Jump to content
GIGN Forum

macho


vecis2k7
 Share

Recommended Posts

Macho neesi nekad iedomaajies , kad tev kadreiz vareetu sanaakt arii kaadas problemas ar likumu skatototies ka juus ievaaciet ziedojumus un taisat unban par 10ls

diezgan interesanti buutu VID izskatiit juusu lapu, jo ne juus maksaajat kaadus nodoklus , diezgan interesants naudas pelniishanas veids jums sheit ir izveidots , es protams negribu iesaistiit shaaja visaa probleema kasparu jo man nekas nav pret vinju , bet nebuutu slikti redzeet ka tu vareetu parunaaties ar VID agentiem , kuri apjautaatos par taviem ienaakumiem no kontreetaa gigna =)

Bet protams cik saprotu tu man te gudri uzdirsii un aizklapeesi ciet topicu , jo taa tu pieraadi savu vareniibu saviem jaunajiem dibena urbinaatajiem kas gribees dabuut tiesiibas gignaa =) Man vienmer ir paticis tas ka tu dziive neko nevari pateikt, jo tev vienk ir bail no sekaam , bet peec protams maajas tu esi dienas varonis visaa gignaa =)

GO Macho

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Būšu godīgs. Dzīvē es neko negribu tev teikt, jo man ir nedaudz bail tevi nosist. Protams, būtu patīkami, bet man cietumā sēdēt negribās. Tā kā tev bija taisnība, man tik tiešām ir bail no sekām.

Lūdzu, lūdzu neej uz VID. VIDS mūs noraks sad.gif Davai sarunāsim izņēmuma gadījumu, šoreiz banu neņemšu nost. Arī ne pa 10ls. Is it a deal?

Link to comment
Share on other sites

Būšu godīgs. Dzīvē es neko negribu tev teikt, jo man ir nedaudz bail tevi nosist. Protams, būtu patīkami, bet man cietumā sēdēt negribās. Tā kā tev bija taisnība, man tik tiešām ir bail no sekām.

Lūdzu, lūdzu neej uz VID. VIDS mūs noraks sad.gif Davai sarunāsim izņēmuma gadījumu, šoreiz banu neņemšu nost. Arī ne pa 10ls. Is it a deal?

Statuutus izlasi macho =) tad runaa gudri

Link to comment
Share on other sites

blje es gandriiz apmiizos XD.gif

macho paturi kaadu laiku vala sito teemu wink.gif

a ja mes pastaastiitu , ka tu publicee citu cilveeku paroles ?

ko tad ? 4.gif

nee , tas i psc... VID! XD.gif

chali cik tev gadu 12 ? jo vairaak peec taviem gudrajiem tekstiem nevar dot

Link to comment
Share on other sites

Ak jā, aizmirsu arī kaut ko labu pateikt par tevi. Jauki, protams, ka tu atradi manas sliktās īpašības. Bet tagad pastāsti cik tas ir forši pēc 2 mēnešu pūliņiem beidzot ienirt worma dibenā, tad pieiet pie viņa datora un sasperties gign paroles. Tā tak dara īsti veči, pareizi? Es jau, protams, nestāvu šādam rangam līdzi.

Lai visi saprot kāds tu esi vecis, došu nelielu piemēru.

(00:39:55) (@Hivemind) bled es jau 3meneshus veemis neesu

(00:39:58) (@Hivemind) man jau atstoj

(00:40:03) (@Hivemind) vairaak nevaru pavemt

(00:40:07) (@Hivemind) piepishu muuli ka cuka

(00:40:09) (@Hivemind) taa lai saap

(00:40:12) (@Hivemind) bet izvemt nihuja nevar

Šeit, tu, atšķirībā no manis netēlo veci, bet pārstāsti reālu dzīves situāciju. Es vēlētos būt tāds kā tu (ja neskaita tavu degunu) user posted image

Link to comment
Share on other sites

Ak jā, aizmirsu arī kaut ko labu pateikt par tevi. Jauki, protams, ka tu atradi manas sliktās īpašības. Bet tagad pastāsti cik tas ir forši pēc 2 mēnešu pūliņiem beidzot ienirt worma dibenā, tad pieiet pie viņa datora un sasperties gign paroles. Tā tak dara īsti veči, pareizi? Es jau, protams, nestāvu šādam rangam līdzi.

