Jump to content
GIGN Forum

Tiem, Kam Pazudushas Tiesibas


worm
 Share

Recommended Posts

Luugums tiem adminiem, kam mistiski pazudushas kaut kadas tiesibas pedejas nedeljas laikaa, ieposteet shajaa topikaa kaadas tieshi ir pazudushas! Bija gljuki ar datubaazi, tapec arii kaut kas nopisaas ar tiesibaam...

macho: Vispār visi kam ar reg nikiem ir problēmas arī te varētu pieteikties un nosaukt aptuveno laiku, kad viņi tika regoti

p.s.

ak jā, ja kāds pieteiksies uz to, kas viņam nebija, tad varu piedāvāt banu uz mēnesi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kad nesen gaaju ar [GSG-9] iekshaa nezkapec paradijas ka klanmasteris nav devis tiesibas lai speletu ar to klanu.

vai tad jau ir uztaisits kaut kada lieta kur tikai noteikti memberi var spelet?nu lai klana nebutu 100000 memberi.bija tachu tada ideja.tikai itka neko neatradu nedz foruma nedz jaunumos vai nu ari vienkarshi neiet vairak??? klans regjistrets pirms apmeram 2-3 gadiem?

Link to comment
Share on other sites

macbo, worm! man vispār setinfo uz niku nestrādā! Un kad veidots pateikt īsti nevaru... kādus gadus 2-3 atpakaļ. smile.gif

Vēl bija topiks, kur ieteica pamēģināt to pw, kas ir uz weba, bet tas arī nepalīdzēja!

Edited by L-BeasT
Link to comment
Share on other sites

tie, kas reporteja errorus par nikiem/tiesibaam, tika safikseti

klani pagaidam veljoprojam neiet

tomer ar dazhiem bija problemas, tapec ludzu kontakteties ar mani privati sekojoshos lietotajus:

1. l-beast, niks ir regots, parolei jabut kaa webaa, ja nesanaak, pmsg man

2. CorSeD, niks joprojam ir regots, neredzu kur ir probleema

3. Kronos, tev nav bijis slots, bet gan ziedotaja status... ja nepiekriti tam, pmsg man, izskatisim tavu saapi

4. Lil_Nigga*, niks ir regots un parole taada, kaada ir webaa, ja neiet, pmsg man

p.s.

ja citiem joprojam kaut kas neiet, ludzu rakstat tepat savu saapi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...