Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien aizbraucu uz Langstiņiem, tur foršs ezerveidīgs dīķis, kurā ūdens kā piens ir. Siltāks kā Baltezerā. :)

Tur normāli padzīvojām pa ūdeni (jo ūdenī siltāks nekā ārā :lol:) un bliezām atpakaļ uz Rīgu.

Pēcāk uzlaidām ar čomiem GunGame kontru. Dzīvokļa istaba pēc eLik izskatījās.

Un tagad atbraucu mājās un sapratu, ka datora ekrānam atkal gļuki. Viss ekrāns zilās un sarkanās strīpiņās. Mazliet kaitinoši. Izskatās, ka kontakts laptopam starp datoru un monitoru ir sūdigs.

Nav kāds Rīgā, kas ir zinošs un māk atskrūvēt laptopu vaļā tā, lai varētu iečekot monitora kabeļus?

Link to comment
Share on other sites

Atskruveju visu vala, bet nekadu vizualu problemu nav. Tik kaitinoshi. Gan visi kabeļi, gan spraudnisi veseli.

Vairak nav ideju, kas varetu but pie vainas.

Vienreiz, pirms paris menesiem tika atrisinata problema sekojoshi.

Kad atvertaa stavokli monitors izdeva toa glukus, tika monitors aizverts lidz 95% ( ta lai neizliekas sleep) un loti lenam un uzmanigi atverts atpakal vala. Pec 5-10 tadam lenam atversanam viss bija ok. Citreiz pat ar pirmo reizi.

Jebkadi padomi butu noderigi sobrid.

Link to comment
Share on other sites

Atskruveju visu vala, bet nekadu vizualu problemu nav. Tik kaitinoshi. Gan visi kabeļi, gan spraudnisi veseli.

Vairak nav ideju, kas varetu but pie vainas.

Vienreiz, pirms paris menesiem tika atrisinata problema sekojoshi.

Kad atvertaa stavokli monitors izdeva toa glukus, tika monitors aizverts lidz 95% ( ta lai neizliekas sleep) un loti lenam un uzmanigi atverts atpakal vala. Pec 5-10 tadam lenam atversanam viss bija ok. Citreiz pat ar pirmo reizi.

Jebkadi padomi butu noderigi sobrid.

iespējams šleifa vaina

Link to comment
Share on other sites

Eju no Esīša (netiesājiet) caur parku uz majam.

Tik pakalaa gaish jau.

Mazliet jutos ka guudmens, jo galva nejutiga un taisni noiet ari vairak par 10 metriem nevar.

Apbrinojami leets vakars sanaca. Mojo aizgajam laimigaja stunda 8us Abolu piragus izmest pa 5ls un tad tik pa klubiem kur pazinas strada par brivu mest ieksa. :lol:

Solids vakars. Jatiek lidz majam un jabliez gulet. :)

Link to comment
Share on other sites

Mazliet jutos ka guudmens, jo galva nejutiga un taisni noiet ari vairak par 10 metriem nevar.

Eeehhhhh ar mani vakar bija tas pats :) Izdzeru 3 benedektinus 43gradi medus,piparmetru likjieris tiri taa neko,bet baigi salds bet ar schwepu biju super un daudz ledus un gaju majas , ilgi gaajus majaas,lai gana lidz majam tikai 400m bija jaiet... Bet vismaz shodien juutos lieliski...Taa it kaa nemaz nebutu dzeeris... 4oina :) Tagad jashtuko vai braukt grillet galju un dzert alu, vai tomer neee...

Link to comment
Share on other sites

nu tad jaaprasa edzham lai aptiprina :D

vnk neskaitaams reizes ir gadiijies ka kaads lielaas es tur varu to un shito izkapaat un veel tam visam pa virsu veel to :D

a kad reaali sanaak kopaa sadzeet tad beigaas taads pljukt vien sanaak :D bez maz vai divi, triis alus kausi un gatavs :D

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā jau tik 1x esmu iekodis kopā ar gūdiju, bet tā pa mierīgo, ar aliņiem :) Vienkārši sanāk pārāk bieži satikt un nekad nesanāk neko saplānot tā, lai abiem izdevīgi ar laikiem un dienām...

Labāk stumjat pakaļas uz sound party, domāju, ka buhāsim horowo!

Link to comment
Share on other sites

nu tad jaaprasa edzham lai aptiprina :D

vnk neskaitaams reizes ir gadiijies ka kaads lielaas es tur varu to un shito izkapaat un veel tam visam pa virsu veel to :D

a kad reaali sanaak kopaa sadzeet tad beigaas taads pljukt vien sanaak :D bez maz vai divi, triis alus kausi un gatavs :D

Es nekad neesmu raxtijis ka varu izdzert 2l sjnjabi 1ns pats un vel kasti alus...Es vnm raxtu to,kas ir un kas nav... To ka pec 4 aliem man ir labi u.t.t Es daudz daudz neturu...Es vnk turu sevi kondicijaaa... un Waziks jau pats vainiigs :) Jo katru reizi kad vinsh atnaak vinsh tiek uzaicinats piebiedroties pec darba pa kaadam alutinjam :) Jo diena bez alus,tas taa gruuti iedomajama :) Bet no otras puses man jau nekas nevienam nekad nav japierada :) Tie kas chillo ar mani, tie arii zin, to cik kas un kaa :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...