Lai visi saprot kāds tu esi vecis, došu nelielu piemēru.

(00:39:55) (@Hivemind) bled es jau 3meneshus veemis neesu

(00:39:58) (@Hivemind) man jau atstoj

(00:40:03) (@Hivemind) vairaak nevaru pavemt

(00:40:07) (@Hivemind) piepishu muuli ka cuka

(00:40:09) (@Hivemind) taa lai saap

(00:40:12) (@Hivemind) bet izvemt nihuja nevar

Šeit, tu, atšķirībā no manis netēlo veci, bet pārstāsti reālu dzīves situāciju. Es vēlētos būt tāds kā tu (ja neskaita tavu degunu) user posted image

bet vai vinjas es lietoju nee ? cik zheel ne ? Protams tas biju es kas gign serveri gaja ar niku macho =)

Btw man ir notepad fails ar Pusi no gign parolem =) ceru ka saaksi mainiit kaut ko , es kasparam liidu dibenaa ? zheel gan ka vienmer pie vinja es nebiju tas kas vinju apbrinona

Forshi kad tu seedi #ancient chaana man prieks par to un logfiles rakaajies =)

Link to comment
Share on other sites

veci2k7, piedod, bet ar cenšanos izrādīt savu leksiku, tu iebrauci auzās. tu vispār zini, kas ir statūti? neatbildi, tas ir re(k)torisks jautājums.

p.s. manu aicinājumu neatbildēt lūdzu neuztver kā aicinājumu nepoustot šeit vispār. mani fascinē runāt ar moralpainiem un wannabe intelektuāļiem.

p.p.s. tavs draugs hivucijs pateiks, cik man gadu un kāds ir mans temperaments, lai tu droši zini, vai un cik daudz drīksti man braukt virsū un nenorauties kādreiz pa muti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

veci2k7, piedod, bet ar cenšanos izrādīt savu leksiku, tu iebrauci auzās. tu vispār zini, kas ir statūti? neatbildi, tas ir re(k)torisks jautājums.

p.s. manu aicinājumu neatbildēt lūdzu neuztver kā aicinājumu nepoustot šeit vispār. mani fascinē runāt ar moralpainiem un wannabe intelektuāļiem.

p.p.s. tavs draugs hivucijs pateiks, cik man gadu un kāds ir mans temperaments, lai tu droši zini, vai un cik daudz drīksti man braukt virsū un nenorauties kādreiz pa muti smile.gif

naac sit =) Vai labaak ej padiskutee taalak televiizija kaapec buutu matematikas eksaamens 12 klaseem japarliek =) Protams viss ir forshi , bet tas ka tu mani jau dali divas personas arii ir labi , un es noteikti neesu tas cilveeks kas zin tavu tempermentu , kuru tu glabaa dzili pasleeptu sevii

Link to comment
Share on other sites

bet vai vinjas es lietoju nee ? cik zheel ne ? Protams tas biju es kas gign serveri gaja ar niku macho =)

Btw man ir notepad fails ar Pusi no gign parolem =) ceru ka saaksi mainiit kaut ko , es kasparam liidu dibenaa ? zheel gan ka vienmer pie vinja es nebiju tas kas vinju apbrinona

Forshi kad tu seedi #ancient chaana man prieks par to un logfiles rakaajies =)

smile.gif ā nu tad jau viss ok. Es aiziešu uz dārglietu veikalu, sasperšos dimantus, bet nepārdošu. Iedošu čomam lai pārdod. Un būšu svētā nevainība.

Uz tālāko tekstu arī varbūt kaut ko atbildētu, ja saprastu, kas domāts. Es laikam ar savu interneta bravūru esmu saspiedis smadzenes un nesaprotu reāla džeka bazaru.

