Jump to content
GIGN Forum

War Of The Worlds


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

Ridzinieki neiet peldeties, ja udens temperatura ir zemaka, ka vinu iemilotaja peld/makskervieta daugava - blakus pilsetas galvenajai kanalizacijas trubai.

Ridzinieki simbolize savu vienotibu stavot 30 minusu rindas veikalos - vini cer izeveidot baltijas celju!

Ridzinieki tik loti tic Dievam un bankai, ka stajas 40 gadu garas kreditsaistibas, lai tikai iegutu paris kvm platibu tuvak Dievam - atkal simbolize Ridzinieku vienotibu!

Vieniga reize dzive, kad Ridzinieks redz sauli, ir solarija!

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paldies naziic par izraadiito uztraukumu par manu svaru , varu tevi nomierinaat , jo bomaars ar neesmu , jo ilgas stundas pavadu nodarbinot liepaijniekus savaa shahtaa , kas ienes pasakainus liidzekljus , (runa iet par sudraba atradneem) . Kaa rezultaataa esmu uzceelis villu juuras krastaa, domaaju ka tev atverot dziivoklja virtuves logu shaads skats nepaveras , turpinot zinaams ka taa arii riidzinieki aiziesiet muuzhiibaa neko jauku dziivee neredzeejushi . Grauzhiet skaabu betonu .

user posted image

tak noplees airlines reklaamu kas tev aiz loga !!!

Link to comment
Share on other sites

hahaha, PWNED XD.gif

Nabaga liepājniekiem nav pie kā piesieties dry.gif , vienīgais ir Mcdonnalds un piesārņotais Rīgas gaiss.

& vinji vel varetu meginat pie korkjiem piesieties... redz, es pat jums palidzu!

bet visuma imho ridziniekiem sanak labak tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Nav tik traki, bet jaa- laukus vieglak nodirst, ka pilsetu.

nu - ja grib normalu apdirsanas planu izdomat, tad prosta jasaraksta viss, kas pilseta suuka salidzinot ar laukiem un japataisa tas par joku.

urlas, sastregumi, smirdigs (piepirsts) gaiss, nenormalas rindas veikalos, debili cilveki (nelaimigi), netiriba, vienaldziba, stulba dzives uztvere... wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Reiz kad biju Riigaa, baigi gribeejaas pachuraat/pamiist. Sagadiijaas kad biju laikam Origo (aizmirsu vai bija Origo vai kas cits, atceros ka tur bija BAIGI piesmeekjeets gaiss) peec "Kariibu juuras Piraati" filmas noskatiishanaas. Nu tad aizgaaju uz maksas toleti, samaksaaju un gaaju pachuraat/pamiist pie pisuaara (ahhh laugh.gif kaa man patiik vaards pisuaars) NU dariiju savas dariishanas pie pisuaara (ahhh laugh.gif ) un ienaaca iekshaa gaada veca omiite a.k.a. apkopeeja un saaka slauciit griidu, kameer es un veel viens pavecaaks viirietis churaa/miizh. Nezinu kaa jums "pilseetniekiem", bet man "lauciniekam" liekas ljoti jociigi, kad es kaartoju savas dariishanas pie pisuaara (ahhahhah tik forsh vaards laugh.gif ) un kaada veca kundziite man aiz muguras slauka griidu.

Link to comment
Share on other sites

a nav jums zb ar kaajaam no Liepaajas uz Riigu valjiit? Neesmu dzirdeejis, ka uz laukiem ietu kaads sabiedriskais.

Cik esmudzirdeejis, tad vilciens liepaaja - riiga esot apriikots ar smeekjeetavu, normaalu WC un pat diviem plazmas teljukiem! smile.gif

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Ridzinieki neiet peldeties, ja udens temperatura ir zemaka, ka vinu iemilotaja peld/makskervieta daugava - blakus pilsetas galvenajai kanalizacijas trubai.

Ridzinieki simbolize savu vienotibu stavot 30 minusu rindas veikalos - vini cer izeveidot baltijas celju!

Ridzinieki tik loti tic Dievam un bankai, ka stajas 40 gadu garas kreditsaistibas, lai tikai iegutu paris kvm platibu tuvak Dievam - atkal simbolize Ridzinieku vienotibu!

Vieniga reize dzive, kad Ridzinieks redz sauli, ir solarija!

Beefy

Vo to es saprotu Ridzinieks pats sev noliek biggrin.gif

Vai arii mums ir kaads apslepts Liepajnieks...?

