Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Sabīnes Berezinas un Rasell koncertā uzvesties nemācēji? :D

Piedod, bet es nezinu kas šie ir par kadriem...

Savāca par *bungas and shit* par "izmestu 1.5 litru citronu Nestea pudeli"

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

mani neplānoti noskūpstīja

Nevis neplānoti, bet nesagatavotu (t.i. Tu viņu pirms tam nebiji aizvedis vakariņās).

Un, nē, tas nebiju es.

kur jūs tur sēžat?

Pie sarkana omnibusa, kurš pa naktīm dārzus izbraukā.

ekgum9jgykoa3d0agvo1_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

boring, labs jautājums, arī vakar par to aizdomājos. Nē, nopietni labs jautājums, tāds ļoti dziļš, ar būtību, apvīts ar neskaidrības plīvuru, kas mēdz vientiešiem aizmiglot acis. Vakar arī par to aizdomājos, dzerot savu San Pellegrino (vai arī Bauskas negazēto, nav starpība). Būt vai nebūt, tāds ir jautājums. Ja man jāizvēlas būt, tad man tā liekas, ka tā ir Koya. Tādas plebeju un proletariāta atpūtas vietas kā First Dacha ir slēgtas pirmdienās. Savu atbildi es pamatošu ar to, ka Aqua Luna atrodas tālāk un restorāns Eksports atrodas pa kreisi no bildes tapšanas vietas.

Wat?

Link to comment
Share on other sites

''Atlētika'' Pilsētas Pasāžā - dārgi, bet kvalitatīvi.

Zemgales Olimpiskajā centrā - kvalitatīvi. Skolniekiem un studentiem laikam bija atlaides

6. vidusskola Rafa masīvā - mēsls, bet lēts.

Ozolnieku sporta nams - lēti un vidēji kvalitatīvi

Laikam ir arī LLU baseina ēkā, bet neesmu par to dzirdējis baigās atsauksmes. Kvalitātes rādītājs - iespējamo veicamo vingrojumu daudzums, telpas apsilde, dušas, cilvēku skaits.

Link to comment
Share on other sites

Tajos taču ir baloži un pa kādam zvirbulim.

Jautājumu uzdevu otra "karstā" topika iespaidā. Kri kaķi ir tādi normāli tefteļi ar jiftīgiem stilbiem. Pareizās mērces, garšvielas un norūktu tā ka nemetās.

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Tajos taču ir baloži un pa kādam zvirbulim.

Jautājumu uzdevu otra "karstā" topika iespaidā. Kri kaķi ir tādi normāli tefteļi ar jiftīgiem stilbiem. Pareizās mērces, garšvielas un norūktu tā ka nemetās.

Mans ōmiņš sibīrijā ēda suņu zupu atsauksmes labas >.<

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...