Link to comment
Share on other sites

no VID jautajumiem un atbildeem:

Gadījumā, ja fiziska persona saņem dāvinājumus (ziedojumus) no citām fiziskajām personām, tad šādas dāvinājuma summas fiziskās personas gada apliekamajā ienākumā neietver un ar iedzīvotāju ienākuma nodokli neapliek. Gada ienākumu deklarācijā fiziska persona norāda (deklarē) kopējo dāvinājumu summu, ko tā saņēmusi no citām fiziskajām personām taksācijas gada laikā, tikai tad, ja kopējā summa pārsniedz četrkāršotu taksācijas gadam noteikto neapliekamā minimuma apmēru (2007.gadā ? Ls 2400 (50 x 4 x 12)).

man prieks ka kaads ZIN likumus

Link to comment
Share on other sites

interesanti, ka ienaakot te ar sveshu niku un izliekoties par kaadu citu tu man piedeevee tevis daliishanu divaas personaas smile.gif

+ paldies, ka mani popularizē. jā, man ir principi un es tiešām nereti iestājos par tādām lietām kā godīgums. piedod, arī es šajā ziņā netieku Tev līdzi... *shjnuk* sad.gif

p.s. worm, tie tachu ir staatuuti nevis likumi... d000h!

Link to comment
Share on other sites

smile.gif ā nu tad jau viss ok. Es aiziešu uz dārglietu veikalu, sasperšos dimantus, bet nepārdošu. Iedošu čomam lai pārdod. Un būšu svētā nevainība.

Uz tālāko tekstu arī varbūt kaut ko atbildētu, ja saprastu, kas domāts. Es laikam ar savu interneta bravūru esmu saspiedis smadzenes un nesaprotu reāla džeka bazaru.

Nu un kaadas sankcijas tika izvirziitas taam citaam personaam ?? mm ?

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, tad nav nekādu pierādījumu, ka gign pelna naudu ar banu noņemšanām un regnicka pasūtīšanu. To dara labvēlīgi un tie 10ls skaitās kā dāvana, jo ja man tētis atsūta 10ls uz kontu par to, ka es viņam izdarīju kādu pakalpojumu ne mani, nedz arī manu tēti nevar iesūdzēt tiesā. Hivemind r0x. thumbsup.gif

p.s. paldies par kanāla reklāmu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

no VID jautajumiem un atbildeem:

man prieks ka kaads ZIN likumus

Pag tas ir mans niks ko es lietoju gign foruma , vinjs ir svess ? Interesanti

Zheel bet tie kas godiigi kartoja , vinjiem arii bija japarliek eksaamens =) un piem cilveeki kas nevar nolikt ieskaiti un nopeerk atbildes ir pietiekami gudri lai savu turpmaako dziive nesaistiitu ne ar fizmatu fakuultaati vai ari zviedru augstkolu kur ir smagi jaamaacaas

Link to comment
Share on other sites

h!vuci, ja tu zinātu, kas notiek, kad izpauž valsts noslēpumu, tad atrastu dažas analoģijas tevis izraisītajā precedentā (hi hi, mana leksika).

redzi, mūsu valsts STATŪTOS ( laugh.gif ) rakstīts, ka (priekš tevis vienkāršoju) pie kriminālas atbildības saucams tikai tas, kas vainīgs pie sākotnējā noslēpuma izpaušanas, nevis pārējie šīs ķēdītes posmi. kaut kādu līdzību saskati, vai arī smadzenes jau nodzertas, tērējot katru nedēļas nogali pa 80ls essītī? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, tad nav nekādu pierādījumu, ka gign pelna naudu ar banu noņemšanām un regnicka pasūtīšanu. To dara labvēlīgi un tie 10ls skaitās kā dāvana, jo ja man tētis atsūta 10ls uz kontu par to, ka es viņam izdarīju kādu pakalpojumu ne mani, nedz arī manu tēti nevar iesūdzēt tiesā. Hivemind r0x. thumbsup.gif

p.s. paldies par kanāla reklāmu smile.gif

Ziedojot gign , tas ir diezgan nodraazta fraaze =) Vareetu teikt maksaajot gign 10ls tu dabon pretii pakalpojumu kas saucaas registreeta nika ieguushana

Tu maksaa par pakalpojumu - tagad atver ekonomikas graamatu un izlasi kaa to sauc

Link to comment
Share on other sites

Nu un kaadas sankcijas tika izvirziitas taam citaam personaam ?? mm ?

