Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:sos:

alisiitei vajag palidzeet atguut xm? :) Nenjem ljaunaa,nekad uz tevi neesmu ljaunu praatu tureejis :) Skatos hokeju un vnk izbaudu vinju :) Lab jaiet uzpipaat :) riitaa uz darb atkal :( Un tad 5dien brivs,tad partijs un tad jau arii atvaljinajums nav vairs aiz kalniem :) Chiers!

Link to comment
Share on other sites

arghhh.. kārtējā nakts, kad nevar laicīgi aiziet gulēt. tracina jau šitais, plus vēl visamz šitam klāt nāk iensas, tik cerams bez klepus un visa pārējā šita - nav laika slimot :)

LOL, divīt, tu jau kā barvedis tur visiem :)

Link to comment
Share on other sites

:) Nenjem ljaunaa,nekad uz tevi neesmu ljaunu praatu tureejis :) Skatos hokeju un vnk izbaudu vinju :) Lab jaiet uzpipaat :) riitaa uz darb atkal :( Un tad 5dien brivs,tad partijs un tad jau arii atvaljinajums nav vairs aiz kalniem :) Chiers!

eh xm, a man vinja tagad tip nav?!! ah shitaaa... O_O

Link to comment
Share on other sites

Sēzu atkal pie datora un domāju - ko varētu padarīt :D ? pēdējā laikā galīgi darīt nav ko. :F css atbesijies, nevienu shodien nevaru novākt, tad man vēl ir Grid un Prostreet uz PC, bet tad labāk iešu css spēlēt nekā tās divas :D filmas ari netīkās skatīties.

Tad jautājums - ko jus ieteiktu man paspēlēt? gribu testētu mantu, ar zbis grafu utt, protams daudz speles esmu izspēlējis krustām šķērsām, bet moshk ir kkas ko nēsmu pamanijis. kr4 pateikšu jau iepriekš ka man ir BAIL (burtiski) no zombiju spēlēm, piemēram nesen izdomāju pārvarēt savas bailes un uzmetu sev ultimate challenge :D un meiģināju spēlēt Dead space, rezultātā pēc pāris chapter'iem gandrīz pieliku bikses un izdzēsu to spēli na*ren :D tgd plānoju L4D kkad :D

Link to comment
Share on other sites

:D ? pēdējā laikā galīgi darīt nav ko. :F css atbesijies, nevienu shodien nevaru novākt, tad man vēl ir Grid un Prostreet uz PC, bet tad labāk iešu css spēlēt nekā tās divas :D filmas ari netīkās skatīties.

Tad jautājums - ko jus ieteiktu man paspēlēt? gribu testētu mantu, ar zbis grafu utt, protams daudz speles esmu izspēlējis krustām šķērsām, bet moshk ir kkas ko nēsmu pamanijis. kr4 pateikšu jau iepriekš ka man ir BAIL (burtiski) no zombiju spēlēm, piemēram nesen izdomāju pārvarēt savas bailes un uzmetu sev ultimate challenge :D un meiģināju spēlēt Dead space, rezultātā pēc pāris chapter'iem gandrīz pieliku bikses un izdzēsu to spēli na*ren :D tgd plānoju L4D kkad :D

Ja gribi labu speli kur kjipa ir kaut kadi monstri un ir action stilaa novelc BioShock .... Normals games + ir jadoma un jamin kodi utt ka ari vari kadu zombi novakt.

Link to comment
Share on other sites

Cīnos ar nenormālākajām iesnām un šķaudīšanu. Jau tagad sakrājies liels kalns ar salvetēm kuras ir pilnas ar maniem puņķiem. Pūšu jūras ūdeni un attīru degunu, pagaidām diezgan labi, tīras viss tek, bet tīrās. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Davaij vēlu veiksmi Tev cīņā. Pats visu šo nedēļu pagultu izvārstījos, bet tagad esmu vesels kā bullis :P

Vakar līdz 03:00 biju augšā un neticāmākais, ka jau 10:00 pats pamodos bez problēmām, man vienmēr ir tā, eju gulēt 23:30 un pamožod 12:30 XD

Link to comment
Share on other sites

Šodien vienkārši kurios! Vakar vakarā sprāgu nost no sapēm kā man sāpēja zobs, tad šodien izdomāju pēc skolas aiziet pie zobārsta, bet man visu mūžu ir bijis bail. tad beigās kad aizgāju sajutu to smaku kas tur plosījās, man uzreiz pargāja doma iet pie zobārsta, labi, ka zobārsts iznāca arā un pateica, ka šodien vairs nepieņem, taka akmens no sirds noveltos.

Rīt vienīgi jasaņemās un no 08:00 - 14:00 jāiet.

Link to comment
Share on other sites

Yooyoyoyoyoy, pulkstenis četri un es vēl neguļu. Forši! Ok, īstenībā nav, tikai nevienam nesakiet! :shhh: Sarunājuši? :thumbsup:

Sēžu, klausos Nightwish konča ierakstu un bezjēdzīgi bakstos apkārt pa netu ;/ Nesen outlawā atradu MacGyver un A-Team visas sērijas. Uznāca nostaļģija un tagad lēnā garā kačāju :) Pašlaik esmu otrajā sezonā abiem. Nezinu vai saņemšos šim episkajam pasākumam, bet vajadzētu noskatīties Star Trek sērijas. Ja ne visas, tad pāris, lai saprastu par ko lieta grozās, jo drīzumā uz kino ekāniem būs Star Trek filma. AYE?!

Fuuk, tik vēls vai arī tik agrs. Kā nu kuram labpatīk <_< Anyway jāiet gulēt.

P.S. Smailiji rullē. Vismaz 4os no rīta točna.

Link to comment
Share on other sites

Tikko no ārsta atbraucu, paņēma asins analīzes, fak izrādās vēnā ir tik melnas asinis, kā nekā domāju, ka asinis ir gaiši sarkanas, bet nē totāli melnsarkanīgas. Nokačāju to American Teen, tad nokačāšu Saving Private Ryan un tad Green Street Hooligans un vēlāk Babylon. Normāli iekavēju skolā, divas nedēļas nebiju, tagad grūti būs. :slap: btw, 17.aprīlī iznāk laba filma ''17 again'', pārskatījies treilerus un tagad gaidu.

ūūū naudai^ jauns avatars :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...