Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

biggrin.gif Ko lai saka, par tevi Pain - kaartejais, es nevienam matus neesmu dzinis, olas neesmu griezis(tas ir slimi, pat iedomaties to)... Par ko es varu atvainoties, kad man majaa bija tikai permanent flomiishi devil.gif

Un ko lai saka, tevi es neaiztiku, jo jutu, kad saaksies naudeshana... Starpcitu es parasti pats palii arii visus apzimeeju, nevis skaidraa, shoreiz tas bija izneemums, jo mana majaa viss notika, ja gribi mani aprakt kapaa droshi, bet mans maaklsas darbs ir tikai gludeklis!!!

Un lai es neizklausiitos bet kaut kaa baigaa dzeka, atvainoshos gludeklim - piedod, kad tevi izkraasoju sad.gif

Un vispaar diskusijai talaak nav jeegas, jo labi zinaam , kad es palikshu pie sava tapat kaa tu pie sava new_silly.gif

p.s. ja dzer tad dzer, un rekinaas, kad palii var veceni izvaleet... palii var apreceties, pazaudeet pokeraa visu naudu, vai arii tikt apkraasotam, vnk bet patiesiba thumbsup.gif

Peace.

Link to comment
Share on other sites

Freelancer - man liekas, macho doma bija DZILAAKA! smile.gif varbut! Bet varbut ari ne... bet vinam parasti ir dzilaakas domas! wink.gif

Kas attiecas uz video, tad tu sis tas varetu pietrukt, jo es beigam uzmaciju pa virsu no rita actionu ar jimbygy! smile.gif

Un ja - video var dabut! Pagaidam nesaspiests vins sver 10GB hmmm

Beefy

PS WOLFBLADE - PLIIZ PM man vai iemet savu tel nr vai ka! PARADS NAV BRALIS UZ JAUNO GADU! sad.gif

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Piekriitu doktoram. Kopsh redzeeju kaa ar denju izriikojaas... apsoliju sev, ka uz gign tusiem vairs iipashi nebraukshu smile.gif

Negribas seedeet autobussa 3h ar apziimeetu seju smile.gif

Tu jau ari nemaz ipasi negaji uz GIGN tusu... sad.gif Varbut delj tevis ari tos nabadzinus nozimeja sita, jo - tu tak zini, kas ir taurina efekts, vai ne? wink.gif

Un vispar, ja es piedalisos ari nakama gign tusa organizesana, tad apsolu, ka tuss bus daudz savadaks. Man isti nepatik, ka galvenais uzsvars tiek likts uz nodzersanos. Ir ari daudzi citi lieliski veidi, ka izklaideties!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Tu jau ari nemaz ipasi negaji uz GIGN tusu... sad.gif Varbut delj tevis ari tos nabadzinus nozimeja sita, jo - tu tak zini, kas ir taurina efekts, vai ne? wink.gif

Un vispar, ja es piedalisos ari nakama gign tusa organizesana, tad apsolu, ka tuss bus daudz savadaks. Man isti nepatik, ka galvenais uzsvars tiek likts uz nodzersanos. Ir ari daudzi citi lieliski veidi, ka izklaideties!

Beefy

Labāks veids ir nodzerties vēl vairāk... 4 real

Link to comment
Share on other sites

a, kursh teica peec paaris? Vasaraa uz tusu aizbraucu ar domu iepaziit jaunus cilveekus un 3dienas normaali noriities smile.gif

peec paaris vai peec daudz, bet kkad jau atluuziisi smile.gif

man ar peec paaris glaazeem nesanaaca nu lab nebija arii iipasha veelme bet mees ar beefi iztureejaam liidz 11iem (es) smile.gif izguleejos un maucu taalaak next nakti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man ar peec paaris glaazeem nesanaaca nu lab nebija arii iipasha veelme bet mees ar beefi iztureejaam liidz 11iem (es) smile.gif izguleejos un maucu taalaak next nakti smile.gif

HE he! smile.gif JA tAs bija labais! biggrin.gif Braucu majas ka citplanetietis - likas - tulin menti panems vai ari notrieksu kadu cilveku... omfg tas ir tik slikti.. sad.gif

