Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

good men, tu taču esi slims ar galvu, ka katru dienu nonstopā kod. :slap:

Atkal sensation white live, šoreiz Krievijā, St.Petersburg. Dzeru kafiju lai nenāk miegs. Nezinu vai vispār aiziešu gulēt.

22:00 FEEL

23:30 TOCADISCO

01:00 FEDDE LE GRAND

02:30 MEGAMIX

03:00 SEBASTIAN INGROSSO

04:45 SANDER VAN DOORN

06:00 CLOSE

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

:slap:

Atkal sensation white live, šoreiz Krievijā, St.Petersburg. Dzeru kafiju lai nenāk miegs. Nezinu vai vispār aiziešu gulēt.

22:00 FEEL

23:30 TOCADISCO

01:00 FEDDE LE GRAND

02:30 MEGAMIX

03:00 SEBASTIAN INGROSSO

04:45 SANDER VAN DOORN

06:00 CLOSE

Šobrīd? Dod linku uz live streamu.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Yup, esmu arī baigais SW fans :)

Nav jau par ko ;)

Kā patīk Fedde Le Grand sets? Man liekas labāks par Tocadisco, žēl ka nedzirdēju pirmo DJ FEEL. Bet nu ganjau kkur novilkšu.

Es piemēram jaunos setus velku http://blog.dance-tunes.com/sensation/Sensation_Podcast.xml (atver ar Firefox) tur jau pēc dažām dienām parādās seti, nav jāpišās ar torrentiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Es tos izpildītājus vispār nezinu.

Esmu nenormāls, vienkārši nenormāls trance, progressive, dnb fans, bet laikam ne pietiekami liels. :)

Klausījos kādas 30 minūtes, bet vislaik vajadzēja pauzēt, jo daru lietas paralēli, kurām mūzika dažbrīd traucē, tāpēc sapratu, ka labāk atlikšu uz vēlāku, kad varēšu visu normāli, bez pauzēm noklausīties. :)

Vilkšu gan no torrentiem, TranceTraffic vienmēr quality staffs.

Link to comment
Share on other sites

Obligāti nokačā vēlāk, Fedde Le grand rauj nost Pēterburgai jumtu, pašlaik skan Harder better faster stronger(deadmau5 edit) pašam uz pc tā dziesma stāv, uz basiem ir zajebisā. Pats ar tagad klausos uz tumbām, bet nav tā kvalitāte tik laba kā prosta dziesma, bet paciest var. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...