Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Lasīju ka esot neapmierināti cilvēki. Paziņa Facebookā rakstīja, ka žēl cilvēkus, kuri maksāja par koncerta biļeti, jo esot bijis briesmīgākais koncerts viņas dzīvē...

Varbūt kāds vēl nav pamanījis un ir interese.

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/ram_flash_atminas/kingston_4gb_pc12800_ddr3_cl9_hyperx_kit_of_2_khx1600c9d3b1k24gx/6879604/

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Kursabiedrene bija tikai tāpēc, ka viņai "labi" draugi uzdāvināja biļeti. Teica, ka bija pilnigs sūds, dziedāja 4 dziesmas, pārējo laiku lika disenes mūziku. Ik pa laikam ierubīja miķi (to darīji ļoooti uzkrītoši), lai nobļautos: "YEAAAAH, PAAARTY" un tamlīdzīgus šitus. Dziedāja par sūdiem un seksu.

Publika esot bijusi maziņie (casham patiktu) un kopumā vērtē kā ļoti neizdevušos, dārgu diskotēku

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uhtiiii es šeit nēēsmu pedējās dienas neko raxtījis :) Nekas īpašs jau nav noticis... 6dien izdomāju ka jaiet uzraut boulings :) rezervējām celiņu uz 19:00 laiks bija 15:00 :DD ko 4h dariit? :) Janjem 1ns un jaiet ciemos :) Maximaa bija akcija Bacardi 9.99Ls 1l :) No vo, ar savejo 1l tukshs :) Peksnji tur pie kaa aizgajam ciemos uzradaas 5l bachoks ar samagonu tjipa uzleejums uz dzerveneem :DD vinji to visu laiku dzeera,nu okej nu max tur 0,7l no taa bachoka nosucaam arii mees :) taalaak minos bija boulings un bezmaxas alus :DD jo 3karsais strikes bija. neprasiet kaa es to dabuju gatavu :DD , par parejiem aliem pats maxaju... Tad izdomaju ka ar chomaku, kursh nebija dzeeris pirms tam :DD brauks pie manis diraat PS3 . Veicii panjemam vel Boniiti :) Zinu ka lidz 5:00 griezaam FUTENI, pec bonisha barchikaa atradu balzamu :D pa nakti 1mo reizi muzhaa jaunajaa darba vietaa uzzvaniju priekshniecei un izludzos velaak vai nevar atnakt :DD Vopshem 7dien biju beigts :DD dabuju pizdi, bet es izdzivoju :D vakar panjemam 2x pakas alus un driftot devaamies pa Liepajas ielaam :DD Bet taa ka sniegs visur pilsetaa bija nokusis, bija galjaks :DD Tagad suucu alinju un raxtu visu shito hujnju, kuru jus tapat izlasiisiet :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...