Link to comment
Share on other sites

Kas tas par sviestu! Galiigi garaam par to atpuushanos(atvaljinaajumu) utt!

Esmu bijis visaadaas Latvijas vietaas un zinu daudzas vietas iznjemot Riigu.

Naw reaali apmaldiities Latvijaa uz vairaakaam dienaam!

Menti Riigaa ir vairaak, lai bomzhi nezagtu elektriibu un vadus atshkiriibaa no Liepaajas.

Chuwi, lai tos jokus saprastu ir jaapabeidz kaada no Riigas vidusskolaam.

Link to comment
Share on other sites

Inc. arī noteikti domāja centrālo staciju, jo tikai tur ir jāmaksā.

Starpcitu, pavisam godīgi, kas man Rīgā visvairāk nepatīk, tie ir tie sabraukušie laucinieki, kurus es parasti saucu par LAUĶIEM. Un veikalos nav nemaz tik garas rindas. Un ja ir, tad tas nozīmē, ka kāds lauķis ir saņēmis darbā pāris peso un brauc uz Rīgu iepirkties!1!!!!1 Un tagad pasakiet, kāpēc tie lauķi brauc uz Rīgu, ja viņiem viņa tik ļoti nepatīk? Ne tikai lai iepirktos, bet arī lai vienreiz gadā sarīkotu ģimenes dienu un aizietu kopīgi uz KINO (Un tad vēl FC pie kases jautāt - kur ir tas monitors? Kuras vietiņas ir brīvas? Sarkanās? Kuras mūsējās? Utt.), Putnu balles koncertu (ierodoties vakarkleitās un uzvalkos) vai cirku (arī vakartērpos). Iesaku uzmanīties un censties izvairīties (viņus nav grūti atpazīt - vismaz man jau ir ietrennēta acs). Lai arī dažās vietās Rīgā tas ir gandrīz neiespējami (13. Janvāra ielā, precīzāk Forum Cinemas, Stockmann un Origo tuvumā. Ā, un autoostā arī.).

Lol, tikko atcerējos vienu nesenu atgadījumu (pagājušajā vasarā) Cēsīs (starpcitu tas bij pilsētsvētkos). Stāvējām veikalā lai nopirktu kaut ko dzeramu.. Gaidam rindā. Skatos uz blakus kasi. Tur tāda maza meitenīte atskrien pie tēta un atnes FANTASTIKU un saka tētim: "Nevajadzēja mani sūtīt, es jau nevarēju izvēlēties!" Haha, tā norēcos smile.gif.

p.s tas bij paliels mego smile.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Inc. arī noteikti domāja centrālo staciju, jo tikai tur ir jāmaksā.

Starpcitu, pavisam godīgi, kas man Rīgā visvairāk nepatīk, tie ir tie sabraukušie laucinieki, kurus es parasti saucu par LAUĶIEM. Un veikalos nav nemaz tik garas rindas. Un ja ir, tad tas nozīmē, ka kāds lauķis ir saņēmis darbā pāris peso un brauc uz Rīgu iepirkties!1!!!!1 Un tagad pasakiet, kāpēc tie lauķi brauc uz Rīgu, ja viņiem viņa tik ļoti nepatīk? Ne tikai lai iepirktos, bet arī lai vienreiz gadā sarīkotu ģimenes dienu un aizietu kopīgi uz KINO (Un tad vēl FC pie kases jautāt - kur ir tas monitors? Kuras vietiņas ir brīvas? Sarkanās? Kuras mūsējās? Utt.), Putnu balles koncertu (ierodoties vakarkleitās un uzvalkos) vai cirku (arī vakartērpos). Iesaku uzmanīties un censties izvairīties (viņus nav grūti atpazīt - vismaz man jau ir ietrennēta acs). Lai arī dažās vietās Rīgā tas ir gandrīz neiespējami (13. Janvāra ielā, precīzāk Forum Cinemas, Stockmann un Origo tuvumā. Ā, un autoostā arī.).

Lol, tikko atcerējos vienu nesenu atgadījumu (pagājušajā vasarā) Cēsīs (starpcitu tas bij pilsētsvētkos). Stāvējām veikalā lai nopirktu kaut ko dzeramu.. Gaidam rindā. Skatos uz blakus kasi. Tur tāda maza meitenīte atskrien pie tēta un atnes FANTASTIKU un saka tētim: "Nevajadzēja mani sūtīt, es jau nevarēju izvēlēties!" Haha, tā norēcos smile.gif.

p.s tas bij paliels mego smile.gif

asprāte.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...