Ja tu neievēroji, tad viņi tika nobanoti. Pret dareku man sen nekāda naida nav, nekad arī īsti nav bijis un blody es vienkārši nesaprotu. Par tevi labāk neizteikšos.

Link to comment
Share on other sites

h!vuci, ja tu zinātu, kas notiek, kad izpauž valsts noslēpumu, tad atrastu dažas analoģijas tevis izraisītajā precedentā (hi hi, mana leksika).

redzi, mūsu valsts STATŪTOS ( laugh.gif ) rakstīts, ka (priekš tevis vienkāršoju) pie kriminālas atbildības saucams tikai tas, kas vainīgs pie sākotnējā noslēpuma izpaušanas, nevis pārējie šīs ķēdītes posmi. kaut kādu līdzību saskati, vai arī smadzenes jau nodzertas, tērējot katru nedēļas nogali pa 80ls essītī? smile.gif

tur tev nav nekaadas daljas ka es teereju naudu =) piedo zheel ka tu nevari to atlauties

Link to comment
Share on other sites

Ja tu neievēroji, tad viņi tika nobanoti. Pret dareku man sen nekāda naida nav, nekad arī īsti nav bijis un blody es vienkārši nesaprotu. Par tevi labāk neizteikšos.

kaada sakaara tu jauc blody tur iekshaa kaut vinjs tur pat nav piedaliijies =) man patiik ka tu saac arii apvainot cilveekus kuriem nav nekaada sakara ar tavas paroles izmantoshanu =)

Link to comment
Share on other sites

jaa, žēl gan, ka es nevaru atļauties tā šķiest savu vecāku naudu vai arī to naudu, ko es nozogu narvesenam pārdodot nelegāli piesavinātus produktus... sad.gif

tikai zheel ka pusei gigna no taa bija labums =) Tas ka esu taa dariijis man priecee , vismaz stulbu prieksnieciibu var vest pie samanjas

Link to comment
Share on other sites

tikai zheel ka pusei gigna no taa bija labums =) Tas ka esu taa dariijis man priecee , vismaz stulbu prieksnieciibu var vest pie samanjas

čalis salīdzinoši veikli izvairās smile.gif

blody kāpēc jaucu iekšā? O, piedod man, ja vari, jūs tur 3 vislaik tusējat un es kā ĻAUNAIS ar ĻAUNU nodomu iejaucu tur blody iekšā. Cik neizsakāmi ļauni.

Link to comment
Share on other sites

čalis salīdzinoši veikli izvairās smile.gif

blody kāpēc jaucu iekšā? O, piedod man, ja vari, jūs tur 3 vislaik tusējat un es kā ĻAUNAIS ar ĻAUNU nodomu iejaucu tur blody iekšā. Cik neizsakāmi ļauni.

vinjs kaut bija lietas tuvuma kad tika tava parole atklaataa ?? NEEE vinjs bija maajas un slimoja!

Link to comment
Share on other sites

Ziedojot gign , tas ir diezgan nodraazta fraaze =) Vareetu teikt maksaajot gign 10ls tu dabon pretii pakalpojumu kas saucaas registreeta nika ieguushana

Tu maksaa par pakalpojumu - tagad atver ekonomikas graamatu un izlasi kaa to sauc

nodraazta varbut ir tava mamma... (vienmer esmu gribejis to pateikt)

pakalpojums kljuust par pakalpojumu tad, kad ir saistiiba pret klientu... gigna gadijumaa neviens nesola registretu niku par 10ls...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...