Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Davai spox, ja tu nākošās nedēļas laikā (1dienu un 3dienas vakaru-4dienas agru pēcpusdienu neskaitot) atbrauksi uz Liepāju, es atcelšu savu sauso likumu un piedalīšos dzertiņā ar goodiju :D

Eh, laikam jāsāk mācīties mārketings, rīt 2. eksis jānoliek un tad jau vēl tik viens būs palicis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds, kas ir pieprasījis refund no ebay varētu man apskaidrot. Tikko saņēmu epastā ziņu "Your PayPal payment has been refunded", bet pašā paypalā nekā nav, tad sanāk, ka man pa taisno uz kredītkarti atpakaļ sūtīs, vai kā?

Link to comment
Share on other sites

Kāds, kas ir pieprasījis refund no ebay varētu man apskaidrot. Tikko saņēmu epastā ziņu "Your PayPal payment has been refunded", bet pašā paypalā nekā nav, tad sanāk, ka man pa taisno uz kredītkarti atpakaļ sūtīs, vai kā?

https://www.paypal-community.com/t5/Refunds-Archive/How-can-I-get-my-refund/td-p/181910

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bija kaut kur šajā, šķiet, topikā bilde ar auto veco, kur kāds paņēma no svalkas un pārtaisīja par smuku, gaišzilu, episku, ejamu braucamo. Kāds var pateikt, kā var ātri atrast to attēlu? Like, 10min laikā, pirms vēl darbs nav sācies? :D

Link to comment
Share on other sites

Bija kaut kur šajā, šķiet, topikā bilde ar auto veco, kur kāds paņēma no svalkas un pārtaisīja par smuku, gaišzilu, episku, ejamu braucamo. Kāds var pateikt, kā var ātri atrast to attēlu? Like, 10min laikā, pirms vēl darbs nav sācies? :D

10min gan pagāja, bet

Link to comment
Share on other sites

nu nighmare kaa marketings?

Nu man it kā nebija grūts tests, bet man bija neriktīgais špikeris un pārāk maz biju lasījis par saviem jautājumiem :D

Arī segmentēšana, augsti prioritārie tirgi, reklāmas mērķi, produkta izstrāde, attīstības posmi un vēl kkāda draza. Daļu dabūju rakstīt izmantojot fantāziju, jo definīcijas no galvas bija izgājušas pastaigāties :D

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā noliktavā var pa lēto sarunāt pāris paletes... Vai tev vajag pilnīgi jaunas?

Nē, lietotas - ar nolietojuma pazīmēm.

Tikai svarīgi būtu, lai viņas nebūtu izmantotas k-kādos ķīmiskajos pārvadājumos.

Cik vispār +/- maksā tas prieks gabalā?

Edited by FBI.Informant
Link to comment
Share on other sites

Kādam no foruma biedriem nav saglabājies 2k11. augusta forbes? Ļoti diezgan steidzami vajag uzzināt, kurš ir taisījis rakstu ar nosaukumu "Mūsu kaņepju barons"!

edit. Vēljoprojām ļoti aktuāli.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Nu man it kā nebija grūts tests, bet man bija neriktīgais špikeris un pārāk maz biju lasījis par saviem jautājumiem :D

Arī segmentēšana, augsti prioritārie tirgi, reklāmas mērķi, produkta izstrāde, attīstības posmi un vēl kkāda draza. Daļu dabūju rakstīt izmantojot fantāziju, jo definīcijas no galvas bija izgājušas pastaigāties :D

tests? O_O jebal, tas tak butu megaveesi, ja ir lasits, man bija balta lapa un 2 jautajumi, nem un druka ko zini, ko fantaze, whatever :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...