Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

LATVIJA! :w00t: Pīīīīzģec, tādu basketbola spēli es nebiju ļoti ilgi redzējis. Janičenoks nomudās visos svarīgākajos uzbrukumos, bet vot pagarinājuma pēdējā sekundē viņš iemet kaut kādu nereālu trīspunktnieku, kas 3x atsitās pret vairogu un stīpu, un izšķir spēles likteni par labu Latvijai. Jahovičs vispār man gandrīz lika nosirmot, kad izgājienā viens pret GROZU pamanījās nostaigāt. Un, ko gan mēs darītu bez Biedriņa - 30 punkti + 22 atlēkušās bumbas. :)

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Pumpuri atceļas un neviens ar mani tā īsti pa brīvdienām iedzert arī negrib. Maitas! Damn, ko lai es tagad daru!? :ermm: Ok, kamēr tukšošu 2. aliņu par to padomāšu.. Pašlaik šķūnēju savu vakar nopirkto Nokia E50 t.i. kačāju iekšā visādus sūdus. Man ir garlaicīgi, bļe.

Par basketbolu: Jahovičš totāls lohs. Cik reizes nomudījās.. Nevajadzīgais sods, nostaigāts vnk lol. Uz beigām vajadzēja takš ņemt nost. Totāla haļava, ka uzvarējām. Baigi daudz kļūdas uz beigām bija abām komandām. Labi, ka Maķedonija meta svarīgos sodiņus garām :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Tikko pārnācu mājās no darba, 24h stundas nostrādātas, acis kubā, sarkanas. Diezgan debīls darbs, būt tik ilgi augšā, pat bez PC acis chupā. Šodien ofic jāatlaiž, jāiet kautkur aliņu iedzert, mož ko vairāk, var jau atļauties, jo uz darbu tikai sestdien ( atkal 24h x[ ). Jāuzliek kāds garlaicīgs mūvijs un līdz vakaram jāatplīst..

Link to comment
Share on other sites

:w00t: Pīīīīzģec, tādu basketbola spēli es nebiju ļoti ilgi redzējis. Janičenoks nomudās visos svarīgākajos uzbrukumos, bet vot pagarinājuma pēdējā sekundē viņš iemet kaut kādu nereālu trīspunktnieku, kas 3x atsitās pret vairogu un stīpu, un izšķir spēles likteni par labu Latvijai. Jahovičs vispār man gandrīz lika nosirmot, kad izgājienā viens pret GROZU pamanījās nostaigāt. Un, ko gan mēs darītu bez Biedriņa - 30 punkti + 22 atlēkušās bumbas. :)

Labak shito speli neatgadini jo delj shitaa sspeles es vakar pieleejos lidz bezsamanjai un diezgan taaalu aizjahtoju! :slap:

Link to comment
Share on other sites

Ahahah, Guudmen, kur tad mūsu pret-dzeršanas kampaņa? Es vēl turos, tikai nezinu cik vēl ilgi. Ja noturēšu šo weekendu, tad esmu vnk adatu pavēlnieks, ka es tev saku. :) Vispār šorīt pirmo reizi redzēju, ka ap 12:00 dienā gign'ā nav neviena cilvēka. :hrmmm: Pat naktī situācija parasti ir pozitīvāka. Nu ko, laikam jāsadomā ko lai šodien sadara. Lekcijas 3 dienas nedēļā <3. BTW, kāds 6dien Scooter'u apmeklēs?

EDIT* 2 Inv - par advancētu čigānu. :) Da nē, 2. kurss uzņēmējos. Nesūdzos. :thumbsup:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Seen, tev par Goodmena dzeršanu ir tikpat aizraujoši lasīt cik mums par tavām nenormāli foršajām un interesantajām skolas gaitām. Nepatīk - nelasi, neredzu šeit nekādu problēmu.

Goodmen, tev to jahtu beidzot vajadzētu nodedzināt, nu vismaz buras jau nu noteikti. Es turos jau gandrīz nedēļu, bet tā kā šodien ir 5diena, tad vienīgais veids, kas mani varētu atturēt no došanās ielās būtu telefona & datora izslēgšana + pilnīga izolēšanās no sabiedrības, ko es, protams, nedarīšu. Veiksmīgu 5dienas jahtošanu. :thumbsup: Vakarā vajadzētu padziedāt gign'ā. :hrmmm:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Eee kur tu faking izlasiji ka es katru dienu dzeru?cik atceros 1dien un 2dien es nedzeru! :pizdiblee: Shodien baigi suudiigi juutos reali galva saap! Starp citu vakar iekapjot gultaa bija TAADS ahunais karuselis ka reali aizdomajos ka JAHTOT Laikam tomer nav forshi,jo nevar pagulet ,kad zeme virs tevi griezhas un tu vinjai griezies lidzi :(

Vispar shodien 1na no retajam brivdienam un ahuuna vispar neko darit negribas!Gulet gultaa gribas!Pat est slinkums iet taisit :(

Link to comment
Share on other sites

Goodmen, tev to jahtu beidzot vajadzētu nodedzināt, nu vismaz buras jau nu noteikti. Es turos jau gandrīz nedēļu, bet tā kā šodien ir 5diena, tad vienīgais veids, kas mani varētu atturēt no došanās ielās būtu telefona & datora izslēgšana + pilnīga izolēšanās no sabiedrības, ko es, protams, nedarīšu. Veiksmīgu 5dienas jahtošanu. :thumbsup: Vakarā vajadzētu padziedāt gign'ā. :hrmmm:

Chill ;)

Vnk nesaprotu ka katru dienu var dzert ;)

Link to comment
Share on other sites

Izsteniba es ari nesaprotu ka var dzert katru dienu. Tas tachu nav normali!? Ezii tu tacu normals chalis, kapec tev katru dienu butu jadzer?

yeah beidzot piektdiena, jajiet tuset. So piektdien nepieliesos ka pagajuso vai vispar nedzersu, pec tam klausities kads tu tur esi bijis utt. NE PALDIES. :D

Visiem priecigu nedelas nogali!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...