Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ernests Gulbis labākais!

Tiem, kas nezin. Mūsu vadošais tenisists šodien 3 setos Vimbldonā sakāva ATP 7. ranga spēlētāju un iekļuva nākošajā kārtā. Nopelnīja piķi un izbaudīja to sajūtu, kāda ir spēlējot centrālajā laukumā.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Ernests Gulbis labākais!

Tiem, kas nezin. Mūsu vadošais tenisists šodien 3 setos Vimbldonā sakāva ATP 7. ranga spēlētāju un iekļuva nākošajā kārtā. Nopelnīja piķi un izbaudīja to sajūtu, kāda ir spēlējot centrālajā laukumā.

Nākamā spēle viņam pret kaut kādu mistisku poli, cerams paņems viņu bez problēmām. :) Mans LV favorītsportists, veiksmi viņam.

Link to comment
Share on other sites

Bullshits. Man pēc 2nedēļām 21, bet es ne sūda nezinu, ko darīt. Naudas nav (un arī nebūs kādu laiku), saimniecībā darba dafiga un es mēneša laikā esmu izdomājis veselas 0 idejas kā svinēt. Vot tas tiešām ir stulbi...pašam jau arvien vairāk sāk likties, ka tālāk par mājām netikšu

Link to comment
Share on other sites

Bullshits. Man pēc 2nedēļām 21, bet es ne sūda nezinu, ko darīt. Naudas nav (un arī nebūs kādu laiku), saimniecībā darba dafiga un es mēneša laikā esmu izdomājis veselas 0 idejas kā svinēt. Vot tas tiešām ir stulbi...pašam jau arvien vairāk sāk likties, ka tālāk par mājām netikšu

Neraudi, nesvinu kopš 18tās jubilejas. Lieki naudas tēriņi, nemaz nerunājot par visu organizēšanu un bardaka vākšanu pēc tam. Galu galā, lai Vecrīgā pielietos- tam nav vajadzīgs speciāls iemesls.

Lauku mīnuss- kretīniskie putni sāk laist savu song of my people jau sešos no rīta.

Link to comment
Share on other sites

Lauku dzīve, part 5: aiziej uz veikalu, nopērc cigaretes, nāc mājās UN PĒKŠŅI PRIEKŠĀ IZNIRST GIGANTIC ASS ODZE.

Nopietni, enough ar laukiem, es bēgu atpakaļ uz pilsētu. Pēc iespējas ātrāk.

vo muļkis , es gan par lauku dzivi , no ritā piecelies izej lauka apsedies kresla , iemalko rīta kafiju , paklausies kā dziedz brinum jaukie putnini , un esi gatavs dienai

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...