Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tas bija domāts tāds kā jociņš papildus cash stāstam, bet es neredzu kur viņš to ir ierakstījis.

Viss ok, mēs nestāstīsim to gabalu ar gludekli, boulinga ķegli un vasku...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Labdien, biedri. Sen te nebija būts.

Šodien skatos, ka man OCTA beigusies. Teju katrā saitā ir dots lodziņš, kur var ievadīt atlaides kodu. Vēlējos uzzināt, kā pie tāda atlaižu koda tikt? Gadiem jau pērku apdrošināšanas (katru reizi gan ņemu lētāko, iespējams tāpēc man neviens nedod atlaides).

Varbūt kādam ir kāds padoms.

Link to comment
Share on other sites

Labdien, biedri. Sen te nebija būts.

Šodien skatos, ka man OCTA beigusies. Teju katrā saitā ir dots lodziņš, kur var ievadīt atlaides kodu. Vēlējos uzzināt, kā pie tāda atlaižu koda tikt? Gadiem jau pērku apdrošināšanas (katru reizi gan ņemu lētāko, iespējams tāpēc man neviens nedod atlaides).

Varbūt kādam ir kāds padoms.

Par atlaides kodiem dzirdu pirmoreiz. Es ieeju letasoctas.lv apskatos lētāko un tad aizeju uz viņu mājslapu (BTA/Balta etc) un tad pērku, tā var ietaupīt gandrīz latiņu.

Link to comment
Share on other sites

Par atlaides kodiem dzirdu pirmoreiz. Es ieeju letasoctas.lv apskatos lētāko un tad aizeju uz viņu mājslapu (BTA/Balta etc) un tad pērku, tā var ietaupīt gandrīz latiņu.

Pats skatos iekš salīdzini.lv OCTAs kalkulatoru (tas pats vien ir, kas letasoctas) un tad, tāpat kā tu, pērku lētāko.

Par atlaižu kodu - izrādās, to var dabūt sekojot šiem sociālajos tīklos, kur nu viņi ik pēc kāda laika laikam kaut ko uzdāvina.

Skrīns no IFa. Tur arī man kak raz vislētāk. Ar kodiņu jau būtu vēl foršāk.

if1.jpg

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

pasakat ka gardi pagatavot shitas te calju kajas , nu vobsem kkadu marinadi or smth

Ja uz grilla tad.

Majonēze.

Pipari.

Sāli liekot skaties pats - Jo iekš pārējās garšvielās arī sāls.

Vegeta.

Šašļiku garšvielas - Pēc gaumes.

Sīpoli.

Ķiploki ~5 daiviņām - Atkarīgs cik daudz gaļa.

Nedaudz vīnetiķi.

Vari pielikt arī kādu dārzeni kas pašam vairāk pie sirds iet.

Neaiztiec uz 3h un būs nomnom mmmm.

P.S Ja esi centrs tad aizej uz Tirgu tur var nopirkt tādus kā lokus kas kopā ar ettiķi un ķiplokiem, labi iet kopā ar visu šo.

Edited by Dj_Stay
Link to comment
Share on other sites

nu varat drosi izteikties vel lai butu vel kada recepte prieksdienam , bet mani jau paspeja izskolot afrodiite un tagad cepsu kaa profs. haha :)

ak ja , cepts tiks uz cepenes,forsak jau butu protams grillaa bet nu kas atliek pilsetas bernam..

Edited by attach
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...