Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jacobs Creek es varētu max pudeles 2 izdzert, jo tad tā garša viņam vairs nav tāda riktīga un cuka liek par sevi manīt :P Citu vinķeli es tikai pieklājības pēc, ja ielej, tad varu lēnā garā izmalkot pusglāzīti, vairāk man fiziski nelien un negribas :D

Šodien pavisam nopietni aizdomājos par savu smēķēšanas problēmu un meklēju tam visam alternatīvas. Jāsit pušu gūdijs un jāsāk ļepīt te pa 4-5 posti dienā kā man šodien netīšām sanāca kārtējo nikotīna dozu dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Vot kur var būt tik jobnuti cilvēki? Katru reizi, kad savā piemājas Super Netto pērku šmigu pie vienas konkrētas pārdevējas, viņa ar idiotisku smaidu sejā paprasa dokumentus. Rādījis esmu jau kādas reizes trīsdesmit, ja ne visas piecdesmit. Iemācies, bļaģ, savas rajona žūpas no galvas! Vismaz prieks, ka tajā miskastē ir parādījies Užavas aliņš.

Btw, Cereza, es piektdienas vakara turpinājumā secināju, ka nevis es esmu party poopers, bet jūs esat impotenti party memberi.

Link to comment
Share on other sites

Galva pliiist maz vai pushu! Hokejs bija labs! tie vinchiki arii bija labi,lidz bridim kad visi aizgaja un viens pec otra vinchiks saaka laukaa naakt! tiko iegaju internetbankaa un biju sabijies ka visu naudu bushu vaakar nopixaajis,bet nee 9vinchiki ir maxaati ar karti,laikam tad 10to maxaaju skaidraa :) hvz! Izdomaju,ka ja tagad izdzershu alinju aukstu man noteikti paliks labaak :) Un paliiidziet atrast Raddison Blu!

Link to comment
Share on other sites

Btw, Cereza, es piektdienas vakara turpinājumā secināju, ka nevis es esmu party poopers, bet jūs esat impotenti party memberi.

es pēc secinājumu izdarīšanas ar secinu, ka es toč neesmu impotents :D

Cereza: ta redzēs :D

guudij, tas ir blakus ab dambim, tb akmens tilta gala pa kreisi. edit: mosh kludos.

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

es pēc secinājumu izdarīšanas ar secinu, ka es toč neesmu impotents :D

pag, kas tā par vaļīgo? Tač ne jau tā pustrakā, kas pievienojās vēl pirms manas epopejas ar apsargiem? Nu tā, kurai tika iestāstīts, ka mēs grupu pārstāvam :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...