Bet kad 2h biju pacucejis un iedzeru energy drinkyjy - je je atkal vareja tuset (tipa)

Bet nu nemiizat - nakamais GIGN tuss buus vispaar outstanding! Un apmalet ar kechupu reali stiligi, ja ta padoma un nedoma bar drebem - tipa pwned! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Lai netiktu tapt apzimetam ir jaizdara 1 pavisam vnk lieta, officiali japazinjo - mani neaiztikt, un vot tad ja vel tevi aiztiek, tad jau tas ir stulbi, a ja pats aplejaas un atluust zinju nedevis, nu tad, jacer uz savu kolegu solidaritaati, protams pagaidaam taa nav paraak stipra, bet ar laiku varetu pastiprinaat biggrin.gif

Runajot par nakamo party, pasakums kurs nav balstiits uz dzershanu... Hmmm... taadi pasakumu, ja nemaldos notiek ik pa laikam chilli picaa, a shaadi pasaakumi, kuri notiek 1-2 reiz gada, laikam ir vajadziigi lai varetu riktiigi iztrakoties, iepazities ar cilvekiem un veel kaadu grakjiiti iemaukt, un es apsolu, kad nakamreiz nevienu neaiztikshu smile.gif

Beefy ja runajam par to, kad tev nepatika, kad pasakums balstiits un nodzershanos.... Tu ja nemaldos biji lielakais piedzirditaajs un staigaaji apkaart un meginaji visiem iebarot kokteili, kurs 80 % bija alkahols biggrin.gif Mani tu meginaji piedzirdiit kaadas 5 reizes 4.gif

Un lai arii ko izdomaa dariit, speleet domino, richu rachu vai monopolu tapat visi vairaak vai mazaak gribees iedzert un tapat kaads atluziis palii, vnk bet patiesiba thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Vispār ja tā padomā, tad tā nav tiešām slikta ideja - uztaisīt pasākumu, kur galvenais nav nodzerties - jo, kad ir gign vasaras pasākums, tad tur jau vienu veselu dienu sanāk pavadīt - tur visu laiku grūti būt absolūtā pālī (kas gan jāsaka man pagājšgad izdevās).

Nu jā, bet tad jāizdomā kaut kāds aktīvais pasākums pēc kura vakarā var piedzerties smile.gif

un benčik - tici man, nevienam nepatīk, ka viņu apzīmē ar kaut kādu permanento marķeri.

Link to comment
Share on other sites

Vispār ja tā padomā, tad tā nav tiešām slikta ideja - uztaisīt pasākumu, kur galvenais nav nodzerties - jo, kad ir gign vasaras pasākums, tad tur jau vienu veselu dienu sanāk pavadīt - tur visu laiku grūti būt absolūtā pālī (kas gan jāsaka man pagājšgad izdevās).

Nu jā, bet tad jāizdomā kaut kāds aktīvais pasākums pēc kura vakarā var piedzerties smile.gif

un benčik - tici man, nevienam nepatīk, ka viņu apzīmē ar kaut kādu permanento marķeri.

Daa protams, kad nepatiik, es pat neemsu izteicis taadu ideju, kad varetu patikt, vnk peec tam pashi var par sevi pasmieties, ja maak....

Protams bija cilveki, kurus nevajadzeja aiztikt, fuji, jimmy, okey tas nebija smuki, nu varbuut arii pain, bet gar vinju man maz sakara biggrin.gif

Denja piem veel nakamajaa diena priecajaas, kad saprata, kad uz muguras arii viss gign parakstiijies biggrin.gif

Parejiem nekaadas lielaas pretenzijas nebija, viss tika nomazgaats, un tusejaas talaak, neveiksmiigs gajiens bija arii tikai permanent flomishi, nez gludinatajs it kaa dabuuja nost normali, neiznu ar ko tur Jimmy tika krasots, kad maita tik ilgi turejaas biggrin.gif Un arii ja nemaldos Jimmy pats pasmaidija, un veel palidzeja citus uzkrasot thumbsup.gif

taapeec domaju, kad nav ko saspringt, visi dziivi, un visiem olas savaas vietas, vnk kopistiski sarunajam, kad gign tusos ar krasoshanas darbiem nenodarbosimies, ja arii kaadam pa paalim gribesies, tad tikai ar parastajiem tirguu noperkamajiem flomishiem biggrin.gif

p.s. Mans nick nav Benchik ar miksto, bet Bencik smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Nu tas, ka apraksta ar flomīšiem, kuras var ātri dabūt nost, ir pohuj un jautri. (manā gadijumā).

