Jump to content
GIGN Forum

macho


vecis2k7
 Share

Recommended Posts

njā hivemind, manas domas par tevi mainījušās uz slikto pusi, lai gan pagaidām, kad satikšu tevi uz ielas vēl nesitīšu. Vienkārši gribēju pateikt, ka tā ir baigā cūcība, ko tu tagad dari, bija cilvēki, kas tev uzticājās, kā worms, bet tad tu izstrādāji to šitu ar parolēm un tagad vēl viņu noliec par to, ka viņš nav tāds kačaks kā tu. Būtu labāk pateicis paldies wormam par šo lielisko serveri, ko viņš mums devis. Dzīvē ar lieliem muskuļiem un izsistiem zobiem neko nepanāksi, visu var sasniegt tikai ar smadzenēm.

Es uzskatu, ka tev vispār nevajadzēja neko te rakstīt, pārāk daudz sūdu esi savārījis, lai varētu te atnākt un teikt: "Čau veči, noņemiet banu!" Ja tu būtu padomājis ar galvu , nevis ar savu muskuli, tad būtu sapratis, ka veltīgi tu te raksti. Ja gribēji atsvaidzināt notikušo, OK tad tev tas ir izdevies. Man tu vari neko neteikt, mani tas pilnībā neietekmē, bet iesaku apdomāties un nākamreiz, kad te kaut ko rakstīsi, sāc ar vārdu - "piedodiet"! wink.gif Ā un es nesaprotu, kā tas, ka tu mācies 1. ģimnāzījā var pagarināt tev krānu, ja stāsies augstskolā, tāpat ņems to, kuram labāki vērtējumi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Protams, var aizsmērēties aiz vārdiem utt., bet pietiek ar labu paziņu VID'ā un čaļi par savām finansiālajām aktivitātēm varēs atbildēt pēc pilnas programmas. Maksā ienākumu nodokli? Par ko? Par pašu nosauktajiem ziedojumiem? Nu ja maksā tad, protams, viss bumbās..

piedod, bet šajā valstī ierēdņiem ir pohuj pat uz daudz citām, svarīgākām lietām. Un nedomāju, ka kāds no tiem ierēdņiem būs tik ieinteresēts, lai pacenstos vispār pārbaudīt, vai tā nauda ir reāli iekasēta un vai ir saņemts kāds pakalpojujms pret to.

Par hivemindu, man jau sen likās, ka viņš ir dirsā lienošs pediņš.

Un tak po par tiem pw, moš viņam noies spēlējot ar kāda cita niku. Nedomāju, ka būtu pamats īpašam satraukumam.

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

"piedod, bet šajā valstī ierēdņiem ir pohuj pat uz daudz citām, svarīgākām lietām. Un nedomāju, ka kāds no tiem ierēdņiem būs tik ieinteresēts, lai pacenstos vispār pārbaudīt, vai tā nauda ir reāli iekasēta un vai ir saņemts kāds pakalpojujms pret to."

Par ko lūdz piedošanu? Svarīgākas lietas? Stāsti nu!

Atbildē uz šo, atļaušos sevi citēt no kāda PM:"Gribētu, lai Tu pievērs uzmanību vārdam labs {no "labs paziņa} (lasi - gandrīz draugs, kam varētu nebūt pofig Tevis teiktais), tad arī ar pasviestu informāciju var pietikt, protams, pašam arī jaizrāda k-kāda iniciatīva, nevis "ev pasties tur k-kas var nebūt" + vēl ja es būtu samaksājis tos 10Ls un man uzliktu banu ar iemeslu "tev smird kāju nagi" (laikam, piemērs nav tas labākais, bet domāju, ka saprati) un justos dikti aizvainots, nenoslinkotu un ietu bīdīt arī lietu par krāpniecību (ar mani kā cietušo). Tad dirsā būtu gan par nodokļu nemaksāšanu, gan par krāpniecību, par kuru dabūtu maksāt kompensācijas utt. Tas atkarīgs no cilvēka un viņa nopietnības attiecībā pret šo lietu.

