Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šobrīd gan pareizāk būtu teikt - "Izdzīvo tas, kam ir nauda.".

Ja Tu palūkotos apkārt, tad saprastu, ka uz katra stūra kāš nost naudu. Reklāmas, pasākumi u.t.t. ir nemitīga naudas aprite. Pasauli kopā satur nevis cilvēki un pamatvērtības, bet cilvēki, kuriem ir nauda un kuri to tērē. Protams, skan ļoti bēdīgi, bet ar to ir jāsamierinās. Vienīgais, kas visu var salikt visu pa plauktiņiem ir globāla katastrofa vai neiedomājama revolūcija.

nu ja dzīvnieku pasaulē tas ir spēks, tad cilvēkiem tā vienmēr ir bijusi nauda un ja nebūtu naudas pēc manām domām viss nenormāli iesūnotu, mēs, cilvēki kā tādi pārstātu attīstīties, viss stāvētu uz vietas, manā skatijumā to pierādija iepriekšējais gadsimts, aiz neko darīt, jo visi taču ir vienādi, vienādas tiesības, sāk slaktēt viens otru. Nesaku, ka tagad mēs ejam uz ko labu, bet labāku kā tad pavisam noteikti.

attachment pie tam, es taču izcēlu(vismaz centos, lai būtu saprotams) par kādiem cilvēkiem es to rakstu, es nerunāju par nabadzīgiem cilvēkiem.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

tikko tautas balsii redzeeju macho (vismaz man taa liekas)...

Taatad macho par kompleksajaam pusdienaam videeeji maksaa 2.50ls :D

Link to comment
Share on other sites

:D

tā tak ir appišana, es par 2.05ls ēdu līdz nākas stenēt kā esmu pierijies + vel glāze sulas :thumbsup:

ja tas bija no R1Ģ ēstuves, kā es pieņemu, tad tur var arī taisni tā pierities, ka vairāk iebāzt iekšā nevari un glāze sule arī nāk līdzi :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

nē, es runāju par tādu ēstuvi kā Salomeja, kamēr gaidi ēdienu var parunāties ar mentiem, kas atbraukuši pusdienās :D

bet nu R1Ģ arī ir lēti, ir tur ēsts.

Tom tu ņem 2 porcijas uzreiz? 3.50-4.00 tā jau man liekas ir neadekvāta summa. Nezinu vai kā cālim, pieņemu ka diez vai, bet nu šķīvis pilns līdz malām.

Link to comment
Share on other sites

25cm diametrā karbonāde izklausās nedaudz piepušķoti :D

vispār vajadzētu uzbīdīt topiku par labām/lētām ēstuvēm Latvijā, vasarā sanāk daudz braukāt pa Latviju, nenāktu par sliktu ievākt informāciju, kur var paēst :) nu kurš uzdrošināsies izveidot? :D

Link to comment
Share on other sites

:DD

Un mazliet konkrētāk no šīs vietas?

Es esmu iecienījis Doka Picu, bet nu tur paēšana var uzsist pa kabatu. Kādreiz arī Fontainā garšīgos frī ēdu, bet nu tur nekā nav, Čilli picā es vairs neriskēju iet, jo pēc pēdējās ēdienreizes tur man piemetās gastrīts >_> Vēl jau hessburgers, bet tā nav ēstuve, bet gan ieskrietuve un arī tur viss ir dārgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 nedeljam biju DOkaa un pasutiju 1nu alinju un karbonadi ar friiii.... samaxaaju 3,50Ls.... Alus 1ls laikam un 2,50 porcija.... BEz parspilejumiem , karbonade paarklaaja lielo skjiiivi....Kad pienesa mute vnk valjaa palika :D Vienigi tie friiii eljaini,bet nu po :DD

p.s. oij tiko paskatijos lineala cik tas ir daudz :DD bishk pa daudz toch :) bet 18-20cm toch diametraa bijaa :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Ko jūs? 2 rolton zupiņas + krējums un cīsiņi = 0.75ls un esi normāli piestūmies! :D

Bet skolas laikā biži eju uz mātes veikalu, tur paņemu 4picas, hamburgeru, pīrāgus un padzerties. Esmu normāli piestūmies, ka savas 4h pēc tam negribās ēst. Bet tas ir ~ 4ls! bet ja eju pa savu naudu ēst, tad aizeju uz būlciņu veikalu iepērku cīsiņus mīklā kādus 4 un kādas 4 siera bulkas, tad esmu piestūmies tā pat, bet tur tas izmaksā apmēram 2 ls, bet paēdis esmu uz 1h, jo tur viņas visas tās būlkas ir tā piestumtas ar gaisu, ka no maizes tur nekas nav! Spriediet paši kur labāk ēst.

