliku, ko pasniegšu kopā ar grieķu salātiem un glāzi sarkanā tempranillo. Dzīve ir skaista, yay ^^,

Link to comment
Share on other sites

Pēc vairāku dienu mazēšanas (mazēšana nozīmē ēšana 1,2 reizes dienā) nolēmu sevi vakariņās pakārdināt ar vistas filejas strēmelītēm siera mērcē ar ķiploku un baziliku, ko pasniegšu kopā ar grieķu salātiem un glāzi sarkanā tempranillo. Dzīve ir skaista, yay ^^,

3vey6o.jpg

iesver man ar vienu porciju.

nu lab, man šovakar bija aukstā zupiņa :P

jēj, nevaru 5dienu sagaidīt.. kā gribas kost kapteini :D

bļā kā es rēcu, kad izlasīju boringa atbildi par to braukšanu :D
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...