Ķēms, kas tur tagad plātās diezvai k-ko darīs, bet var gadīties, ka uzraujaties uz kādu nopietnāku feisu, jo CS jau kādu laiciņu nav tikai skolnieku nodarbe.

Uff, cik važni sarakstīju.. "

Tātad - Vajag kaut ko tikai ļoti vēlēties un visa pasaule sadosies rokās un Tev palīdzēs!

Arlabunakti!

Link to comment
Share on other sites

"piedod, bet šajā valstī ierēdņiem ir pohuj pat uz daudz citām, svarīgākām lietām. Un nedomāju, ka kāds no tiem ierēdņiem būs tik ieinteresēts, lai pacenstos vispār pārbaudīt, vai tā nauda ir reāli iekasēta un vai ir saņemts kāds pakalpojujms pret to."

Par ko lūdz piedošanu? Svarīgākas lietas? Stāsti nu!

Atbildē uz šo, atļaušos sevi citēt no  kāda PM:"Gribētu, lai Tu pievērs uzmanību vārdam labs {no "labs paziņa} (lasi - gandrīz draugs, kam varētu nebūt pofig Tevis teiktais), tad arī ar pasviestu informāciju var pietikt, protams, pašam arī jaizrāda k-kāda iniciatīva, nevis "ev pasties tur k-kas var nebūt" + vēl ja es būtu samaksājis tos 10Ls un man uzliktu banu ar iemeslu "tev smird kāju nagi" (laikam, piemērs nav tas labākais, bet domāju, ka saprati) un justos dikti aizvainots, nenoslinkotu un ietu bīdīt arī lietu par krāpniecību (ar mani kā cietušo). Tad dirsā būtu gan par nodokļu nemaksāšanu, gan par krāpniecību, par kuru dabūtu maksāt kompensācijas utt. Tas atkarīgs no cilvēka un viņa nopietnības attiecībā pret šo lietu.

Ķēms, kas tur tagad plātās diezvai k-ko darīs, bet var gadīties, ka uzraujaties uz kādu nopietnāku feisu, jo CS jau kādu laiciņu nav tikai skolnieku nodarbe.

Uff, cik važni sarakstīju.. "

Tātad - Vajag kaut ko tikai ļoti vēlēties un visa pasaule sadosies rokās un Tev palīdzēs!

Arlabunakti!

sliktākajā gadījumā viss beigtos tiesā - pierādījumu trūkuma dēļ, + tu vēl dabūtu apmaksāt tiesas izdevumus, labākajā gadījumā par tevi pasmiesies un aizsūtīs mājās, tā kā lētāk iznāk 10ls! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ķēms, kas tur tagad plātās diezvai k-ko darīs, bet var gadīties, ka uzraujaties uz kādu nopietnāku feisu, jo CS jau kādu laiciņu nav tikai skolnieku nodarbe.

Neticu, ka kādam 10ls ir tik svarīgi, vēljovairāk nopietnam cilvēkam. Pat ja tāds tiešām eksistētu neviens pret viņu neizturētos tā kā pret šo "ķēmu" un nedotu iemeslu taisīt černi.

p.s.

EDD LOOOOL smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hehe, ko es izsecināju - Labaa_Feja_Shturmdranktruude fano par Audrey Tautou un lasa Paulu Koelju 10cms.gif. Par hivi gan nekā jauna ko pateikt nav laugh.gif.

Ak jā, un paldies hive, ka izveidoji šo topiku, jo savādāk es tā arī nebūtu uzzinājusi par šito černi laugh.gif. Un paldies Sharingan, ka pavēstīja man par šī topika esamību. Bija interesanti palasīt thumbsup.gif.

P.S Man šķiet, ka vēl kaut ko vēlējos teikt, bet man piemirsās sad.gif.