Link to comment
Share on other sites

Doka picā picu tiešām ir šausmīgi grūti iestumt māgā. Es tur ņemu tikai, lielākoties, karbonādi ar fri kartupeļiem un visām piedevām. Ja nemaldos, tad lielā porcija ap 3 LS maksā, tad vēl glāze sulas un tas jau ir kādi 3 ar pusi lati vai vairāk. Tur, manuprāt, ikdienā paēst ir tomēr pārāk dārgi. Varbūt kāds liepājnieks var ieteikt kādu lētāku ēdnīcu, kafejnīcu, kur, iekļaujoties tajos 2 - 2,50 latos, varētu labi un garšīgi paēst?

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, arī es beidzot esmu sagaidījis to dienu kad man paliek 16 gadi. Esmu priecīgs, ar katru gadu es palieku aizvien uzmanīgāks, gudrāks un saprotošāks utt. Tas, protams, viss rullē, bet nevajag aizmirst, ka ar katru gadu es tuvinos klāt pieagušu dzīvei ar ikdienas lielām problēmām, stresu un pārējo nevajadzīgo sūdu. :unsure: Gribējās vienkārši izteikties :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Bet skolas laikā biži eju uz mātes veikalu, tur paņemu 4picas, hamburgeru, pīrāgus un padzerties. Esmu normāli piestūmies, ka savas 4h pēc tam negribās ēst. Bet tas ir ~ 4ls! bet ja eju pa savu naudu ēst, tad aizeju uz būlciņu veikalu iepērku cīsiņus mīklā kādus 4 un kādas 4 siera bulkas, tad esmu piestūmies tā pat, bet tur tas izmaksā apmēram 2 ls, bet paēdis esmu uz 1h, jo tur viņas visas tās būlkas ir tā piestumtas ar gaisu, ka no maizes tur nekas nav! Spriediet paši kur labāk ēst.

tas jau neskaitas paest :superlol:

stumt visu laiku bulkas, no thanks.

bet tas ir saprotami no vienas puses, videnee mums ari bija tada ednica, ka psc, bulkas tiesam bija labakais variants, bija jau ari majas virtuve tuvumaa, bet cik atceros, tad padaargi treknajos gados un ne visai garshigi, normali, prasta paika.

Link to comment
Share on other sites

Nu mums te ir viena tāda vieta - Halle. Kur skaitās , kā kafeinīca Tur paņemu frī , padzerties un karbonādi. Pilnīgi pietiek , tas pilnīgi viss ir garšīgi. Vismaz man garšo :D Nu tas sanāk līdz kādiem 4Ls. Bet apēdis visu , jūties labi paēdis :)

Link to comment
Share on other sites

Man jau riebums uznācis no tām neskaitāmajām maizītēm, kuras es loci katru dienu iekšā. Skolā rēķināju cik kalorijas(kcal) uzņemu dienā, nu skaitot to, ko apēdu pa dienu. Sanāca kaut kur ap 4458 vai kaut kā tā, bet 4000 bija, bet laikam vakarā treniņā tāpat to visu nodzenu, bet esmu ievērojis, ka ēdu dafiga, bet resāks nepalieku, mošk tapēc, ka 5 min. pēc ēšanas eju kluci likt? :muahaha:

Runājot par to vecumu. Man jau arī pavisam drīz pienāks laiks, kad lekšu iekšā pilngadīgo vilcienā. Daudzas lietas, tad mainīsies. Nevarēs vairs dzērumā streipuļot pa ielu, jo tad vien pašam būs jāmaksā, bet lielāka škrobe ir par to, ka par zobārtsu čota dārgi sanāk. Tapēc esmu nobriedis nākamnedēļ iet uzpimpot savu redeli.

Nezinu, mošk izdaudzīt zobus un ielikt protēzi, lai nav jāuztraucas par caurumiem, jo krīze nereāli mani iepisa pa kabatu - naudas vispār nav.

bb

Link to comment
Share on other sites

Saproti, ka ieskriet radiatorā var tikai vienu reizi un garantijas, ka izkritīs kaut viens zobs arī nav. Tur ir jānāk talkā kādai palīdzīgai rokai, kas šo darbību varētu atkārtot vairākas reizes līdz rezultāts ir sasniegts vēlamais :P

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā tev nekas īpaši nemainīsies no tā, ka tev 18 paliks. Nevarēs vairs dzērumā streipuļot pa ielu ? Da labi, ja tu tā domā, tad labāk vispār nelej prieka dziru rīklē.

Bet par zobārstu gan tev taisnība. Pats nomudījos un neaizgāju, kad bija laiks.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Mjā, tas uzjundī nesenās atmiņas par maniem 18. Alus, šampis, alus, šnabis, koma, poliči, iecirknis, protokols, poxa, ALUS! Un ir tāda kā sazvērestības sajūta - katru reizi, kad atstāju dokumentus mājās, tad tos arī paprasa, vai arī vienkārši neveiksme >_>

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...