Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Divdienieks garam un jutos samera nomociits... miegs nak bet gulet iet negribas jo ara ir vnk parak labs laiks lai to noguletu.

Vakar mani piedzirdija meitene... 1. reizi kkas tads :D bet nu nekas viss labi beidzas.

Tagad chilloju un klausos muziku pa visu maju un jaa baigi labi :D

Link to comment
Share on other sites

lil nigga - Jūtu līdzi, jo aizvakar un vakar laiks bija vienkārši dievīgs. Piekdien izejot no mājas, ap plkst. 14:10 ar pavasara jaciņu. Pati labākā sajūta bija tad, kad izgāju no pietstāvenes ēnas un iegāju karstajā saulē. Sajutu pavasara smaržu. Visu dienu gribējās smaidīt. Uzreiz novilku jaku un turpināju savu ceļu. Beidzot satiku draugu un ierēcu par viņu, jo viņam virsū bija ziemas jaka. Čalis lielāko ceļa daļu teica, ka viņam ir karsti un, ka viņš svīstot.

Vēlāk pēc kādas pusstundas satikām pirmo no trīs meitenēm un sākām trijatā gaidīt pārējas. Sagaidijuši pārējās meitenes devāmies kkur saulīte pasēdēt. Žēl, ka man piekdienās ir dejošana un vēl pie tam tāds laiks ārā.. Nespēju sagaidīt plskt. 19:00 kad dejošana beidzas.

Vakar apmēram tas pats kas piekdien, tikai bišku vēsāks, tāpēc lielāko dienas daļu nostaigāju jakā. Vakarā pamētāju šķīvi ar draudzeni. Ierēcām, viss kā parasti.

Okej jāiet ārā izbaudīt svētdiena, jo pirmdien, otrdien un trešdien dejošanā garās dienas. Tas ir no 11:00 līdz 17:00. Ā pirmdien bija no 16:00 līdzi 18:00 bet nu tikuntā. Otrdien, trešdien varēšu izārdīties hiphopā..

Link to comment
Share on other sites

Nespēju vien nopriecāties ka tulīt jau drīz būs vasara.

Un nespēju sagaidīt kad beidzot būs piemērota temperatūra peldēšanai.

Kāds laiciņš jāpagaida,bet vismaz ir silts laiks.

Kaut gan nesen vakar vai aizvakar teica ka Krievijā snieg.

Tapēc iespējams pie mums ar kādu dienu vēl būs auksts.

Bet šaubos jo saule jau cepina.

Link to comment
Share on other sites

Kas notika ar Latviju? Vakar staigājām ziemas jakās, un šodien šortiņos un krekliņos. Tā ir zīme kaut kam nelabam nākotnē, bet kam, tas ir tas jautājums.

novijas > ūūū beidzot jauna daļa, bet kas tas par trackeri? Btw, nesen noskatoties filmu ''xXx'' ar Vin Dīzelu galvenajā lomā, man likās, ka pat labāks nekā 2Fast 2Furios daļas.

Iesaku noklausīties dziesmu Fall Out Boy - Dance Dance, nevaru jau 3dienas non-stopā klausos, tākā iesaku.

āā un vairāk nenodarbojos ar c-walku, bet tagad ar tectoniku :10cm:

Link to comment
Share on other sites

:pizdiblee:

Tu gan esi baigais pauts palīcis

Es nekur nerakstīju par to, ka viņu skatīšos vai kādam iesaku skatīties, vienkārši, torrents ar tādu kvalitāti, bet ar tik daudz ņēmējiem un tas bija 30minūšu laika. Anus FTW! :superlol:

:)

plz

Tagad arī ts kvalitāte ir pieejams.

P.S. iemētu uz yy.lv ts kvalitātē.

Skrins. 1 2 3 4.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...