Jump to content
GIGN Forum

Absy`s First One


esc
 Share

Recommended Posts

Tad nu taa - nesen izdomaaju kad gribeetos izveidot cs muuviku , nu to kko esmu

izveidojis, effektus neliku , muviks loti iss :( , pamata vis uz fragiem , kaut arii tie nav nekaadi diezhie! Nedomaaju ka es velkadreiz kautko taadu meiokoshu - really biģ 4akars , bet kas iesaakts tas japabeidz!

tad nu velc nost un ieveertee :thumbsup:!

iznjeemu linku pietiks mani apkaunot! XD, jūs tak zināt es varu labāk

Edited by esc
Link to comment
Share on other sites

Alniski failu esi pievienojis prieksh downloada , never valjaa . salabo .

a taa moviks - uz urraaa .

Es nesaprotu ko tev never valaa? man viss oaky! paskaidro siikaak - ko tieshi tev raada! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

p.s. nemīz laugh.giflaugh.giflaugh.gif

es nesaprotu, kur cilvēki aizguvuši ideju ka 1-2 fragi skaitās kruta smile.gif man liekas kad es sāku taisīt mūvijus pirms kaut kādiem 3-4 gadiem man vajadzēja kādu -4 vismaz lai tas būtu kaut kas interesants smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Te nu ir jaapiekriit un jaasaka ka 1 st muuvija , Ali aprakstiits sindroms ir saacis izplatiities .

Ir reizes kad ieliekot 1 fragu tiek attainots kas iipash , kaa piemeeram - super sienu caur-streli , leecien-kritien-killi un taadaas citas netik biezhi sastopamas cs lietas . ne !

Edited by Mr.Pipars
Link to comment
Share on other sites

Te nu ir jaapiekriit un jaasaka ka 1 st muuvija , Ali aprakstiits sindroms ir saacis izplatiities .

Ir reizes kad ieliekot 1 fragu tiek attainots kas iipash , kaa piemeeram - super sienu caur-streli , leecien-kritien-killi un taadaas citas netik biezhi sastopamas cs lietas . ne !

tur ir jābūt kaut kam nenormāli īpašam lai būtu 1 frags kruts. tik īpašam, ka nūbiņiem, kas taisa šādas filmiņas tādi kadri negadās.

Link to comment
Share on other sites

da lab dzeki es esmu sapratis, un pareizi vien alii teica XD

sacereejos par daudz tas mayb taapeec, ka centos, bet paaraak siiks vel esmu.

to nuubinsh gan vareetu atbildeet, protams, ja tu domaa kaa cs movie maikeris XD

taada gadijumaaa es saprot, dziive ahhujienais krutais

Edited by esc
Link to comment
Share on other sites

Ble , es te vnk reecu apstijos failu sadalaa atradu :

[GIGN] RePeR

Mūsu jaunuzņemtais klana biedrs [GIGN] RePeR aplaimo mūs ar kārtējo savu šedevru. Šoreiz viņa ierocim ir parādījies pat atsitiens un mūvijs kopumā vispār ir viens no labākajiem kādus esmu redzējis. ( laugh.gif tu laikam joko?)

P.S shajaa "shedervaa" jau ir vnk super fragi , vairaak kaa divus fragus vienaa reziee es kkaa neredzeeju un tie pashi , peec manaam domaaam , ne ar ko neatschiras no maniem fragiem! kr4 nav komentaaaru... dry.gif

Tev nav ienaacis praataa ka tas ir viens liels prikols?

Link to comment
Share on other sites

Ble , es? te? vnk? reecu? apstijos? failu? sadalaa atradu :

? [GIGN] RePeR

Mūsu jaunuzņemtais klana biedrs [GIGN] RePeR aplaimo mūs ar kārtējo savu šedevru. Šoreiz viņa ierocim ir parādījies pat atsitiens un mūvijs kopumā vispār ir viens no labākajiem kādus esmu redzējis. (?  laugh.gif tu laikam joko?)

P.S?  shajaa? "shedervaa" jau? ir? vnk? super? fragi? , vairaak? kaa? divus fragus vienaa reziee? es kkaa? neredzeeju? un? tie? pashi? , peec manaam? domaaam ,? ne? ar? ko? neatschiras? no maniem fragiem!? kr4? nav? komentaaaru...? dry.gif

LOL!!! shito varetu likt pie dienas texta! Tu tiesham esi tik stulbs, ka nesaproti ka reper muvijs bija ielikts kaa apsmieshanas objekts? violent1.gifsmiliez.de_2469.gif

A Tavs muvijs vienkarshi SMIRD

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Ey YO MA MEEEEN, Whatz up DOOG.

This beats are pimping me out meeeen.

YEAHYY

Bļeģ viens no nožēlojamākajiem pirmajiem movijiem. Rodas iespaids, ka autors nevienu cs moviju nav redzējis. mūzika cs movijam "atbilstoša". 2 kill bija skatāmi.. kvalitāte.... MMMMMMM KUBIKI RULLLLLĒĒĒĒĒ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...