Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Par filiāli bija domāts tādā gadījumā, ja konts tiek bloķēts, bet nu neesmu drošs. Par paroli noskaidroju - atliek pazvanīt, nosaukt kodu kartes nr, lietotāja vārdu un personas datus + vēl kaut kādi jautājumi par pakalpojumiem, kas tiek izmantoti.

Link to comment
Share on other sites

good men 3 x 0.7 un tev nekā? vai nu tu esi konkrēts dirsējs vai arī jūs tur padsmit cilvēki dzērāt viņus. Par cik good mens taisās uz Rīgu, varētu notestēt, cik tur tās patiesības ir, good men kādu šņabi dzer?

p.s. pohu nav = SUCCESS :D

Tiko paaedu buljonu viss kulleee... 1mo 2vus 0,7l uz 2viem , 3shajaa laikaam vel kaads 3shais piebiedrojaas, pie 4taa minos kaa es dziedaju karaoke un pec tam dancinaaju meichas,.... Starp 2un3 0,7l biju pirtiii... No 4taa 0,7l daudz neatceros,bet minos ka uzpilditu atnesa... Tas bija kaut kaads izlejamais shnjabis....Jo visu laiku musu pudeli no kaut kadas kannas uzpildija :) Citreiz pec darba dienas, izdzerot 3-4alus varu but opaaa, bet citreiz var pixat ,pixat un lidz AIZIET GULEET :)

P,.s. Shitaa nav nekada sleptaa alkoholikju reklama...Es ar to nelepojos...Es tikai savu beedu saaapi izstaastu :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Heidī hou, biedri ar lielajām smadzenēm!

Man ir jautājums, jūs noteikti zinošāki šajā jomā - cik varētu maksāt netbuka ekrāna labošana/maiņa? Man trešā daļa no ekrāna ir tā kā saplaisājusi, nezinu kā un kad tas notika. Pats netbuks iegādāts jūlijā, pat mēnesi nenovilka līdz briesmīgajam atgadījumam :( Garantija noteikti ka nedarbosies šajā gadījumā.

Runa ir par dell 1012 netbuku.

EDIT:

Un vai vispār ir jēga labot? Varbūt labāk pārdot kādam?

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Šodien domāju, ka atnākot no darba vajadzētu piezvanīt savējai nr.2, un norunāt par tikšanos un izrunāšanos, jo kādu laiku neesam tikušies tīri laika trūkuma dēļ, bet priekšā mani sagaida pārsteigums draugos vēstules veidā. Tā ir vēstule no nr.2. Temata nosaukums protams ir "...", kas mani pakutina, kas nu tur būs? "Lai tev pagaidām kāda ir blakus,tikai nesaki viņai,ka tev ir "meitene",es ceru,ka tu neaizmirsīsi arī par mani:(Tu mani nepazaudēsi,nekur tālu es arī neesmu." Vai nav foršiņi..

Link to comment
Share on other sites

Šodien domāju, ka atnākot no darba vajadzētu piezvanīt savējai nr.2, un norunāt par tikšanos un izrunāšanos, jo kādu laiku neesam tikušies tīri laika trūkuma dēļ, bet priekšā mani sagaida pārsteigums draugos vēstules veidā. Tā ir vēstule no nr.2. Temata nosaukums protams ir "...", kas mani pakutina, kas nu tur būs? "Lai tev pagaidām kāda ir blakus,tikai nesaki viņai,ka tev ir "meitene",es ceru,ka tu neaizmirsīsi arī par mani:(Tu mani nepazaudēsi,nekur tālu es arī neesmu." Vai nav foršiņi..

tev vajadzētu to nosvinēt, ka viņai nav nekas pretī pretī, ja ir vel otra, man tāda kādu laiku bija, kas zināja, ka ir arī attiecības, bet nu manā gadijumā viss izvērtās savādāk un beigās mīļāka uzteica ultimātu pēc pus gada, vai nu viņa vai es :D skaties, ka negadās tāpat ;)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Vot etat hokej :) Alus uzreiz shadu speli skatoties,paliek garshiigaaks :) Ritaa lielaa priekshnieciba brauc,nebuus labi...Shodien nedrixt aizrauties,jaiet dushaa, uzpipat un chuchaat... Shodien meigjinaju Nightmare sabidit,lai 2dien arii brauc uz Riigu, figu,lauzhas takaa celka :DD :DD Sakot ka neesot izdeviigi :DD Shadu speli skatiities,apetiite uzradaas,ka toch man 2dien ARENAA Ir jabuut :) Wuhuuu :)

Link to comment
Share on other sites

Kad biju UK tad preces sūtiju no ebay.co.uk, tagad Latvijā esot no kurienes to labāk darīt?

Tajā pašā co.uk un .de, jo tie abi ir iekš EU. Also, par kādām precēm tieši iet runa?

ps. tuvojas vīkends!

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...