Jump to content
GIGN Forum

Cik Jums Ir HDD?


eXt
 Share

Cik jums ir HDD(atmiņas cietais disks) ????  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to cash . chaks vienmeer ir un buus stiliigs , taapeec ar vinsh apkaart . nerubii . ne !

divi pipars

NĒ, tas nav stilīgi. ja 1 vai 2 ir, tad vēl ir ok. bet ja vairāk, tad lame.

  Labots wink.gif

žel, ka jau nobalsoju.. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

LOL. un tur saglabās tikai word failus.. kā muterītes darbā, cietais 120, bet aizņemti 10 GB pa 2 gadiem.

saki ko gribi bet preksh word dokumentiem tas ir daudz 4.gifD

btw visi tak vareeja njemt 2. atbildes variantu( protams ne tie, kam mazaak par 40 sad.gif )

Link to comment
Share on other sites

LOL. un tur saglabās tikai word failus.. kā muterītes darbā, cietais 120, bet aizņemti 10 GB pa 2 gadiem.

nē tas kompis tiek izmantots programmēšanai un pēc visām ziņām ir jaudīgākais latvijā.

60 duālie procesori,

4GB rams uz katru procesouru

4,4TB cietnis

Link to comment
Share on other sites

nē tas kompis tiek izmantots programmēšanai un pēc visām ziņām ir jaudīgākais latvijā.

60 duālie procesori,

4GB rams uz katru procesouru

4,4TB cietnis

Pirms di** pietupies wink.gif

Man ir 80+250 + portativajā 80

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

nē tas kompis tiek izmantots programmēšanai un pēc visām ziņām ir jaudīgākais latvijā.

60 duālie procesori,

4GB rams uz katru procesouru

4,4TB cietnis

Jeega no 4GB rama, ja video vispaar neesi minejis biggrin.gif Gan jau kaads apgraiziitais radeons tiem kompjiem ir pieshkjirts, par ko es nebriiniitos...un nah vispaar programmeeshanai vajadziigi 4gb rama?! biggrin.gif Saprastu veel, ja taa buutu kaada dizaina skola, jeb kaads video meikoshanas pulcinjsh, bet programmeetaajiem pilniigi pietiek ar 1 gb un tas jau ir pa daudz.

PS. 1,64 TB wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Jeega no 4GB rama, ja video vispaar neesi minejis biggrin.gif Gan jau kaads apgraiziitais radeons tiem kompjiem ir pieshkjirts, par ko es nebriiniitos...un nah vispaar programmeeshanai vajadziigi 4gb rama?! biggrin.gif Saprastu veel, ja taa buutu kaada dizaina skola, jeb kaads video meikoshanas pulcinjsh, bet programmeetaajiem pilniigi pietiek ar 1 gb un tas jau ir pa daudz.

PS. 1,64 TB wink.gif

1,64 TB fist.gif

Tu tur NASA failus glaba uz PC new_shocked.gif

Link to comment
Share on other sites

nē tas kompis tiek izmantots programmēšanai un pēc visām ziņām ir jaudīgākais latvijā.

60 duālie procesori,

4GB rams uz katru procesouru

4,4TB cietnis

ventspils augstskolā tas ir, lai varētu veikt milzīga apjoma skaitļojumus, pašlaik tiek domāts izstrādāt tulkošanas iekārtu, kas varētu pārtulkot runāto tekstu.

Link to comment
Share on other sites

A prieksh kam Jums vairaak kaa 80 gb vajadziigs , glabaa nenormaali svariigas filmas , speeles , fotkas , ne ! Da njem un novelc veelreiz . !

vecajam kroko, kurš te gan vairs neko neraksta ar 1TB būtu pietiekami, viņam tāda darba specifika.

a vote debīli uztaisīta. mani kopējie 560gb ietilpst kategorijā "vairāk par 70".

Link to comment
Share on other sites

ventspils augstskolā tas ir, lai varētu veikt milzīga apjoma skaitļojumus, pašlaik tiek domāts izstrādāt tulkošanas iekārtu, kas varētu pārtulkot runāto tekstu.

Mhhh..un tad, interesanti, kāds PSU Jums tur ir?

Link to comment
Share on other sites

man pagaidaam ir tikai 600GB+250 SATA, kuru veel neesmu piesleedzis. un man tie 600 GB praktiski visi ir pilni. man varbuut pietiktu ar kaadiem 2TB, lai man vinji nekad iisti nebuutu pilni. pashlaik ir krietni par maz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...