Bet, ja tev spiež kečupu ausī vai putas matos, tas jau ir par traku un trulu! Jums ta smieklīgi, bet iedomājaties sevi tā cilvēka vietā. Ausīs vispār nedrīkst neko bērt, liet vai spiest.. huh.gif

Nākamo tusu jārīko pie kāda kalna. Pa dienu visi nokrušī pa kalnu, un tad vakarā pielejas naughty.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu tas, ka apraksta ar flomīšiem, kuras var ātri dabūt nost, ir pohuj un jautri. (manā gadijumā).

Bet, ja tev spiež kečupu ausī vai putas matos, tas jau ir par traku un trulu! Jums ta smieklīgi, bet iedomājaties sevi tā cilvēka vietā. Ausīs vispār nedrīkst neko bērt, liet vai spiest.. huh.gif

Nākamo tusu jārīko pie kāda kalna. Pa dienu visi nokrušī pa kalnu, un tad vakarā pielejas naughty.gifthumbsup.gif

Vo vo shitaa ideja arii man patiik, ir iespeejas kalnos pa nakti palikt, kaut vai milzkalnee esmu palicis, protams par to japikjo, autobusu arii man nav problemas dabuut:)

Sapikjo visi par celju busam, vai arii, var visi ar privatajaam maukt, labaak, gan es domaju ar busu smile.gif Un uz vietas panemam inventaaru, ja vajag, protams pirms tam var visu sazvaniit un jau pieteikt noteiktu daudzumu, pagajusho gad pashi shitaadus izbraukumus uz cilvekiem 40 taisijaam biggrin.gif

Par to kechupu ausii, tas gan nebija forshi...

Link to comment
Share on other sites

Vo vo shitaa ideja arii man patiik, ir iespeejas kalnos pa nakti palikt, kaut vai milzkalnee esmu palicis, protams par to japikjo, autobusu arii man nav problemas dabuut:)

Sapikjo visi par celju busam, vai arii, var visi ar privatajaam maukt, labaak, gan es domaju ar busu smile.gif Un uz vietas panemam inventaaru, ja vajag, protams pirms tam var visu sazvaniit un jau pieteikt noteiktu daudzumu, pagajusho gad pashi shitaadus izbraukumus uz cilvekiem 40 taisijaam biggrin.gif

Par to kechupu ausii, tas gan nebija forshi...

OH! smile.gif GIGN tusins Alpos buutu vienkaarshi SUUUPEEEER! smile.gifwink.giftongue.gif

BEt te man ienaca drusku mulkigaka un dargaka ideja prata (nu ne dargaka par alpiem gan) - how about akvaparks? Un tusina merkjis - meginat nosliikt!

Vispar man tik loti iepatikas tuseties, ka esmu jau gatavs tulin taisit vel un vel un vel tusinus un je je jeee cool2.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

jā par tiem flomīšiem tā šaizīgi sanāca. ja es būtu zinājis ka tie ir permanent marķieri, tad visdrīzāk arī būtu iebildis gan kad spite man krāsoja kaklu, gan pārējos body art treniņos. Es tiešām nezināju ka šitie ir tie noturīgie flomīši...

nākamais vērā ņemamais pasākums, ko es uzņemos noorganizēt būs kaut kad janvārī, e-kafejnīcā (visdrīzāk tajā pašā kur pagājšreiz, neatceros kā īsti sauca) kur būs iespēja mazliet iemalkot alhoholu un pamēroties krāniņiem konterstraikā. Es domāju, ka piekritēji šai idejai būs, jo pagājšreiz gāja diezgan jautri.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...