P.P.S Hivem šodien dzimene! partytime2.gif

Link to comment
Share on other sites

P.S Man šķiet, ka vēl kaut ko vēlējos teikt, bet man piemirsās sad.gif.

tu vēlējies man bildi atsūtīt...

p.s. svinam smiliez.de_2433.gif , hive liec galdā un tavi grēki būs dzēsti!

EDIT: pēc hives topika 7 admini nomainīja paroles biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ble, man katru dienu ir dzimene. Jo es esmu TIK kruts. Man tads chujs ka te daudzi nevrubaet cik es esmu liels vecis. Nu ko, lahi, ja neizlasiijaat manu dieneni, tad she jums

This fryday

izdomaaju ka jaaieliek tachu ko es daru pa wiikendiem.. this fryday: vislabaaka vieta kur atpuutsies ir essiits. pirms esiisha ieraavu stogram russkij standart ar daarzenju sulu, stroga!! vispaar jau vinjeim tur baaraa blje taadi cennjiki ka blje apmiizties, bet kokchiki vispaar labi un tie tomeer celkaam jaauzsauc lai shiis njemtu aizvaiga..

karoche plaans zinaams kaa vienmeer, ernests noveersa uzmaniibu sargam un es tiku iekshaa... mainfloors bija atkal afigenna pilns bet jobanais chilauts man besii tur celkas vienmer tadas negribigas jo vinjam dzheki blakus. kad jau saaka zaibis dot galvaa no taa stogram un tresii tresii tad beidzot atradu 2 certamas chiksas.. stulba viena kaut ko dirsa

otrai ka ar mani nav veerts. blje ja vinja zinaatu par kaadu daiktu vinja dirsh...

TO BE CONTINOED (kaa es izvaaleeju vienu chiku)

Edited by deguns2k7
Link to comment
Share on other sites

Jaunatne jau rij ripinas nevis cakarejas ar alko! Sanak letaak un nieres ari taa nebeidz! smile.gif

Decembra gigna tusa kads man teica, ka hivemind nav kruts, jo esot baigais pakala lidejs. Es isti nesapratu, par ko runa, jo vins tads stiligs izskatijas (jauns glauns klauns??? vai tas bija redbots?).

Tikai interesanti - nekadi nevaru saprast, vai tad tas paroles nenospera jau pirms kada gada?? 36.gif

Neba gan hive vienam ir deguns gaisa...

Un no likumiskas puses - tas atkarajas, ko tu sanem preti par 10Ls. Ja to sauc par nauda par slotu, tad protams nodoklis jamaksa, bet to var ari definet ka shari no servera - t.i. maksajot tu iegusti dalju no servera (ieguldi as) un klusti par sava veida akcionaru (reg lietotaju).

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Neuztraucies, es iešu pieteikties čeļu būves firmā un ar viņu saistīšu savu karjeru. Vai nav jauki? HIve, gribētu tevi apbēdināt - es vismaz nēsu daunis atšķirība no tevis un man domas nav tikai kā "izslaucīt ar roku kādu vāverīti vai piedzerties līdz lopam."

Link to comment
Share on other sites

buus diezgan interesanti shodien vai riit tev kaspar =) tici man ,

Ali tu vareetu pieverties un saakt domaat ar galvu , jo peec skolas tavs darbs vareetu buut zemaakaa slaana ar visiem taviem 2vniekiem

Publiska iebiedēšana, cik dod par tādu? Man nav latviešu kanālu, bet es skatos pietiekami daudz krievijas kriminālziņas 2-5 gadi? biggrin.gif

Tiešām tas viss var beigties bēdīgie un abas puses nožēlos. Manuprāt, labākais variants ir aizlokot topiku un miers, jo reāli šitā ir bezsakarīga diršanas. Aceros kaut ko tāda veidā es dirsos, un protams tad man dēva vārnas? A kas tad dos moderātoriem vārnas, tādiem kā ali, neviens, tas tač savējais, es jau nerunāju par veci2k7, kāda jēga viņam dot, tad jau nebūs ar ko padirsties thumbsup.gif

P.S netērējat savu laiku un aizlokojiet topik

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...