Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kas liedz nopirkt cs stīmā?

Patiesībā es nevaru Tev sniegt nevienu racionālu atbildi uz šo jautājumu. Ir tikai iracionāli argumenti - 1) Man nepatīk tērēt naudu, ja var to netērēt; es pat drēbes sev tik ļoti reti pērku, nerunājot jau par internetā 4free iegūstamām lietām. 2) Man sāp sirsniņa tērēt naudu internetā. Laikam tikai reizi mūžā esmu izmetusi 50 sant par kādu dziesmu internetā, kuru nevarēja tolaik par brīvu dabūt man pieejamajos resursos. Statistikas, galerijas, pakalpojumi, zoles, csi - hņeh. Bet pieņemu, ka tas tiešām nemaksā dārgi un varbūt man kādreiz sanāks saņemties un to izdarīt.

attachment, You shall teach me that!

Šodien atkal varēs slidināties līkumos, yay ^^,

Un vispār, dažreiz gribas, lai mani kāds nozog un aizved uz... uz kaut kādu pasaku valstībiņu. Ghh, cik meitenīgas domas. Užas!

Link to comment
Share on other sites

tests? O_O jebal, tas tak butu megaveesi, ja ir lasits, man bija balta lapa un 2 jautajumi, nem un druka ko zini, ko fantaze, whatever :D

Nu ne gluži tests, bet bija arī no 10 kādi 3 jautājumi ar atbilžu variantiem, bet pietiekoši piņķerīgi, lai varētu sapīties ar pareizās atbildes izvēli nepārzinot jautājumu :D Tā pa lielam a4 lapa tikai, pasniedzēja vēl piemetināja, ka katram jautājumam ir dota tik daudz vieta atbildei, cik viņa tur lapā ir, nevajagot izplūst fantāzijās, jo viņai šie darbi vēl steidzami jāizlabo, ~30 cilvēkiem, no mūsu kursa vien :D

Kri, viņa tak tusējās pie mums, puikām, par ko tur jābrīnās :D

Link to comment
Share on other sites

Well, man patīk smukas drēbes (and again - kuram patīk nesmukas?), bet man ļoti nepatīk staigāt pa veikaliem in mērīties, tpc daru to ļööti reti. Un vispār, ja jau runājam par naudas tērēšanu, tad daudz

labāk tak ir tērēt uz kkādu foršu tehniku. Piemēram, jaunu pelīti un klaviatūru ^^,

Link to comment
Share on other sites

Well, man patīk smukas drēbes (and again - kuram patīk nesmukas?), bet man ļoti nepatīk staigāt pa veikaliem in mērīties, tpc daru to ļööti reti. Un vispār, ja jau runājam par naudas tērēšanu, tad daudz

labāk tak ir tērēt uz kkādu foršu tehniku. Piemēram, jaunu pelīti un klaviatūru ^^,

I think I'm in love! :wub:

Nebrīnos kāpēc briti ir tādi nodzertas, nopīpētas cūkas, jo šmiga te ir lētāka par minerālūdeni un par tām algām, ko te saņem un ar manu vājo raksturu - būs pamatīgi jāpiedomā par iešanu uz veikalu katru dienu, jo "vienu aliņu" vai kādu oakheart "tumšam ziemas vakaram" vienmēr prasās paņemt :D

Link to comment
Share on other sites

Man ariii ir doma iet uz to izradi ar tur shtolji jau viss izpirkts?

tur izpirkts ne tikai uz šodienu, bet arī uz pārējiem visiem seansiem ( mēneša beigās un februārī ). Es gan runāju par vietām parterā un balkonos. "Prezidenta loža" mani neinteresē ( par tālu ) Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Šodien zvanīja māsa un lūdza palīdzību - lai atrisinu vienu vienādojumu ar daļām. Maģistrantūrā vajagot ekonomikas tēmā. Es tādā starā ar visiem paskaidrojumiem pa solīšiem atrisināju to vienādojumu, ka tagad atkal atceros ,kāpēc matemātika man tik ļoti patīk. Gribas vēl. Kā āķis lūpā. Ja ir zināms kāds , kam vajadzīgs helps matemātikā (tikai ne augstākajā), tad dodiet ziņu (:[

Link to comment
Share on other sites

Šodien zvanīja māsa un lūdza palīdzību - lai atrisinu vienu vienādojumu ar daļām. Maģistrantūrā vajagot ekonomikas tēmā. Es tādā starā ar visiem paskaidrojumiem pa solīšiem atrisināju to vienādojumu, ka tagad atkal atceros ,kāpēc matemātika man tik ļoti patīk. Gribas vēl. Kā āķis lūpā. Ja ir zināms kāds , kam vajadzīgs helps matemātikā (tikai ne augstākajā), tad dodiet ziņu (:[

Man vajadzīgs helps matkadā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...