Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Hmm, rīts baigi foršs. hoķis+čills. žel gan, ka padirsām, bet galvenokārt skatījos dēļ labas spēles, kura, neskatoties uz rezultātu, tiešām bija. Uz pāris stundām aizgāju, bet kaut kā vispār neinteresanti skolā šodien. :[

Šas dabūšu 10k dziesmu lastfmā, pagulēšu, un privet BLR:FIN @1:30. Un tad rīt uz kalnu :]]]] Jau pusotru nedēļu neesmu bijis, mugura itkā vēl sāp, bet poh. Kalns ir kalns. Gnight, yo.

Link to comment
Share on other sites

Man šodien haļava, 5dienā only uz Orķestri jāiet uz kuru, protams, es neiešu :sparta:

Beidzot esmu kaut cik piemodies, lai gan pie draudzenes (kura ir skolā), bet piecēlies :D

Doma aiziet mājās, uzkapāt CS(viņai neiet) un vēlāk uz Pabli parīt normāli, tad vakarā bišk iekapāt, bet ja dabūšu naudu tad uz BIG'u.

Tāds pagaidām ir mans dienas sākums - var gadīties, ka neesmu atpakaļ :D

Link to comment
Share on other sites

Velns pirms dazhaam dienaam raxtiju cik man suudiigi un tjipa tavo,ka nedzershu vairs :0 Bet poxuj :) lai gana vakar bijju ljoti ljoti saguris,bet nu hokejam varu upureeties :) 10 bundzinjas Livu ORGJINALAIS pa 27santimi vnk bija perfekti kaa laikaa :) 21:00 saaku un lenaa garaa ar draugiem sagaidijam i hokeju,kursh bija faking interesants,okej pirmaas 10minutes neskaitaas :DD Pec speles tieshi 1ns alinsh palika vel skeletonam :) Pirms pedejaa brauciena atrubiijos :DD Majas tagad nesen tikai paarados :)

Link to comment
Share on other sites

Šāāāusmas. Jūtos ļoti, ļoti slikti. Vakar sanāca kārtējais mini kodieniņš, kurš izvērsās mega kodieniņā :fsckinsad: Visu dienu ir tik slikti, ka es varētu nošauties. Ķipa iedzeru tēju ar citronu, domādams, ka būs labāk, huj - palika vēl sūdīgāk. Paspēju būt visur, visur.

post-20359-1266684295_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad: Visu dienu ir tik slikti, ka es varētu nošauties. Ķipa iedzeru tēju ar citronu, domādams, ka būs labāk, huj - palika vēl sūdīgāk. Paspēju būt visur, visur.

Garais un Finlandia Cranbery zbis kopa iet ! phe :slap:

Par temu... shodien vismaz ieksha vel varetu but niknums, par cik ir tikai 24h satrpa... nav taka pec pirmas speles gandriz 3 dienas :@

Marcelu varetu pabiedet :D

Link to comment
Share on other sites

Nuu... tad jau labak saka ar FInlandia ! Ta ir manta vnk... pec tam kad viss ir pilnigi pie kajas panjem izdzer tas ciskas aka bamshljus !

Cik nojaushu, tad pec hokeja ir shortreks ?!

haralds cerams ari kaut ko paradis... savu laiku augstskola ari kosts bija kopa :) 1aa kursa gajam kanekaa :D

Link to comment
Share on other sites

Esmu beidzot izdomājis piecelties.

Vakar visa diena Rīga.

Sākums pelmeņi un pēcāk 3.30h LNO skatījos Karmenu, kas tikka parādīta mūsdienīgā versijā...

It was pretty booring :D

Vēlāk braucot ar busu atpakaļ ar 4to un 3šo kursu norm kodējām, protams, vēlāk izdomājām vēl uz Pabli aizbīdīt, kur es kārtīgi piedzēros un pusi neatceros....šodien ņemu brīvdienu un spēlēšu CS :D

P.S. Man ir sūdīgi!! Kāds nevar atnest man aliņu uz mājāM? :D

Link to comment
Share on other sites

kura klasīte? 7?

šodien skolā vnk, YO

bialoģija: nv

matemātika: 4

lv valoda: 4

angļu val: ni

un uzzināju, ka eksāmenā nevar būt neviena nesekmīgā, nu pielaiž ja ir 0 nesekmīgās un var 2 eksāmenus nenokārtot, un zinu 70 % ka man ķīmija būs nesekmīga kvai eju pie privāt učeenes, bet ņi bum bum.

;(

Link to comment
Share on other sites

šodien skolā vnk, YO

bialoģija: nv

matemātika: 4

lv valoda: 4

angļu val: ni

un uzzināju, ka eksāmenā nevar būt neviena nesekmīgā, nu pielaiž ja ir 0 nesekmīgās un var 2 eksāmenus nenokārtot, un zinu 70 % ka man ķīmija būs nesekmīga kvai eju pie privāt učeenes, bet ņi bum bum.

;(

jā, 7, kā uzminēji? :D

man vēl rīt geografija kontroldarbs un vel viens matematika (nebiju skolaa, kad rakstija), bet laikam nakamned rakstiisu... :D

Edited by Asijs
Link to comment
Share on other sites

šodien skolā vnk, YO

bialoģija: nv

matemātika: 4

lv valoda: 4

angļu val: ni

sorz, bet tev nav poh kura klase? Labi, ka vēl kāds mācās un visi nav tādi atmorozaki, kā tu, kuriem pietam patīk paspīdēt ar nesekmīgām/knapi sekmīgām atzīmēm.

bļe, slinkums rakstīts rantu par šito huiņu. atstoji sūkā, pārējie nē. punkts.

btw, ir bioloģija, nevis bialoģija.

ā, nepiedirs pls topiku ar savu uzdirsienu man, mani tas neinteresē. :)

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...