Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Var redzēt jā :) Kad es tādā kondīcijā rakstu, tad es kaut kā mēģinu visu pareizi un +/- saprotami uzrakstīt, bet nu tas aizņem ilgu laiku.. piemēram 3 teikumu uzrakstīšanai aiziet 10 minūtes. Tomēr paiet laiks, kad pa pareizo taustiņu trāpi tikai ar kādu piekto mēģinājumu. :D

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

blja lol shdien tipa divis party vienaa piegdienaa paradzeeti - atbraucu no viena, eju uz otru- kaiminjos,b lje a tur visi DOWN!!! :D ataisu durvis 3 gulj ataisu citas durvis blje dzirdu vljeeee vljeeee ptu XDD beediigi 4uvakam 18 nosvineeti.... bik gruzons ka pirmajaa prtyaa nepaliku bet nu neko jahtu nokjeeru :)))

Link to comment
Share on other sites

Goodman mums vajadzeju uztasiit turniru, katram iedod 1l Jim Beam 1h un peec tam jakapaa cs vienam pret otru, es domau tas butu div meistaru, saiets un video kluutu slavens :lol:

Visa visumaa ir baigaa dirsaa, jo mana mashinite no maniim ir sasuukusies tadu piktiiti, kad ble nezinu kur lai rauj araa to naudu :D

Link to comment
Share on other sites

fuck yeah tik nice partyi!!!

Sezam pie drauga 2 domajam ko dariit dzira jau nopirkta. Uzzvanam vinja sencim jauta vinsh vinjam vai brauks uz laukiem. Shis tads nu nezinu nezinu es vel darba bla bla... Mes tadi ai poh iesim pie vienas babas vinjai dzimene. Aizgajam a tur k-kads saldo partys nosedejam 2 h zb. Ejam atkal pie vinja sazvanijam cilvekus un normali pieliku muuli.

Uztaisijam dance flooru... Pie Whiskey In The Jar aizgajam shirmis ka vienmer ta iecepii. Normali izardijamies kr4 jaa... Man tagad ir +/- pohas. NEE isteniba nav... man vnk nak miegs jo esmu gulejis 1h starp vel 3 cilvekiem saspiesti taka silkjes mucaa.

Shodien ticamakais ka atkal iesim pie ta chalja. Bet shodien ta chilligak.

Hah narmal grebeni man uztaisija tik daudz lakas matos sapuuta. Es no riita domaju ka bus jaskuj uz 0. Bet nu k-ka ar mociibam izmazgaju :D Vakara bus laikam fotkas gan jau iemetishu ;D

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Te nevar buut 2vu domu :10cm: Bet nu es domaju ka te vel varetu dazhu labu alkaanu ievilkt musu turniiraa :D Piemeram kaa eziici :) Bet taa benchik es lai kadaa tarpaaa komaa buutu,es tevi vienalga ar nazi graiziiitu :thumbsup:

Shodien neliela svineshanaas sanaks,manas draudzenes muchiitei,dzimum diena un tad jau bus nedaudz jaiekapaa :)

Link to comment
Share on other sites

Ritaa uz RIGU uz seminaru atkal 5:00 jaceljas! tagad skatos hokeju un aiz bedaam,ka man uzlika banu dzeru...100punkt piedzershos un ritaa bus sudiigi,bet po...Kamer banu nenonjems,es dzershu!Jo Tomer CS gignaa ir kaa otraas majas man :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...