Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nevis klientu trūkuma dēļ, bet izejam uz jaunu lauciņu. Iepriekšējā ir jau klienti un viss pārējais, bet viņi nav ieinteresēti mūsu piedāvājumos. Tādēļ es aizgāju primitīvāko ceļu - zl.lv, bet ir cerības ka kādam būs kādas nenovecojušas datubāzes, lai nenāktos pašam taisīt visu no nulles.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir pilnīgā kārtībā ar veselību utt. Norakstāms ir spārns, bampers, brille, miglinieki, pagriezieni. Iespējams lielu lomu nospēlēja tas, ka nesen pārlasīju bremzes, saliku visu jaunu utt. Jā, žēl dzīvnieka, ka viņš rīkojas instiktīvi.

edit: Manam eksemplāram šis ir tikai otrais kreš savā mūžā. Es laikam esmu slikts saimnieks, jo kā viņš nokļuva manā īpašumā tā cieš nelaimes :D

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Es domāju ka ir bijuši arī iepriekš crashi tam e36, jo pie mums ir ļoooti maz tādu ~94 gadu auto, kas nav sisti iepriekš..

Ir eksemplāri. Iepriekšejais LV saimnieks bija jūrnieks, kurš viņu turēja ponta pēc. Kad skrūvēju visu vaļā pēc pirmā kraša, tad visas skrūves, visas detaļas bija oriģinālas, nekas nesaņurcīts utt = kopts, pats arī biju šoka, jo tāda lieta tiem e36 tiešām ir retums.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...