Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Karoč jautājums, visdrīzāk benčikam, cerams, tu te iegriezies. Lidoju prom uz ilgu laiku, plāns ir izjaukt savu stacionāro datoru līdz komponentēm un salikt visu mugursomā un ņemt līdzi rokas bagāžā. Mani neizvaros?

Link to comment
Share on other sites

Karoč jautājums, visdrīzāk benčikam, cerams, tu te iegriezies. Lidoju prom uz ilgu laiku, plāns ir izjaukt savu stacionāro datoru līdz komponentēm un salikt visu mugursomā un ņemt līdzi rokas bagāžā. Mani neizvaros?

Drīzāk man, jo esmu tā darīijis. Lidmašīnā ar rokas bagāžu 90% ka neielaidīs. Ja nodot bagāžā - no problem.

LOL jautājums, mums veikalos pārdodas reāls bekons, kurā var kaut ko ietīt? Un jā, epic meal time inspired...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Drīzāk man, jo esmu tā darīijis. Lidmašīnā ar rokas bagāžu 90% ka neielaidīs. Ja nodot bagāžā - no problem.

Tas, ka nododamajā bagāža viss ok to es zinu, bet kāpēc gan, lai būu problēma rokas bagāža? Esi mēģinājis, vai bārsti tik pieņēmumus? Laptopus tak drīkst ņemt.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka nododamajā bagāža viss ok to es zinu, bet kāpēc gan, lai būu problēma rokas bagāža? Esi mēģinājis, vai bārsti tik pieņēmumus? Laptopus tak drīkst ņemt.

To visu mantību man vienreiz lika VISU izpakot un tad pakot atpakaļ. Vairāk neriskēju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tā nav problēma, katru detaļu varu no mugursomas izvilkt, ja nepieciešams. Palasīju internetā, ka citi ar vadājuši, tik vajag paskaidrot, kas tas ir :D

Es tiku uz dauņiem toreiz... Bet vēlu veiksmi.... A kāpēc gan bagāžā vnk nenodot?

Link to comment
Share on other sites

Nē, lol. :D Korpusu ņemt būtu vienkārši neproduktīvi. Pakoju es, ar visu savu 85kg svaru virsū un knapi nesaplēsu rāvējslēdzēju, tā kā nu maksimāli...

Kad pakojos es - man knapi viss salien. Kad pako manējā - tās pašas mantas salien aizņemot 2\3 čemodāna sliktākajā gadījumā. MAGIC :lolza:

paskaties shai receptee http://www.fotoreceptes.lv/zakis.html , lai ietitu cik sapratu ir labs noperkamais ''spaanju bekons''

Šo man nekādīgi nesanāk atrast nezkāpēc... :( Jābliez us Sky šodien, jātaisa šis te brīnums

http://www.youtube.com/watch?v=gU85ePXkLpU

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...